UTA Arad – Petrolul 52 Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

UTA Arad — Petrolul 52, Παρ 06 Νοε 17:30

UTA AradΝΗΝΝΗΝΗΝΝΗ
Petrolul 52ΝΗΙΝΙΝΗΙΝΙ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 55,5%ισοπαλία Χ 24,6%νίκη φιλοξενούμενου 2 19,9%

Παίκτες

UTA Arad — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ρουμανία30 ετώνComan MariusComanΚ. επιθ.145053312511122072%951016040%10023160051706,93
#11Μαδαγασκάρη28 ετώνAbdallah HakimAbdallahΚ. επιθ.142022872121931075%761335645%0007170051506,78
#2Ρουμανία22 ετώνDorobanțu A.DorobanțuΔεξ. οπισθ.1021210314911273%3072835351%1001460031206,95
#42Ρουμανία22 ετώνEl Sawy OmarEl SawyΔεξ. εξτρέμ62121271150178%30411037%00025003206,95
#5Ιαπωνία32 ετώνMino SotaMinoΚ. μέσος141011330191279%35231017458%41023230051606,92
#77Γαλλία30 ετώνPapeau JaysonPapeauΑρ. εξτρέμ14121212013153363%1041414943%30019140051106,74
#10Κύπρος25 ετώνTzionis MarinosTzionisΑρ. εξτρέμ14101186319112374%67114145%100913005806,65
#72Ιταλία30 ετώνPadula AndreaPadulaΑρ. οπισθ.7101211240388%118501940%20093001906,46
#7Κοσσυφοπέδιο27 ετώνSinani IsmetSinaniΚ. επιθ.1210112421310—1020941%00044005106,60
#8Ρουμανία32 ετώνRoman AlinRomanΕπ. χαφ1405046151748113778%1511904644%20010120051607,53
#4Ρουμανία37 ετώνBenga AlexandruBengaΚ. αμυν.12000703030082%1196394462%4001090041706,70
#15Γαλλία28 ετώνOuaneh PeterOuanehΚ. αμυν.11000502470280%12185765575%2007140051207,00
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνAlomerovic DinAlomerovicΑρ. οπισθ.1000042013110775%17212845463%2017150031306,91
#1Πράσινο Ακρωτήριο29 ετώνRosa MárcioRosaΤερμ.8000000000072%001003—0000126184907,09
#60Ουκρανία35 ετώνPospelov DmytroPospelovΚ. αμυν.7010410050092%373952352%40083002906,94
#16Κένυα25 ετώνOdada RichardOdadaΚ. μέσος6000600230082%182412351%10082002906,65
#33Ρουμανία25 ετώνGorcea AndreiGorceaΤερμ.4000000000065%00100—00000640806,09
#2018 ετώνȚăroi DenisȚăroiΕπ. χαφ1200030110612—102103253%10068003906,55
#6Βουλγαρία31 ετώνIvanov AntoniIvanovΚ. μέσος6000100031184%6131311646%10081002306,66
#22Ρουμανία21 ετώνBădescu RobertBădescuΑρ. οπισθ.60002001000—1131822276%20031003206,71
#96Ρουμανία29 ετώνTordai ÁrpádTordaiΤερμ.20000000000—00402—00001861207,30
#80Ρουμανία24 ετώνPitu AlexiPituΕπ. χαφ40002102000—52101048%00043001406,54
#8Ρουάντα26 ετώνGueulette SamuelGueuletteΚ. μέσος30101000100—10225—10012001206,68
#26Ρουμανία28 ετώνOaidă RăzvanOaidăΑμ. χαφ10000000000—11001—00000000306,20
Petrolul 52 — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Πορτογαλία28 ετώνMartins RodrigoMartinsΑρ. εξτρέμ144243616313182982%951315140%50016230041407,07
#10Κόστα Ρίκα25 ετώνBran AlejandroBranΚ. μέσος124342690102562381%96913746%20011130031507,29
#71Αγκόλα26 ετώνMalula BrestonMalulaΚ. αμυν.123031040161084%12116293661%100580031607,04
#9EN27 ετώνNlundulu DanNlunduluΚ. επιθ.1230329105790071%311105246%40013130031606,84
#19Πορτογαλία27 ετώνTeixeira LéoTeixeiraΑρ. εξτρέμ1414193140196863%4087112654%20023330041807,08
#4Ρουμανία36 ετώνPapp PaulPappΚ. αμυν.131011340240082%111683105860%40011100041306,94
#2222 ετώνȚuțu M.ȚuțuΔεξ. οπισθ.131018102100679%1552423248%500119004906,65
#98Ρουμανία23 ετώνJerdea R.JerdeaΚ. επιθ.7101961741070%14401448%10025002606,74
#80Ρουμανία19 ετώνIoniță M.IonițăΚ. μέσος9111810221184%70201454%10014002606,59
#38Τσεχία32 ετώνGonzález DamiánGonzálezΤερμ.14000000000068%001204—20001643841817,29
#2Ρουμανία25 ετώνDumitrescu AndresDumitrescuΑρ. οπισθ.1401030061721076%15246235868%3007190041806,90
#20Ρουμανία34 ετώνHanca SergiuHancaΔεξ. μέσος120107004101186%22112564056%1001150041006,92
#8Αργεντινή27 ετώνVega L.VegaΚ. μέσος1001012152111182%84922849%20085002806,73
#66Ρουμανία28 ετώνCăpușă TiberiuCăpușăΔεξ. οπισθ.140006005621076%7102753464%00048004906,71
#24Κάτω Χώρες22 ετώνZaian AdamZaianΚ. αμυν.10000100000082%634861757%30033004806,55
#99Νιγηρία25 ετώνIsrael DeleIsraelΚ. μέσος8000210221180%67311543%20084002306,67
#18Αζερμπαϊτζάν23 ετώνHüseynov CalalHüseynovΑμ. χαφ10000210020181%62301452%10033002206,49
#29Γερμανία26 ετώνLudewig KilianLudewigΔεξ. οπισθ.70003310000—52407—00010002206,45
#30Ρουμανία17 ετώνLeescu RareșLeescuΚ. επιθ.90008323000—0000629%00041002206,32
#2120 ετώνParaschiv DanielParaschivΚ. μέσος40000002100—3210939%00062001306,45
#26Ρουμανία16 ετώνArgeșanu LiviuArgeșanuΑμ. χαφ20002100000—10213—00012001106,64
#11Ρουμανία23 ετώνTolea IoanToleaΔεξ. εξτρέμ10000000000—01000—00010001006,27
#29Ρουμανία28 ετώνChică-Roșă AdiChică-RoșăΚ. επιθ.10000002100—10003—00000001006,97
#4016 ετώνManolache RareșManolacheΚ. επιθ.10001000000—10001—00000000106,47

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

UTA Arad14 αγώνεςPetrolul 5214 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςPetrolul 527 αγώνες
UTA Arad8 αγώνεςPetrolul 527 αγώνες
1414Αγώνες1414
5-3-6Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)7-3-4
36%36%Νίκες50%50%
1,1416ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,371,3619
0,649ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,9313
0,294Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,8612
0,8612Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,780,57
16,4230ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,713,9194
4,664Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,563
0,578ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,57
5,476ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,6456
12,9181Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,612,9181
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,213
66Αγώνες77
3-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-2-1
50%50%Νίκες57%57%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,721,148
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,160,866
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,730,715
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,433
19,7118ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,214,9104
5,734Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,64,431
0,835ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,292
6,740ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,632
16,398Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,386
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,292
88Αγώνες77
2-0-6Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-3
25%25%Νίκες43%43%
0,887ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,021,5711
0,635ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,7717
0,383Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,4517
0,54Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,570,574
14112ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,212,990
3,830Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 44,632
0,383ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,715
4,536ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,93,424
10,483Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1113,695
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,070,141
0,365Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,30,294
1,3619Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,371,2918
16224ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,6191
10,6149ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,58,5119
0,674Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,574
0,53Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,010,574
15,593ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,712,688
8,853ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,761
0,131Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
216Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,72214
16,4131ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,114,7103
1296ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,48,358
13182Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,7150
2,3633Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,252,8640
0,142Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,060,071
0,142Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,071
12,273Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,110,674
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,5718
0,171Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
13,6109Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1210,976
2,3819Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,53,1422
0,131Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,080,141
0,131Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,190,141

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

UTA Arad14 αγώνεςPetrolul 5214 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςPetrolul 527 αγώνες
UTA Arad8 αγώνεςPetrolul 527 αγώνες

Γκολ ομάδας

57%Over 0,579%
29%Over 1,543%
14%Over 2,514%

Γκολ αγώνα

57%Over 1,579%
43%Over 2,543%
36%Over 3,536%
14%Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

29%Over 0,5 α′ ημιχρόνου71%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
21%Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

14%Νίκη & Over 1,536%
21%Νίκη & Under 1,514%
14%Νίκη & Over 2,521%
21%Νίκη & Under 2,529%
14%G/G & Νίκη21%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,586%
33%Over 1,529%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

33%Over 1,571%
33%Over 2,50%
33%Over 3,50%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου71%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου29%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,529%
33%Νίκη & Under 1,529%
17%Νίκη & Over 2,50%
33%Νίκη & Under 2,557%
17%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,571%
25%Over 1,557%
13%Over 2,529%

Γκολ αγώνα

75%Over 1,586%
50%Over 2,586%
38%Over 3,571%
13%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

38%Over 0,5 α′ ημιχρόνου71%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
38%Over 0,5 β′ ημιχρόνου57%
13%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

13%Νίκη & Over 1,543%
13%Νίκη & Under 1,50%
13%Νίκη & Over 2,543%
13%Νίκη & Under 2,50%
13%G/G & Νίκη43%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

7%G/G α′ ημιχρόνου43%
29%G/G β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη21%
21%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ29%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου29%
17%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
33%Νίκη χωρίς παθητικό57%

Βασική αγορά

38%Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

13%G/G α′ ημιχρόνου57%
38%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

13%G/G & Νίκη43%
13%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη50%
21%Ισοπαλία21%
57%Νίκη ή ισοπαλία71%
45%Νίκη χωρίς την ισοπαλία64%
21%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη57%
50%Ισοπαλία29%
100%Νίκη ή ισοπαλία86%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
33%Νίκη χωρίς παθητικό57%

Αποτέλεσμα αγώνα

25%Νίκη43%
0%Ισοπαλία14%
25%Νίκη ή ισοπαλία57%
25%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
13%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,536%
50%Over 10,529%
29%Over 11,514%
21%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

43%Over 4,5 υπέρ36%
36%Over 5,5 υπέρ29%
36%Over 6,5 υπέρ21%
36%Over 4,5 κατά43%
29%Over 5,5 κατά36%
29%Over 6,5 κατά21%

Συνδυασμοί

71%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,514%
67%Over 10,514%
33%Over 11,50%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ43%
50%Over 5,5 υπέρ43%
50%Over 6,5 υπέρ43%
17%Over 4,5 κατά43%
17%Over 5,5 κατά29%
17%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ43%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κόρνερ αγώνα

38%Over 9,557%
38%Over 10,543%
25%Over 11,529%
25%Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

38%Over 4,5 υπέρ29%
25%Over 5,5 υπέρ14%
25%Over 6,5 υπέρ0%
50%Over 4,5 κατά43%
38%Over 5,5 κατά43%
38%Over 6,5 κατά29%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ57%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,593%
71%Over 2,593%
71%Over 3,571%
43%Over 4,550%
29%Over 5,550%
14%Over 6,543%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

79%Over 15 πόντοι71%
43%Over 25 πόντοι50%
36%Over 35 πόντοι43%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

71%Over 15 πόντοι79%
29%Over 25 πόντοι71%
7%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,586%
67%Over 2,586%
67%Over 3,571%
50%Over 4,557%
33%Over 5,557%
17%Over 6,543%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι57%
50%Over 25 πόντοι57%
50%Over 35 πόντοι43%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι86%
17%Over 25 πόντοι86%
0%Over 35 πόντοι29%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
75%Over 2,5100%
75%Over 3,571%
38%Over 4,543%
25%Over 5,543%
13%Over 6,543%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

88%Over 15 πόντοι86%
38%Over 25 πόντοι43%
25%Over 35 πόντοι43%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

75%Over 15 πόντοι71%
38%Over 25 πόντοι57%
13%Over 35 πόντοι43%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.