Στατιστικά Botev Vratsa

Στατιστικά στοιχήματος Botev Vratsa

Botev Vratsa11 αγώνες
Botev Vratsa5 αγώνες
Botev Vratsa6 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,555%
Over 1,518%
Over 2,59%

Γκολ αγώνα

Over 1,573%
Over 2,555%
Over 3,527%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,59%
Νίκη & Under 1,59%
Νίκη & Over 2,59%
Νίκη & Under 2,59%
G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

Over 0,540%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,540%
Over 2,520%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,533%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,583%
Over 3,550%
Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου9%
G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη9%
Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,564%
Over 10,555%
Over 11,536%
Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ55%
Over 5,5 υπέρ27%
Over 6,5 υπέρ27%
Over 4,5 κατά55%
Over 5,5 κατά45%
Over 6,5 κατά45%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ45%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,560%
Over 10,540%
Over 11,540%
Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ60%
Over 5,5 υπέρ40%
Over 6,5 υπέρ40%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,567%
Over 10,567%
Over 11,533%
Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ50%
Over 5,5 υπέρ17%
Over 6,5 υπέρ17%
Over 4,5 κατά50%
Over 5,5 κατά50%
Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

Over 1,582%
Over 2,582%
Over 3,564%
Over 4,536%
Over 5,527%
Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι64%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι73%
Over 25 πόντοι45%
Over 35 πόντοι9%

Κάρτες αγώνα

Over 1,580%
Over 2,580%
Over 3,580%
Over 4,540%
Over 5,540%
Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,583%
Over 2,583%
Over 3,550%
Over 4,533%
Over 5,517%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι50%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι67%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Πρώτη Λίγκα Βουλγαρίας