ΠΑΟΚ Β΄ – Πανθρακικός Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

ΠΑΟΚ Β΄ — Πανθρακικός, Κυρ 10 Ιαν 02:00

ΠΑΟΚ Β΄ΗΝΗΙΗΗΝΗΙΗ

Σούπερ Λιγκ 2

ΠανθρακικόςΝΝΗΙΗΝΝΗΙΗ

Παίκτες

ΠΑΟΚ Β΄ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2024/2025
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#56Ελλάδα19 ετώνΑνέστης ΜύθουΜύθουΕπιθ.20000000000—00000—0000000000—

Κρατάμε καταγραφή σεζόν για 1 παίκτη αυτού του ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Πανθρακικός — αναλυτικά στατιστικά παικτών
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για το ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

ΠΑΟΚ Β΄6 αγώνεςΠανθρακικός6 αγώνες
ΠΑΟΚ Β΄3 αγώνεςΠανθρακικός4 αγώνες
ΠΑΟΚ Β΄3 αγώνεςΠανθρακικός2 αγώνες
66Αγώνες66
1-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
17%17%Νίκες33%33%
0,53ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,060,835
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,171
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,674
7,344ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,49,255
2,314Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,1318
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
530ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,13,320
18,894Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,815,895
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
33Αγώνες44
1-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
33Αγώνες22
0-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,53
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,060,674
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
14,673Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,11590
2,6716Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,442,6716
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (3/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

ΠΑΟΚ Β΄6 αγώνεςΠανθρακικός6 αγώνες
ΠΑΟΚ Β΄3 αγώνεςΠανθρακικός4 αγώνες
ΠΑΟΚ Β΄3 αγώνεςΠανθρακικός2 αγώνες

Γκολ ομάδας

33%Over 0,567%
17%Over 1,517%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,550%
33%Over 2,517%
0%Over 3,50%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,533%
17%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,52 αγ.
3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη33%
33%Ισοπαλία33%
50%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη2 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,517%
17%Over 10,517%
17%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ17%
17%Over 5,5 υπέρ17%
17%Over 6,5 υπέρ0%
33%Over 4,5 κατά33%
17%Over 5,5 κατά33%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,52 αγ.
3 αγ.Over 10,52 αγ.
3 αγ.Over 11,52 αγ.
3 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
83%Over 3,567%
67%Over 4,533%
33%Over 5,517%
33%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι83%
67%Over 25 πόντοι50%
17%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι50%
33%Over 25 πόντοι17%
33%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.