Στατιστικά Chapecoense

Στατιστικά στοιχήματος Chapecoense

Chapecoense29 αγώνες
Chapecoense14 αγώνες
Chapecoense15 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,569%
Over 1,521%
Over 2,510%

Γκολ αγώνα

Over 1,590%
Over 2,559%
Over 3,538%
Over 4,521%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου41%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,57%
Νίκη & Under 1,53%
Νίκη & Over 2,57%
Νίκη & Under 2,53%
G/G & Νίκη7%

Γκολ ομάδας

Over 0,579%
Over 1,529%
Over 2,521%

Γκολ αγώνα

Over 1,586%
Over 2,571%
Over 3,557%
Over 4,543%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,57%
Νίκη & Under 1,57%
Νίκη & Over 2,57%
Νίκη & Under 2,57%
G/G & Νίκη7%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,513%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,593%
Over 2,547%
Over 3,520%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου47%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,57%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,57%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη7%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ66%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου34%
G/G β′ ημιχρόνου41%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη7%
Νίκη χωρίς παθητικό3%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου57%
G/G β′ ημιχρόνου43%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη7%
Νίκη χωρίς παθητικό7%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου13%
G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη7%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,554%
Over 10,539%
Over 11,529%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ43%
Over 5,5 υπέρ36%
Over 6,5 υπέρ14%
Over 4,5 κατά61%
Over 5,5 κατά36%
Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ54%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ32%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,554%
Over 10,523%
Over 11,515%
Over 12,58%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ54%
Over 5,5 υπέρ38%
Over 6,5 υπέρ23%
Over 4,5 κατά38%
Over 5,5 κατά15%
Over 6,5 κατά15%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ69%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ31%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,553%
Over 10,553%
Over 11,540%
Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ33%
Over 6,5 υπέρ7%
Over 4,5 κατά80%
Over 5,5 κατά53%
Over 6,5 κατά53%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

Over 1,588%
Over 2,581%
Over 3,565%
Over 4,550%
Over 5,538%
Over 6,515%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι31%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι58%
Over 25 πόντοι31%
Over 35 πόντοι12%

Κάρτες αγώνα

Over 1,583%
Over 2,583%
Over 3,567%
Over 4,550%
Over 5,542%
Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι83%
Over 25 πόντοι42%
Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι58%
Over 25 πόντοι42%
Over 35 πόντοι25%

Κάρτες αγώνα

Over 1,593%
Over 2,579%
Over 3,564%
Over 4,550%
Over 5,536%
Over 6,514%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι57%
Over 35 πόντοι43%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι57%
Over 25 πόντοι21%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σέριε Α Βραζιλίας