Στατιστικά Atlético San Luis

Στατιστικά στοιχήματος Atlético San Luis

Atlético San Luis11 αγώνες
Atlético San Luis6 αγώνες
Atlético San Luis5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,564%
Over 1,545%
Over 2,527%

Γκολ αγώνα

Over 1,591%
Over 2,573%
Over 3,545%
Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,527%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,527%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,533%
Over 2,517%

Γκολ αγώνα

Over 1,583%
Over 2,567%
Over 3,533%
Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,517%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,517%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

Over 0,560%
Over 1,560%
Over 2,540%

Γκολ αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,560%
Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,540%
Νίκη & Under 1,50%
Νίκη & Over 2,540%
Νίκη & Under 2,50%
G/G & Νίκη40%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου27%
G/G β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη27%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου33%
G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη17%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου20%
G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη40%
Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,536%
Over 10,536%
Over 11,536%
Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ27%
Over 5,5 υπέρ9%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά55%
Over 5,5 κατά45%
Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,50%
Over 10,50%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ33%
Over 5,5 υπέρ17%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά17%
Over 5,5 κατά0%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,580%
Over 10,580%
Over 11,580%
Over 12,560%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ20%
Over 5,5 υπέρ0%
Over 6,5 υπέρ0%
Over 4,5 κατά100%
Over 5,5 κατά100%
Over 6,5 κατά80%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

Over 1,582%
Over 2,573%
Over 3,59%
Over 4,59%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι45%
Over 25 πόντοι9%
Over 35 πόντοι9%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι36%
Over 25 πόντοι9%
Over 35 πόντοι9%

Κάρτες αγώνα

Over 1,567%
Over 2,550%
Over 3,50%
Over 4,50%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι17%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι33%
Over 25 πόντοι17%
Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,520%
Over 4,520%
Over 5,50%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι40%
Over 25 πόντοι0%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Λίγκα MX