Σαρλερουά – Λέουβεν Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Σαρλερουά — Λέουβεν, Κυρ 09 Αυγ 17:00

ΣαρλερουάΝΗΝΝΝΝΗΝΝΝ

Προ Λιγκ Βελγίου

3–1

Ημίχρονο 1–1

ΛέουβενΗΗΙΝΙΗΗΙΝΙ

Παίκτες

Σαρλερουά — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#21Γαλλία28 ετώνAurélien ScheidlerScheidlerΚ. επιθ.73131872071061%41425152%000812003707,15
#20Γαλλία23 ετώνFreddy MbembaMbembaΑρ. εξτρέμ830314621080181%82313252%000514004506,95
#3Αλγερία30 ετώνK. Van Den KerkhofVan Den KerkhofΔεξ. οπισθ.82221220793681%2292223951%10046004707,27
#95Γαλλία23 ετώνCheck KeitaKeitaΚ. αμυν.7202641210093%1953793764%00036003707,28
#8Νορβηγία22 ετώνJ. RomsaasRomsaasΕπ. χαφ813116717162785%1381043948%000107004607,40
#4Σουηδία26 ετώνAiham Ousou OusouΚ. αμυν.7101620110091%18123463960%20088004607,30
#6Βέλγιο19 ετώνAmine BoukamirBoukamirΜέσος8101320320090%1381122239%100123004706,78
#14Γερμανία29 ετώνPatrick PflückePflückeΔεξ. μέσος8131178122031783%41201134%00013004607,27
#25Βέλγιο25 ετώνAntoine ColassinColassinΚ. επιθ.51114314400—30201042%00041002006,82
#24Βέλγιο26 ετώνMardochée NzitaNzitaΑρ. οπισθ.800011103172977%24102414156%100511004707,19
#18Μαρόκο21 ετώνYassine KhalifiKhalifiΚ. μέσος8000500480189%99933264%100314004707,08
#30Ακτή Ελεφαντοστού24 ετώνMohamed KonéKonéΤερμ.7000000000068%111506—0000219153707,09
#17Βέλγιο29 ετώνAntoine BernierBernierΔεξ. εξτρέμ40007114612—22101847%10025002206,76
#44Γαλλία22 ετώνMassamba Sow SowΑμυν.6000200010095%221025—00021004106,76
#19Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνIsaac CisséCisséΑμ. χαφ70103003300—43511452%10034004006,69
#9Γκάμπια22 ετώνAdama BojangBojangΚ. επιθ.70107004110—30101341%10051003006,68
#1Βέλγιο22 ετώνMartin DelavalléeDelavalléeΤερμ.10000000000—00101—00000001006,56
#2EN20 ετώνTriston RoweRoweΔεξ. οπισθ.40001002101—21206—00040002006,49
#13Ιαπωνία20 ετώνGaku NawataNawataΜέσος40001001100—20104—00031002106,54
#33Βέλγιο23 ετώνNoah SolheidSolheidΚ. αμυν.20000000000—00701—00000001006,65
Λέουβεν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#6Βέλγιο24 ετώνWouter GeorgeGeorgeΚ. μέσος822211303154976%156402337%200730011207,14
#99Βέλγιο18 ετώνDavis OpokuOpokuΔεξ. οπισθ.8212420761372%1731613450%000670011006,68
#27Ισπανία28 ετώνÓscar GilGilΔεξ. οπισθ.8101921392284%24162565157%30010200011107,12
#21Βέλγιο27 ετώνWilliam BalikwishaBalikwishaΕπ. χαφ810110311361574%207304245%100770011206,81
#3Βέλγιο34 ετώνNoë DussenneDussenneΚ. αμυν.8000812020078%13145883856%0001140011306,84
#1Κάτω Χώρες23 ετώνD. van den Heuvelvan den HeuvelΤερμ.7000000000071%01605—00001211911306,78
#8Βέλγιο30 ετώνSiebe SchrijversSchrijversΚ. μέσος7010141251731274%1513934159%2006110011207,23
#34Ελβετία22 ετώνRoggerio NyakossiNyakossiΚ. αμυν.6000200020090%71941102665%100450011007,09
#28Βέλγιο26 ετώνEwoud PletinckxPletinckxΚ. αμυν.7000602120187%1181852652%100500011206,64
#4Βέλγιο32 ετώνBirger VerstraeteVerstraeteΑμ. χαφ6000200210181%117632263%20056001706,78
#5Γερμανία23 ετώνJamie LawrenceLawrenceΚ. αμυν.5000202110183%8114123058%200124001606,74
#19Νιγηρία25 ετώνC. IkwuemesiIkwuemesiΚ. επιθ.60109302200—50401633%10036000706,53
#919 ετώνA. TraoréTraoréΚ. επιθ.60109203502—33001130%10123001506,52
#18Βέλγιο19 ετώνRobin MirisolaMirisolaΚ. επιθ.40008012300—00111941%00054001306,56
#20Ιαπωνία26 ετώνShin YamadaYamadaΚ. επιθ.60004110000—20101042%00034000506,46
#24Πολωνία25 ετώνLukasz LakomyLakomyΑμ. χαφ60004000302—41418—00011001406,67
#17Βέλγιο25 ετώνKyan VaesenVaesenΚ. επιθ.70002010100—20106—10001000506,44
#26Ιαπωνία26 ετώνTakuya OgiwaraOgiwaraΑρ. οπισθ.60001100102—32406—00021001206,46
#13Βέλγιο22 ετώνKiany VromanVromanΤερμ.10000001000—00101—00000200106,63
#11Γερμανία27 ετώνHenok TeklabTeklabΑρ. εξτρέμ30001000212—30205—00002001206,62
#48Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνBryang KayoKayoΚ. μέσος20000000111—11301—00020000006,89

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Σαρλερουά8 αγώνεςΛέουβεν8 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΛέουβεν4 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΛέουβεν4 αγώνες
88Αγώνες88
7-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-5
88%88%Νίκες13%13%
216ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,510,756
1,3811ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,756
18Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,54
18Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,840,252
16,6133ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,912,499
5,645Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,62,520
18ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,330,635
5,645ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 53,427
13,6109Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,211,693
0,252ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1300
44Αγώνες44
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,96κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-3
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,72κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,29κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,54Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,131
0,887Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,511,7514
19,6157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,820,5164
972ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,613,5108
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
10,382Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,491
1,299Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,722,5718
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,141
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,55κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Σαρλερουά8 αγώνεςΛέουβεν8 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΛέουβεν4 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΛέουβεν4 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,563%
63%Over 1,513%
38%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

63%Over 1,588%
50%Over 2,550%
50%Over 3,513%
25%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

75%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
75%Over 0,5 β′ ημιχρόνου25%
25%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,513%
38%Νίκη & Under 1,50%
38%Νίκη & Over 2,50%
50%Νίκη & Under 2,513%
38%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου13%
13%G/G β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη0%
50%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

88%Νίκη13%
0%Ισοπαλία25%
88%Νίκη ή ισοπαλία38%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία17%
50%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

63%Over 9,563%
63%Over 10,563%
50%Over 11,550%
25%Over 12,538%

Κόρνερ ομάδας

63%Over 4,5 υπέρ25%
38%Over 5,5 υπέρ13%
25%Over 6,5 υπέρ0%
50%Over 4,5 κατά88%
50%Over 5,5 κατά75%
25%Over 6,5 κατά63%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ63%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ38%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,5100%
71%Over 2,5100%
29%Over 3,586%
0%Over 4,529%
0%Over 5,529%
0%Over 6,514%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

29%Over 15 πόντοι100%
14%Over 25 πόντοι57%
0%Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

43%Over 15 πόντοι71%
29%Over 25 πόντοι29%
14%Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.