Στατιστικά Cracovia Kraków

Στατιστικά στοιχήματος Cracovia Kraków

Cracovia Kraków10 αγώνες
Cracovia Kraków5 αγώνες
Cracovia Kraków5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,570%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου10%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,530%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,530%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,560%
Over 2,540%

Γκολ αγώνα

Over 1,580%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,560%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,560%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,520%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου10%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη30%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη60%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,550%
Over 11,550%
Over 12,530%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ70%
Over 5,5 υπέρ60%
Over 6,5 υπέρ30%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά30%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,560%
Over 11,560%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ80%
Over 5,5 υπέρ60%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,540%
Over 11,540%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ60%
Over 5,5 υπέρ60%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,580%
Over 3,550%
Over 4,530%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι70%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι30%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

Over 1,560%
Over 2,560%
Over 3,540%
Over 4,540%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,560%
Over 4,520%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι80%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι20%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Εκστρακλάσα