Σαρλερουά – Ζούλτε Βαρέγκεμ Στατιστικά αγώνα

Σαρλερουά — Ζούλτε Βαρέγκεμ, Σάβ 01 Μαΐ 03:00

ΣαρλερουάΝΗΝΝΝΝΗΝΝΝ

Προ Λιγκ Βελγίου

Παίκτες

Σαρλερουά — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#21Γαλλία28 ετώνAurélien ScheidlerScheidlerΚ. επιθ.73131872071061%41425152%000812003707,15
#20Γαλλία23 ετώνFreddy MbembaMbembaΑρ. εξτρέμ830314621080181%82313252%000514004506,95
#3Αλγερία30 ετώνK. Van Den KerkhofVan Den KerkhofΔεξ. οπισθ.82221220793681%2292223951%10046004707,27
#95Γαλλία23 ετώνCheck KeitaKeitaΚ. αμυν.7202641210093%1953793764%00036003707,28
#8Νορβηγία22 ετώνJ. RomsaasRomsaasΕπ. χαφ813116717162785%1381043948%000107004607,40
#4Σουηδία26 ετώνAiham Ousou OusouΚ. αμυν.7101620110091%18123463960%20088004607,30
#6Βέλγιο19 ετώνAmine BoukamirBoukamirΜέσος8101320320090%1381122239%100123004706,78
#14Γερμανία29 ετώνPatrick PflückePflückeΔεξ. μέσος8131178122031783%41201134%00013004607,27
#25Βέλγιο25 ετώνAntoine ColassinColassinΚ. επιθ.51114314400—30201042%00041002006,82
#24Βέλγιο26 ετώνMardochée NzitaNzitaΑρ. οπισθ.800011103172977%24102414156%100511004707,19
#18Μαρόκο21 ετώνYassine KhalifiKhalifiΚ. μέσος8000500480189%99933264%100314004707,08
#30Ακτή Ελεφαντοστού24 ετώνMohamed KonéKonéΤερμ.7000000000068%111506—0000219153707,09
#17Βέλγιο29 ετώνAntoine BernierBernierΔεξ. εξτρέμ40007114612—22101847%10025002206,76
#44Γαλλία22 ετώνMassamba Sow SowΑμυν.6000200010095%221025—00021004106,76
#19Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνIsaac CisséCisséΑμ. χαφ70103003300—43511452%10034004006,69
#9Γκάμπια22 ετώνAdama BojangBojangΚ. επιθ.70107004110—30101341%10051003006,68
#1Βέλγιο22 ετώνMartin DelavalléeDelavalléeΤερμ.10000000000—00101—00000001006,56
#2EN20 ετώνTriston RoweRoweΔεξ. οπισθ.40001002101—21206—00040002006,49
#13Ιαπωνία20 ετώνGaku NawataNawataΜέσος40001001100—20104—00031002106,54
#33Βέλγιο23 ετώνNoah SolheidSolheidΚ. αμυν.20000000000—00701—00000001006,65
Ζούλτε Βαρέγκεμ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#21Ουγγαρία20 ετώνIstván Zalán ÁtrokÁtrokΜέσος8303950181378%63101438%00032003806,90
#20Αυστρία23 ετώνTobias HedlHedlΚ. επιθ.822210717623—102402346%00025003407,05
#8Βέλγιο22 ετώνThomas ClaesClaesΚ. μέσος810116304111583%1412602942%000123003906,93
#18Δανία24 ετώνAnosike EmentaEmentaΚ. επιθ.8141105010174057%631217953%2002328003907,35
#11Γαλλία25 ετώνMarley AkéAkéΑρ. εξτρέμ810115209102879%107303765%100215003907,00
#36Αλβανία28 ετώνSerxho UjkaUjkaΕπ. χαφ81016305110—23511134%00051003106,66
#90Νιγηρία21 ετώνH. Akpa-ChukwuAkpa-ChukwuΚ. επιθ.31014430000—10001—00000002006,54
#5Δανία26 ετώνJakob KiilerichKiilerichΚ. αμυν.8000312020089%785762566%00032003906,97
#4Βέλγιο28 ετώνLaurent LemoineLemoineΚ. αμυν.8000621000088%131030102947%200135003906,86
#6Γερμανία26 ετώνEnrique LofolomoLofolomoΑμ. χαφ8000200230087%2041614458%100813003806,84
#55Βέλγιο23 ετώνYannick CappelleCappelleΑρ. οπισθ.8010700480781%20122633461%00065003907,02
#1Βέλγιο33 ετώνLouis BostynBostynΤερμ.7000000000067%01504—0000222133507,15
#10Σενεγάλη22 ετώνMalick MbayeMbayeΔεξ. εξτρέμ601011215211—20001348%00135002106,68
#23Γαλλία26 ετώνSalim DiakitéDiakitéΔεξ. οπισθ.30000001001—33102943%00044001506,37
#12Αϊτή25 ετώνWilguens PaugainPaugainΔεξ. οπισθ.20000004001—26608—00002001106,83
#22Σενεγάλη25 ετώνOusseynou NiangNiangΑρ. μέσος20002111202—21006—10032000406,49
#13Βέλγιο27 ετώνBrent GabriëlGabriëlΤερμ.20000000000—00101—00000870406,64
#7Σερβία23 ετώνNikola MituljikicMituljikicΔεξ. εξτρέμ30001001000—21105—00002002006,55
#4522 ετώνBenoit De JaegereDe JaegereΚ. αμυν.10000000000—00200—00010001006,50
#1522 ετώνYoussoupha MbodjiMbodjiΑρ. οπισθ.20000000000—10101—00000000006,45
#2518 ετώνTristan PanduroPanduroΚ. μέσος10000000000—10001—00000001006,57

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Σαρλερουά8 αγώνεςΖούλτε Βαρέγκεμ8 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΖούλτε Βαρέγκεμ4 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΖούλτε Βαρέγκεμ4 αγώνες
88Αγώνες88
7-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-3
88%88%Νίκες38%38%
216ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,2510
1,3811ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,9918
18Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,383
18Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,840,887
16,6133ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,912,5100
5,645Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,435
18ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,3300
5,645ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 54,637
13,6109Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,212,9103
0,252ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1300
44Αγώνες44
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,96κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,72κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,29κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,54Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,383
0,887Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,511,139
19,6157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,816,9135
972ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,69,979
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
10,382Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,592
1,299Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7218
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,131
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,55κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Σαρλερουά8 αγώνεςΖούλτε Βαρέγκεμ8 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΖούλτε Βαρέγκεμ4 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΖούλτε Βαρέγκεμ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,550%
63%Over 1,550%
38%Over 2,513%

Γκολ αγώνα

63%Over 1,575%
50%Over 2,550%
50%Over 3,525%
25%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

75%Over 0,5 α′ ημιχρόνου25%
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
75%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
25%Over 1,5 β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,538%
38%Νίκη & Under 1,50%
38%Νίκη & Over 2,525%
50%Νίκη & Under 2,513%
38%G/G & Νίκη13%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ25%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου13%
13%G/G β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη13%
50%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

88%Νίκη38%
0%Ισοπαλία25%
88%Νίκη ή ισοπαλία63%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
50%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

63%Over 9,550%
63%Over 10,550%
50%Over 11,538%
25%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

63%Over 4,5 υπέρ50%
38%Over 5,5 υπέρ50%
25%Over 6,5 υπέρ25%
50%Over 4,5 κατά50%
50%Over 5,5 κατά50%
25%Over 6,5 κατά25%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ75%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ13%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,588%
71%Over 2,563%
29%Over 3,538%
0%Over 4,525%
0%Over 5,513%
0%Over 6,513%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

29%Over 15 πόντοι25%
14%Over 25 πόντοι13%
0%Over 35 πόντοι13%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

43%Over 15 πόντοι75%
29%Over 25 πόντοι50%
14%Over 35 πόντοι25%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.