Σαρλερουά – Λόμελ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Σαρλερουά — Λόμελ, Σάβ 03 Απρ 03:00

ΣαρλερουάΝΗΝΝΝΝΗΝΝΝ

Προ Λιγκ Βελγίου

ΛόμελΝΗΗΙΝΝΗΗΙΝ

Παίκτες

Σαρλερουά — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#21Γαλλία28 ετώνAurélien ScheidlerScheidlerΚ. επιθ.73131872071061%41425152%000812003707,15
#20Γαλλία23 ετώνFreddy MbembaMbembaΑρ. εξτρέμ830314621080181%82313252%000514004506,95
#3Αλγερία30 ετώνK. Van Den KerkhofVan Den KerkhofΔεξ. οπισθ.82221220793681%2292223951%10046004707,27
#95Γαλλία23 ετώνCheck KeitaKeitaΚ. αμυν.7202641210093%1953793764%00036003707,28
#8Νορβηγία22 ετώνJ. RomsaasRomsaasΕπ. χαφ813116717162785%1381043948%000107004607,40
#4Σουηδία26 ετώνAiham Ousou OusouΚ. αμυν.7101620110091%18123463960%20088004607,30
#6Βέλγιο19 ετώνAmine BoukamirBoukamirΜέσος8101320320090%1381122239%100123004706,78
#14Γερμανία29 ετώνPatrick PflückePflückeΔεξ. μέσος8131178122031783%41201134%00013004607,27
#25Βέλγιο25 ετώνAntoine ColassinColassinΚ. επιθ.51114314400—30201042%00041002006,82
#24Βέλγιο26 ετώνMardochée NzitaNzitaΑρ. οπισθ.800011103172977%24102414156%100511004707,19
#18Μαρόκο21 ετώνYassine KhalifiKhalifiΚ. μέσος8000500480189%99933264%100314004707,08
#30Ακτή Ελεφαντοστού24 ετώνMohamed KonéKonéΤερμ.7000000000068%111506—0000219153707,09
#17Βέλγιο29 ετώνAntoine BernierBernierΔεξ. εξτρέμ40007114612—22101847%10025002206,76
#44Γαλλία22 ετώνMassamba Sow SowΑμυν.6000200010095%221025—00021004106,76
#19Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνIsaac CisséCisséΑμ. χαφ70103003300—43511452%10034004006,69
#9Γκάμπια22 ετώνAdama BojangBojangΚ. επιθ.70107004110—30101341%10051003006,68
#1Βέλγιο22 ετώνMartin DelavalléeDelavalléeΤερμ.10000000000—00101—00000001006,56
#2EN20 ετώνTriston RoweRoweΔεξ. οπισθ.40001002101—21206—00040002006,49
#13Ιαπωνία20 ετώνGaku NawataNawataΜέσος40001001100—20104—00031002106,54
#33Βέλγιο23 ετώνNoah SolheidSolheidΚ. αμυν.20000000000—00701—00000001006,65
Λόμελ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Βέλγιο26 ετώνTom ReynersReynersΔεξ. εξτρέμ830314609102579%113602938%10077003707,01
#9Κάτω Χώρες20 ετώνDon-Angelo KonaduKonaduΚ. επιθ.630313539700—02502348%000111003507,12
#15Βέλγιο29 ετώνLucas Schoofs SchoofsΚ. μέσος8202930480179%2091443945%100125003906,99
#30Κάτω Χώρες37 ετώνRalf Seuntjens SeuntjensΚ. επιθ.31012101100—1171735%00042001206,89
#2Κάτω Χώρες21 ετώνJason van Duivenvan DuivenΔεξ. οπισθ.803082261021279%181839134860%1001013003907,51
#23Βέλγιο20 ετώνMatthias PieklakPieklakΤερμ.8000000000073%101302—0000028173907,08
#3EN26 ετώνTimothy EyomaEyomaΚ. αμυν.8000200100083%61052142860%10035003706,98
#6Κάτω Χώρες33 ετώνJoey PelupessyPelupessyΑμ. χαφ7000200020088%591351461%00024003806,71
#4Βέλγιο26 ετώνShawn AdewoyeAdewoyeΚ. αμυν.8000310110088%14174763259%20074003806,94
#11Γαλλία22 ετώνStredair AppuahAppuahΔεξ. εξτρέμ801081123103380%83604050%00028003506,87
#7Φινλανδία21 ετώνJuho TalvitieTalvitieΔεξ. εξτρέμ702012421562182%77703741%100611002906,73
#5Βέλγιο29 ετώνDries WoutersWoutersΚ. αμυν.6000310000094%522571464%10015002506,97
#8Βέλγιο31 ετώνNicolas Rommens RommensΚ. μέσος2020000032391%22405—00011001107,55
#44EN20 ετώνI. Dada-MascollDada-MascollΑμ. χαφ30001000000—23312—00010000306,56
#34Γκάνα22 ετώνHenry Oware OwareΚ. αμυν.20000000101—12913—00000000106,81
#79Κάτω Χώρες22 ετώνSam de Grandde GrandΑρ. οπισθ.20001001302—02401—00000000506,47
#41Νορβηγία19 ετώνSverre Nypan NypanΚ. μέσος30002000101—00111—00000001106,44
#46Βέλγιο20 ετώνNiek CorthoutsCorthoutsΔεξ. εξτρέμ50001000311—42504—00000002206,56
#47Κάτω Χώρες22 ετώνTristan GooijerGooijerΔεξ. οπισθ.40003000000—10805—00001002206,36
#22Σερβία21 ετώνDjordje GordicGordicΚ. μέσος20003000000—10002—00000001006,56
#73Βέλγιο19 ετώνAlexander ReumersReumersΚ. επιθ.20000000110—00003—00000001006,54
#98Βέλγιο22 ετώνM. El BoukammiriEl BoukammiriΔεξ. εξτρέμ20002000000—10002—00000001006,59

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Σαρλερουά8 αγώνεςΛόμελ8 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΛόμελ4 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΛόμελ4 αγώνες
88Αγώνες88
7-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-3
88%88%Νίκες38%38%
216ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,139
1,3811ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,9918
18Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,54
18Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,840,635
16,6133ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,910,987
5,645Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,63,125
18ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,330,54
5,645ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 53,830
13,6109Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,210,886
0,252ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,130,131
44Αγώνες44
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,96κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,72κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,29κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,54Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,383
0,887Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,511,139
19,6157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,814112
972ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,611,592
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
10,382Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,27,157
1,299Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7218
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1100
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,55κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Σαρλερουά8 αγώνεςΛόμελ8 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΛόμελ4 αγώνες
Σαρλερουά4 αγώνεςΛόμελ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,550%
63%Over 1,525%
38%Over 2,525%

Γκολ αγώνα

63%Over 1,550%
50%Over 2,538%
50%Over 3,538%
25%Over 4,513%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

75%Over 0,5 α′ ημιχρόνου38%
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
75%Over 0,5 β′ ημιχρόνου38%
25%Over 1,5 β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,525%
38%Νίκη & Under 1,513%
38%Νίκη & Over 2,525%
50%Νίκη & Under 2,513%
38%G/G & Νίκη13%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ25%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου13%
13%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη13%
50%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

88%Νίκη38%
0%Ισοπαλία25%
88%Νίκη ή ισοπαλία63%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
50%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

63%Over 9,575%
63%Over 10,563%
50%Over 11,538%
25%Over 12,538%

Κόρνερ ομάδας

63%Over 4,5 υπέρ38%
38%Over 5,5 υπέρ13%
25%Over 6,5 υπέρ0%
50%Over 4,5 κατά88%
50%Over 5,5 κατά88%
25%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ63%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ63%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,563%
71%Over 2,550%
29%Over 3,525%
0%Over 4,525%
0%Over 5,513%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

29%Over 15 πόντοι25%
14%Over 25 πόντοι13%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

43%Over 15 πόντοι63%
29%Over 25 πόντοι13%
14%Over 35 πόντοι13%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.