Στατιστικά Corvinul Hunedoara

Στατιστικά στοιχήματος Corvinul Hunedoara

Corvinul Hunedoara11 αγώνες
Corvinul Hunedoara6 αγώνες
Corvinul Hunedoara5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,555%
Over 1,536%
Over 2,536%

Γκολ αγώνα

Over 1,573%
Over 2,536%
Over 3,518%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,536%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,536%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,550%
Over 2,550%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,550%
Over 3,517%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,550%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,550%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

Over 0,520%
Over 1,520%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,520%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,520%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου18%
G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη18%
Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου33%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη20%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,536%
Over 10,527%
Over 11,527%
Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ36%
Over 5,5 υπέρ36%
Over 6,5 υπέρ36%
Over 4,5 κατά45%
Over 5,5 κατά45%
Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,517%
Over 10,517%
Over 11,517%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ33%
Over 4,5 κατά33%
Over 5,5 κατά33%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,540%
Over 11,540%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,582%
Over 2,582%
Over 3,564%
Over 4,564%
Over 5,536%
Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι55%
Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

Over 1,567%
Over 2,567%
Over 3,533%
Over 4,533%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,5100%
Over 4,5100%
Over 5,580%
Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι80%
Over 35 πόντοι80%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι60%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας