Στατιστικά Argeş

Στατιστικά στοιχήματος Argeş

Argeş11 αγώνες
Argeş6 αγώνες
Argeş5 αγώνες

Γκολ ομάδας

Over 0,555%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,536%
Over 2,59%
Over 3,59%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,527%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,527%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,567%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,533%
Over 2,50%
Over 3,50%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,533%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,533%
G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

Over 0,540%
Over 1,50%
Over 2,50%

Γκολ αγώνα

Over 1,540%
Over 2,520%
Over 3,520%
Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

Νίκη & Over 1,50%
Νίκη & Under 1,520%
Νίκη & Over 2,50%
Νίκη & Under 2,520%
G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ27%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου9%
G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου17%
G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

G/G α′ ημιχρόνου0%
G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

G/G & Νίκη0%
Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,550%
Over 10,540%
Over 11,540%
Over 12,530%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ30%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά40%
Over 5,5 κατά40%
Over 6,5 κατά30%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,520%
Over 10,50%
Over 11,50%
Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ20%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά20%
Over 5,5 κατά20%
Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

Over 9,580%
Over 10,580%
Over 11,580%
Over 12,560%

Κόρνερ ομάδας

Over 4,5 υπέρ40%
Over 5,5 υπέρ20%
Over 6,5 υπέρ20%
Over 4,5 κατά60%
Over 5,5 κατά60%
Over 6,5 κατά60%

Συνδυασμοί

Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,590%
Over 3,580%
Over 4,550%
Over 5,540%
Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι70%
Over 25 πόντοι50%
Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι70%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι30%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,580%
Over 3,580%
Over 4,560%
Over 5,560%
Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι40%
Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι60%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

Over 1,5100%
Over 2,5100%
Over 3,580%
Over 4,540%
Over 5,520%
Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι60%
Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

Over 15 πόντοι80%
Over 25 πόντοι20%
Over 35 πόντοι0%

Τα ποσοστά δείχνουν πόσο συχνά η ομάδα πέτυχε το αποτέλεσμα στη διοργάνωση του φίλτρου και στη σεζόν 2026/2027, με βάση τους αγώνες που έχει δώσει. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί.

Σύγκριση με τη διοργάνωση: Στατιστικά στοιχήματος Σουπερλίγκα Ρουμανίας