Στατιστικά Botoşani

Στατιστικά στοιχήματος Botoşani

Botoşani11 αγώνες
Botoşani5 αγώνες
Botoşani6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,582%
Over 1,536%
Over 2,59%

Γκολ αγώνα

Over 1,573%
Over 2,545%
Over 3,536%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,518%
Νίκη & Under 1,59%
Νίκη & Over 2,59%
Νίκη & Under 2,518%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,580%
Over 1,540%
Over 2,520%

Γκολ αγώνα

Over 1,560%
Over 2,520%
Over 3,520%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,520%
Νίκη & Under 2,540%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,583%
Over 1,533%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,567%
Over 3,550%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου18%
G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό60%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου33%
G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,545%
Over 10,545%
Over 11,527%
Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ64%
Over 5,5 υπέρ36%
Over 6,5 υπέρ27%
Over 4,5 κατά55%
Over 5,5 κατά45%
Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,560%
Over 11,540%
Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ100%
Over 5,5 υπέρ80%
Over 6,5 υπέρ60%
Over 4,5 κατά20%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,533%
Over 10,533%
Over 11,517%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά83%
Over 5,5 κατά67%
Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,580%
Over 4,580%
Over 5,570%
Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι90%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,580%
Over 4,580%
Over 5,580%
Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι80%
Over 35 πόντοι80%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,580%
Over 4,580%
Over 5,560%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι100%
Over 25 πόντοι80%
Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας