Ζάκυνθος – Νίκη Βόλου Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Ζάκυνθος — Νίκη Βόλου, Δευ 09 Νοε 15:00

ΖάκυνθοςΙΗΙΗΙΙΗΙΗΙ

Σούπερ Λιγκ 2

Νίκη ΒόλουΙΝΙΝΝΙΝΙΝΝ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 21,7%ισοπαλία Χ 28,0%νίκη φιλοξενούμενου 2 50,3%

Ομάδες

Ζάκυνθος9 αγώνεςΝίκη Βόλου9 αγώνες
Ζάκυνθος3 αγώνεςΝίκη Βόλου5 αγώνες
Ζάκυνθος6 αγώνεςΝίκη Βόλου4 αγώνες
99Αγώνες99
0-4-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-2-3
0%0%Νίκες44%44%
0,787ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,081,3312
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,676
0,787Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,676
8,173ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,182
2,623Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,34,440
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
4,339ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,435
17,4157Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,119,5156
0,333ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,130,111
33Αγώνες55
0-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-1
—Νίκες40%40%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,24κάτω από 5 αγώνες (3/5)1,68
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,48κάτω από 5 αγώνες (3/5)15
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,77κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,63
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (3/5)9,648
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,5κάτω από 5 αγώνες (3/5)5,427
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (3/5)420
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/5)22,2111
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,21
66Αγώνες44
0-3-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-2
0%0%Νίκες—
0,53ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,93κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,3κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
742ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7,7κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
1,710Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,7κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
4,225ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
18108Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,333
1,7816Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,0819
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,47κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,21
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/5)1,26
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
13,4121Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,115,8126
2,4422Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,522,5623
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (3/5)1680
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,19κάτω από 5 αγώνες (3/5)2,814
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
14,285Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,68κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (6/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Ζάκυνθος9 αγώνεςΝίκη Βόλου9 αγώνες
Ζάκυνθος3 αγώνεςΝίκη Βόλου5 αγώνες
Ζάκυνθος6 αγώνεςΝίκη Βόλου4 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,589%
11%Over 1,544%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

78%Over 1,578%
33%Over 2,544%
22%Over 3,511%
22%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου56%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου11%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου44%
11%Over 1,5 β′ ημιχρόνου22%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,511%
0%Νίκη & Over 2,511%
0%Νίκη & Under 2,533%
0%G/G & Νίκη11%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5100%
3 αγ.Over 1,560%
3 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5100%
3 αγ.Over 2,560%
3 αγ.Over 3,520%
3 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου80%
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,540%
3 αγ.Νίκη & Under 1,50%
3 αγ.Νίκη & Over 2,520%
3 αγ.Νίκη & Under 2,520%
3 αγ.G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,54 αγ.
0%Over 1,54 αγ.
0%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

67%Over 1,54 αγ.
17%Over 2,54 αγ.
0%Over 3,54 αγ.
0%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
0%Νίκη & Over 2,54 αγ.
0%Νίκη & Under 2,54 αγ.
0%G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ56%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου22%
44%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη11%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου40%
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη20%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
33%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη44%
44%Ισοπαλία22%
44%Νίκη ή ισοπαλία67%
0%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη40%
3 αγ.Ισοπαλία40%
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία80%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη4 αγ.
50%Ισοπαλία4 αγ.
50%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

56%Over 9,513%
33%Over 10,50%
22%Over 11,50%
11%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

44%Over 4,5 υπέρ38%
33%Over 5,5 υπέρ38%
33%Over 6,5 υπέρ13%
33%Over 4,5 κατά25%
33%Over 5,5 κατά0%
33%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ25%
22%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ13%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,50%
3 αγ.Over 10,50%
3 αγ.Over 11,50%
3 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ20%
3 αγ.Over 5,5 υπέρ20%
3 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
3 αγ.Over 4,5 κατά40%
3 αγ.Over 5,5 κατά0%
3 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,53 αγ.
33%Over 10,53 αγ.
17%Over 11,53 αγ.
17%Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ3 αγ.
33%Over 5,5 υπέρ3 αγ.
33%Over 6,5 υπέρ3 αγ.
33%Over 4,5 κατά3 αγ.
33%Over 5,5 κατά3 αγ.
33%Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

17%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,589%
100%Over 2,578%
100%Over 3,567%
67%Over 4,556%
33%Over 5,533%
22%Over 6,522%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

78%Over 15 πόντοι78%
44%Over 25 πόντοι44%
22%Over 35 πόντοι11%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι56%
56%Over 25 πόντοι56%
22%Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,5100%
3 αγ.Over 2,580%
3 αγ.Over 3,580%
3 αγ.Over 4,560%
3 αγ.Over 5,540%
3 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι80%
3 αγ.Over 25 πόντοι40%
3 αγ.Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι60%
3 αγ.Over 25 πόντοι60%
3 αγ.Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
100%Over 2,54 αγ.
100%Over 3,54 αγ.
67%Over 4,54 αγ.
33%Over 5,54 αγ.
17%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι4 αγ.
50%Over 25 πόντοι4 αγ.
17%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι4 αγ.
50%Over 25 πόντοι4 αγ.
33%Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.