Ενημερώθηκε

UTA Arad — Petrolul 52, Παρ 06 Νοε 17:30

UTA AradΝΗΝΝΗΝΗΝΝΗ
Petrolul 52ΝΗΙΝΙΝΗΙΝΙ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 55,5%ισοπαλία Χ 24,6%νίκη φιλοξενούμενου 2 19,9%

Ανάλυση αγώνα

Πώς υπολογίζει το zestama.gr τις προγνώσεις;

Πώς υπολογίζει το zestama.gr τις προγνώσεις;

Τα προγνωστικά σε αυτή την ενότητα βγαίνουν από το ΑΙ μοντέλο του zestama.gr. Τρέχει αυτόματα για κάθε αγώνα, πάνω στην πλήρη ιστορική βάση αγώνων των συνεργατικών feeds δεδομένων στα οποία στηριζόμαστε, και δεν υπάρχει χειροκίνητη παρέμβαση: κανείς στο zestama.gr δεν ανεβάζει ή κατεβάζει μια πρόγνωση ή ένα ποσοστό.

Οι δύο αναλύσεις που διαβάζεις πρώτες, η «Προοπτική γκολ» και το «Φαβορί νίκης», είναι δικές μας. Το μοντέλο μας ζυγίζει τα μετρημένα δεδομένα κάθε ομάδας στην έδρα που παίζει, καταλήγει σε μια ένδειξη και σε έναν βαθμό εμπιστοσύνης, και όταν δεν καταλήγει σε καθαρή εικόνα δεν δημοσιεύει τίποτα.

Τα ποσοστά που ακολουθούν προκύπτουν από μοντέλα μηχανικής μάθησης πάνω στην ίδια ιστορική βάση. Παράγουν μια κατανομή πιθανοτήτων για τα πιθανά σκορ, και από εκείνη υπολογίζονται όλες οι αγορές που βλέπεις: τελικό αποτέλεσμα, διπλή ευκαιρία, over/under, να σκοράρουν και οι δύο, ημίχρονο/τελικό, κόρνερ και πιθανότερα σκορ.

Οι προγνώσεις γίνονται διαθέσιμες έως και 21 ημέρες πριν τη σέντρα και ανανεώνονται καθημερινά. Όταν τα δεδομένα για έναν αγώνα δεν επαρκούν, ο αγώνας επισημαίνεται ως μη προβλέψιμος και δεν δημοσιεύουμε πρόγνωση: προτιμούμε το κενό από το μάντεμα.

Τα ποσοστά δίνονται με ακρίβεια δύο δεκαδικών και τα αμοιβαία αποκλειόμενα ενδεχόμενα κάθε αγοράς αθροίζουν στο 100%, με μικρή απόκλιση στρογγυλοποίησης. Δύο σημεία θέλουν προσοχή: στη διπλή ευκαιρία το άθροισμα φτάνει περίπου το 200%, επειδή κάθε ενδεχόμενο συμμετέχει σε δύο από τους τρεις συνδυασμούς· και στα κόρνερ υπάρχει τρίτη επιλογή, «ίσα», επειδή οι γραμμές είναι ακέραιοι αριθμοί και μπορεί να πέσουν ακριβώς πάνω τους.

Εμείς δεν πειράζουμε τους αριθμούς. Επιλέγουμε ποιες αγορές δημοσιεύονται, τους κρατάμε στην ακρίβεια που δίνονται και σημειώνουμε το επικρατέστερο ενδεχόμενο κάθε αγοράς. Δίπλα σε κάθε πρότασή μας γράφουμε την απόδοση που ίσχυε τη στιγμή της δημοσίευσης, χωρίς να κατονομάζουμε γραφείο και χωρίς να την ενημερώνουμε αργότερα. Πρόγνωση δεν σημαίνει πρόβλεψη αποτελέσματος.

Η απόδοση είναι αυτή που ίσχυε όταν δημοσιεύσαμε την πρόγνωση — τη στιγμή που μετράει το υποθετικό ποντάρισμα. Δεν την ενημερώνουμε αργότερα, ακόμη κι αν αλλάξει.

Ο Μάρκος για αυτόν τον αγώνα

Ο Μάρκος δεν γράφει αναλύσεις για αυτή τη διοργάνωση. Δες παρακάτω τις πιθανότητες ανά αγορά.

Τα προγνωστικά του μοντέλου μας

Τελικό αποτέλεσμα

  1. UTA55,5%value από 1,90
  2. Ισοπαλία24,6%value από 4,28
  3. Petrolul19,9%value από 5,28

Γκολ

  1. Over 2,552,4%value από 2,01
  2. Under 2,547,7%value από 2,21

Γκολ/Γκολ

  1. Ναι54,6%value από 1,93
  2. Όχι45,4%value από 2,32

Προγνωστικά αγώνα

Προγνωστικά για το UTA Arad – Petrolul 52: πιθανότητες νίκης, ισοπαλίας και διπλής ευκαιρίας.

Τελικό αποτέλεσμα
  • 155,5%
  • Χ24,6%
  • 219,9%
Διπλή ευκαιρία
  • 1Χ80,1%
  • 1275,4%
  • Χ244,5%
Νικητής ημιχρόνου
  • 139,8%
  • Χ40,5%
  • 219,8%
Ημίχρονο / Τελικό
  • 1/132,9%
  • 1/Χ4,7%
  • 1/21,8%
  • Χ/118,5%
  • Χ/Χ15,1%
  • Χ/27,6%
  • 2/13,1%
  • 2/Χ5,4%
  • 2/211,0%
Πρώτο γκολ
  • UTA Arad60,0%
  • Petrolul 5233,7%
  • Χωρίς γκολ6,4%
Δες τα στατιστικά στοιχήματος

Προγνωστικά γκολ

Προγνωστικά γκολ για το UTA Arad – Petrolul 52: over/under 2.5 γκολ, goal/no goal και γκολ ανά ομάδα.

Γκολ Over/Under 2,5
  • Over 2,552,4%
  • Under 2,547,7%
Γκολ Over/Under 3,5
  • Over 3,530,6%
  • Under 3,569,4%
Γκολ/Γκολ
  • Ναι54,6%
  • Όχι45,4%
UTA Arad Over/Under 1,5
  • Over 1,551,9%
  • Under 1,548,1%
Petrolul 52 Over/Under 0,5
  • Over 0,557,7%
  • Under 0,542,3%
Δες τα στατιστικά στοιχήματος

Προγνωστικά κόρνερ

Προγνωστικά κόρνερ για το UTA Arad – Petrolul 52: πόσο πιθανές είναι οι γραμμές over/under κόρνερ του αγώνα.

Κόρνερ Over/Under 9
  • Over 950,9%
  • Under 936,6%
  • Ακριβώς 912,5%
Κόρνερ Over/Under 10
  • Over 1038,8%
  • Under 1049,1%
  • Ακριβώς 1012,2%
Κόρνερ Over/Under 10,5
  • Over 10,538,8%
  • Under 10,561,3%
Δες τα στατιστικά στοιχήματος

Προγνωστικά σκορ

Τα πιθανότερα σκορ για το UTA Arad – Petrolul 52.

  • 1-011,9%
  • 1-111,7%
  • 2-110,6%
Δες τα στατιστικά στοιχήματος

Προγνωστικά παικτών

Τι δείχνουν αυτά τα νούμερα;

Τι δείχνουν αυτά τα νούμερα;

Για κάθε παίκτη της ενδεκάδας διαβάζουμε ολόκληρη τη στατιστική του εικόνα από τα δεδομένα των συνεργατών μας και κρατάμε τα λίγα μεγέθη που τον περιγράφουν πραγματικά: τελικές, σουτ στην εστία, κάρτες, φάουλ, τάκλιν, αποκρούσεις. Κάθε νούμερο είναι μετρημένο· δεν στρογγυλοποιούμε και δεν συμπληρώνουμε κενά με εκτιμήσεις.

Όπου γίνεται δίνουμε τον ρυθμό ανά 90 λεπτά, γιατί τα σύνολα παραπλανούν: 94 τάκλιν σε 3.118 λεπτά και 26 σε 697 δεν συγκρίνονται μεταξύ τους, ενώ οι ρυθμοί τους — 2,71 και 3,36 — αντιστρέφουν την εικόνα. Σε παίκτες με λίγα λεπτά δεν υπολογίζουμε ρυθμό καθόλου: δείχνουμε το σύνολο και τα λεπτά, για να κρίνετε μόνοι σας πόσο βαραίνει.

Εδώ δεν προτείνουμε αγορά και δεν γράφουμε απόδοση. Είναι η εικόνα του παίκτη πριν τη σέντρα — τι κάνει συνήθως, πόσο συχνά, και με πόσο δείγμα πίσω του.

Φιλτράρισμα ανά αγορά
#9Ρουμανία30 ετώνComan MariusComanΚ. επιθ.UTA Arad
Να σκοράρει οποτεδήποτεvalue από 3,99
Στατιστικά

Πιθανότητα να σκοράρει26%

Σουτ/90
2,82
Γκολ/90
0,38
Συμμετοχές (6 μήνες)
16
#9EN27 ετώνNlundulu DanNlunduluΚ. επιθ.Petrolul 52
Να σκοράρει οποτεδήποτεvalue από 4,80
Στατιστικά

Πιθανότητα να σκοράρει22%

Σουτ/90
2,76
Γκολ/90
0,29
Συμμετοχές (6 μήνες)
12
#8Ρουμανία32 ετώνRoman AlinRomanΕπ. χαφUTA Arad
Να δώσει ασίστvalue από 6,78
Στατιστικά

Πιθανότητα να δώσει ασίστ16%

Τελικές πάσες/90
4,03
Σουτ/90
3,63
Ασίστ (6 μήνες)
5 σε 16
#8Αργεντινή27 ετώνVega LucianoVegaΚ. μέσοςPetrolul 52
Να δώσει ασίστvalue από 9,53
Στατιστικά

Πιθανότητα να δώσει ασίστ11%

Τελικές πάσες/90
1,77
Σουτ/90
1,93
Ασίστ (6 μήνες)
1 σε 10
#4Ρουμανία37 ετώνBenga AlexandruBengaΚ. αμυν.UTA Arad
Να δει κάρτα
Στατιστικά

Κίτρινες5 σε 14 συμμετοχές · 6 μήνες

Φάουλ ομάδας/αγώνα
13,1
Φάουλ/90
1,07
Μονομαχίες/90
6,3

ΕνδεκάδεςΠιθανές

UTA AradΠροπ. A. Mihalcea4-2-3-1
  1. Márcio Rosa#1Τερμ.Cape VerdeUTA Arad29 ετών
  2. Din Alomerovic#3Αρ. οπισθ.North MacedoniaUTA Arad29 ετών
    Alexandru Benga#4Κ. αμυν.RomaniaUTA Arad37 ετών
    Dmytro Pospelov#60Κ. αμυν.UkraineUTA Arad35 ετών
    Peter Ouaneh#15Δεξ. οπισθ.FranceUTA Arad28 ετών
  3. Sota Mino#5Κ. μέσοςJapanUTA Arad32 ετών
    Alin Roman#8Κ. μέσοςRomaniaUTA Arad32 ετών
  4. Hakim Abdallah#11Αρ. μέσοςMadagascarUTA Arad28 ετών
    Jayson Papeau#77Επ. χαφFranceUTA Arad30 ετών
    Omar El Sawy#42Δεξ. μέσοςRomaniaUTA Arad22 ετών
  5. Marius Coman#9Επιθ.RomaniaUTA Arad30 ετών

Οι αναπληρωματικοί ανακοινώνονται μαζί με την επίσημη ενδεκάδα, περίπου μία ώρα πριν τη σέντρα.

Απουσίες UTA Arad

  • Alexi Pitu#80Επ. χαφRomaniaUTA Arad24 ετών
  • Richard Odada#16Κ. μέσοςKenyaUTA Arad25 ετών
  • Răzvan Oaidă#26Αμ. χαφRomaniaUTA Arad28 ετών

Απουσίες UTA Arad

Petrolul 524-2-3-1
  1. Damián González#38Τερμ.Czech RepublicPetrolul 5232 ετών
  2. Andres Dumitrescu#2Αρ. οπισθ.RomaniaPetrolul 5225 ετών
    Breston Malula#71Κ. αμυν.AngolaPetrolul 5226 ετών
    Paul Papp#4Κ. αμυν.RomaniaPetrolul 5236 ετών
    Mark Alexandru Sicco Țuțu#22Δεξ. οπισθ.Petrolul 5222 ετών
  3. Sergiu Hanca#20Κ. μέσοςRomaniaPetrolul 5234 ετών
    Luciano Gaston Vega#8Κ. μέσοςArgentinaPetrolul 5227 ετών
  4. Rodrigo Martins#7Αρ. μέσοςPortugalPetrolul 5228 ετών
    Mario Alexandru Ioniță#80Επ. χαφRomaniaPetrolul 5219 ετών
    Léo Teixeira#19Δεξ. μέσοςPortugalPetrolul 5227 ετών
  5. Dan Nlundulu#9Επιθ.EnglandPetrolul 5227 ετών

Οι αναπληρωματικοί ανακοινώνονται μαζί με την επίσημη ενδεκάδα, περίπου μία ώρα πριν τη σέντρα.

Απουσίες Petrolul 52

  • Nana Akosah-BempahΔεξ. εξτρέμGhanaPetrolul 5229 ετών

Απουσίες Petrolul 52

Βαθμολογία

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

UTA AradPetrolul 52
Θέση9η / 165η / 16
Βαθμοί1824
Αγώνες1414
Ν-Ι-Η5-3-67-3-4
Γκολ16:19 (-3)19:18 (+1)

Δες αναλυτικά τη βαθμολογία

Αναλύσεις για άλλα ματς

Ιστορικό αναμετρήσεων

Τελευταίες αναμετρήσειςοι 6 πιο πρόσφατες

UTA AradUTA Arad5Νίκες
1Ισοπαλίες
Petrolul 52Petrolul 520Νίκες

στις τελευταίες 2 σεζόν (6 αγώνες)

  • 1–1
  • 1–0
  • 1–2
  • 2–0
  • 0–1
  • 3–1

Τελευταία αποτελέσματα

Ομάδα
Έδρα
  • Dinamo BucureştiDinamo BucureştiΗ2–0UTA Arad
  • ArgeşArgeşΝ0–1UTA Arad
  • UTA AradΝ1–0CFR ClujCFR Cluj
  • BotoşaniBotoşaniΗ2–0UTA Arad
  • UTA AradΝ1–0SepsiSepsi
  • Farul ConstanțaFarul ConstanțaΗ4–2UTA Arad
  • UTA AradΝ5–1CsikszeredaCsikszereda
  • FCSBFCSBΝ1–3UTA Arad
  • Petrolul 52Ι1–1CFR ClujCFR Cluj
  • BotoşaniBotoşaniΝ1–3Petrolul 52
  • Petrolul 52Ι1–1SepsiSepsi
  • Farul ConstanțaFarul ConstanțaΗ3–1Petrolul 52
  • Petrolul 52Ν2–0CsikszeredaCsikszereda
  • FCSBFCSBΙ2–2Petrolul 52
  • Petrolul 52Ν2–0Corvinul HunedoaraCorvinul Hunedoara
  • Universitatea ClujUniversitatea ClujΝ2–3Petrolul 52

Γενικές πληροφορίες

Γήπεδο
Stadionul Francisc von Neumann · Arad · 7.287 θέσεις · φυσικός χλοοτάπητας
Σέντρα
· ώρα Ελλάδας
Προπονητής UTA Arad
A. Mihalcea

102 αγώνες · 35Ν 29Ι 38Η · 34% νίκες

  • UTA Arad2025–σήμερα
  • Chindia Târgovişte2022–2022

Στοιχεία από τις σεζόν που καλύπτουμε.

Καιρός
overcast clouds · 8°C την ημέρα του αγώνα · υγρασία 55%
Ενδεκάδες
Πιθανή
Ομάδες
UTA Arad · Petrolul 52
Stadionul Francisc von Neumann, Arad

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζει UTA Arad με Petrolul 52;

Ο αγώνας UTA Arad – Petrolul 52 για τη Σουπερλίγκα Ρουμανίας αρχίζει Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2026 στις 17:30 (ώρα Ελλάδας).

Πού διεξάγεται ο αγώνας;

Ο αγώνας διεξάγεται στο γήπεδο Stadionul Francisc von Neumann.

Τι σημαίνει Value Απόδοση;

Value Απόδοση είναι η ελάχιστη απόδοση στην οποία μια πρόγνωση αποκτά θετική προσδοκώμενη αξία (EV) — συγκεκριμένα, περιθώριο τουλάχιστον 5%. Η δίκαιη απόδοση είναι 1 ÷ πιθανότητα· εκεί το EV είναι μηδέν. Εμείς δείχνουμε 1,05 ÷ πιθανότητα, δηλαδή 5% πάνω από το δίκαιο. Σε πιθανότητα 50% η δίκαιη απόδοση είναι 2,00 και η Value Απόδοση 2,10. Στρογγυλοποιούμε πάντα προς τα πάνω, ώστε το περιθώριο να μην πέφτει κάτω από 5%. Ο αριθμός προκύπτει από το δικό μας μοντέλο πιθανοτήτων: είναι η απόδοση που θα χρειαζόταν μια πρόγνωση για να έχει αξία, όχι η τιμή που δίνει κάποιο γραφείο. Όπου δείχνουμε πραγματική απόδοση — δίπλα στα δικά μας προγνωστικά, παγωμένη τη στιγμή που τα δημοσιεύσαμε — είναι σαφώς σημειωμένη ως τέτοια, και η σύγκριση των δύο είναι ακριβώς ο λόγος που υπάρχει αυτό το νούμερο. Τίποτα από τα δύο δεν είναι πρόταση για στοίχημα.

Πώς υπολογίζει το zestama.gr τις προγνώσεις;

Τα προγνωστικά σε αυτή την ενότητα βγαίνουν από το ΑΙ μοντέλο του zestama.gr. Τρέχει αυτόματα για κάθε αγώνα, πάνω στην πλήρη ιστορική βάση αγώνων των συνεργατικών feeds δεδομένων στα οποία στηριζόμαστε, και δεν υπάρχει χειροκίνητη παρέμβαση: κανείς στο zestama.gr δεν ανεβάζει ή κατεβάζει μια πρόγνωση ή ένα ποσοστό. Οι δύο αναλύσεις που διαβάζεις πρώτες, η «Προοπτική γκολ» και το «Φαβορί νίκης», είναι δικές μας. Το μοντέλο μας ζυγίζει τα μετρημένα δεδομένα κάθε ομάδας στην έδρα που παίζει, καταλήγει σε μια ένδειξη και σε έναν βαθμό εμπιστοσύνης, και όταν δεν καταλήγει σε καθαρή εικόνα δεν δημοσιεύει τίποτα. Τα ποσοστά που ακολουθούν προκύπτουν από μοντέλα μηχανικής μάθησης πάνω στην ίδια ιστορική βάση. Παράγουν μια κατανομή πιθανοτήτων για τα πιθανά σκορ, και από εκείνη υπολογίζονται όλες οι αγορές που βλέπεις: τελικό αποτέλεσμα, διπλή ευκαιρία, over/under, να σκοράρουν και οι δύο, ημίχρονο/τελικό, κόρνερ και πιθανότερα σκορ. Οι προγνώσεις γίνονται διαθέσιμες έως και 21 ημέρες πριν τη σέντρα και ανανεώνονται καθημερινά. Όταν τα δεδομένα για έναν αγώνα δεν επαρκούν, ο αγώνας επισημαίνεται ως μη προβλέψιμος και δεν δημοσιεύουμε πρόγνωση: προτιμούμε το κενό από το μάντεμα. Τα ποσοστά δίνονται με ακρίβεια δύο δεκαδικών και τα αμοιβαία αποκλειόμενα ενδεχόμενα κάθε αγοράς αθροίζουν στο 100%, με μικρή απόκλιση στρογγυλοποίησης. Δύο σημεία θέλουν προσοχή: στη διπλή ευκαιρία το άθροισμα φτάνει περίπου το 200%, επειδή κάθε ενδεχόμενο συμμετέχει σε δύο από τους τρεις συνδυασμούς· και στα κόρνερ υπάρχει τρίτη επιλογή, «ίσα», επειδή οι γραμμές είναι ακέραιοι αριθμοί και μπορεί να πέσουν ακριβώς πάνω τους. Εμείς δεν πειράζουμε τους αριθμούς. Επιλέγουμε ποιες αγορές δημοσιεύονται, τους κρατάμε στην ακρίβεια που δίνονται και σημειώνουμε το επικρατέστερο ενδεχόμενο κάθε αγοράς. Δίπλα σε κάθε πρότασή μας γράφουμε την απόδοση που ίσχυε τη στιγμή της δημοσίευσης, χωρίς να κατονομάζουμε γραφείο και χωρίς να την ενημερώνουμε αργότερα. Πρόγνωση δεν σημαίνει πρόβλεψη αποτελέσματος.