Πανθρακικός – Ελλάς Σύρου Στατιστικά αγώνα

Πανθρακικός — Ελλάς Σύρου, Κυρ 14 Μαρ 02:00

ΠανθρακικόςΝΝΗΙΗΝΝΗΙΗ

Σούπερ Λιγκ 2

Ελλάς ΣύρουΝΝΙΙΗΝΝΙΙΗ

Ομάδες

Πανθρακικός6 αγώνεςΕλλάς Σύρου6 αγώνες
Πανθρακικός4 αγώνεςΕλλάς Σύρου4 αγώνες
Πανθρακικός2 αγώνεςΕλλάς Σύρου2 αγώνες
66Αγώνες66
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-1
33%33%Νίκες33%33%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,061,59
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,171
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,681,338
9,255ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,4κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
318Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,1κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
3,320ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
15,895Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,8κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
44Αγώνες44
2-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
22Αγώνες22
0-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,53
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,060,674
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
1590Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
2,6716Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,44κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (2/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Πανθρακικός6 αγώνεςΕλλάς Σύρου6 αγώνες
Πανθρακικός4 αγώνεςΕλλάς Σύρου4 αγώνες
Πανθρακικός2 αγώνεςΕλλάς Σύρου2 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,550%
17%Over 1,550%
0%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

50%Over 1,550%
17%Over 2,550%
0%Over 3,533%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,533%
17%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,533%
33%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,52 αγ.
2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη33%
33%Ισοπαλία50%
67%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη2 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,52 αγ.
17%Over 10,52 αγ.
17%Over 11,52 αγ.
17%Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ2 αγ.
17%Over 5,5 υπέρ2 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ2 αγ.
33%Over 4,5 κατά2 αγ.
33%Over 5,5 κατά2 αγ.
17%Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,5—
4 αγ.Over 10,5—
4 αγ.Over 11,5—
4 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ—
4 αγ.Over 5,5 υπέρ—
4 αγ.Over 6,5 υπέρ—
4 αγ.Over 4,5 κατά—
4 αγ.Over 5,5 κατά—
4 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,52 αγ.
2 αγ.Over 10,52 αγ.
2 αγ.Over 11,52 αγ.
2 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
100%Over 2,54 αγ.
67%Over 3,54 αγ.
33%Over 4,54 αγ.
17%Over 5,54 αγ.
17%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι3 αγ.
50%Over 25 πόντοι3 αγ.
17%Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι3 αγ.
17%Over 25 πόντοι3 αγ.
0%Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.
4 αγ.Over 5,52 αγ.
4 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.
2 αγ.Over 5,52 αγ.
2 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.