Πανθρακικός – ΑΕΛ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Πανθρακικός — ΑΕΛ, Σάβ 07 Νοε 17:00

ΠανθρακικόςΙΗΙΙΝΙΗΙΙΝ

Σούπερ Λιγκ 2

ΑΕΛΙΗΙΙΝΙΗΙΙΝ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 37,0%ισοπαλία Χ 30,1%νίκη φιλοξενούμενου 2 32,9%

Ομάδες

Πανθρακικός9 αγώνεςΑΕΛ9 αγώνες
Πανθρακικός6 αγώνεςΑΕΛ5 αγώνες
Πανθρακικός3 αγώνεςΑΕΛ4 αγώνες
99Αγώνες99
3-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-4-1
33%33%Νίκες44%44%
1,3312ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,081,3312
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,333Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,444
19Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,898
9,182ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,612,1109
3,834Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,34,238
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
3,935ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,13,834
16,1145Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,3138
0,222ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,130,222
66Αγώνες55
2-4-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-0
33%33%Νίκες60%60%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,2415
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,480,42
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,770,63
9,758ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,211,457
4,225Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,54,422
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
4,225ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,53,618
16,297Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,113,869
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,150,42
33Αγώνες44
1-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,93κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
0,333Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,444
19Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,080,676
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,470,63
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,920,42
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
15,1136Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,116,7150
2,6724Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,523,4431
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
14,587Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1616,884
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,193,819
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0600
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,68κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Πανθρακικός9 αγώνεςΑΕΛ9 αγώνες
Πανθρακικός6 αγώνεςΑΕΛ5 αγώνες
Πανθρακικός3 αγώνεςΑΕΛ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

78%Over 0,578%
44%Over 1,533%
11%Over 2,511%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,556%
44%Over 2,533%
33%Over 3,522%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου44%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
78%Over 0,5 β′ ημιχρόνου56%
22%Over 1,5 β′ ημιχρόνου22%

Συνδυασμοί

22%Νίκη & Over 1,522%
11%Νίκη & Under 1,522%
11%Νίκη & Over 2,522%
22%Νίκη & Under 2,522%
11%G/G & Νίκη11%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,580%
50%Over 1,520%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,540%
33%Over 2,520%
33%Over 3,50%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
83%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,520%
17%Νίκη & Under 1,540%
0%Νίκη & Over 2,520%
33%Νίκη & Under 2,540%
0%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

56%Γκολ/Γκολ44%

G/G ανά ημίχρονο

11%G/G α′ ημιχρόνου11%
44%G/G β′ ημιχρόνου22%

Συνδυασμοί

11%G/G & Νίκη11%
22%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη20%
33%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη44%
44%Ισοπαλία44%
78%Νίκη ή ισοπαλία89%
60%Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
22%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη60%
67%Ισοπαλία40%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,522%
22%Over 10,511%
22%Over 11,511%
22%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

44%Over 4,5 υπέρ44%
11%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ11%
44%Over 4,5 κατά33%
33%Over 5,5 κατά0%
22%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

56%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
56%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ44%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,520%
17%Over 10,520%
17%Over 11,520%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ40%
17%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
33%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά0%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
78%Over 3,589%
33%Over 4,578%
22%Over 5,544%
22%Over 6,522%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

78%Over 15 πόντοι89%
44%Over 25 πόντοι78%
22%Over 35 πόντοι56%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι67%
33%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι11%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
83%Over 3,5100%
33%Over 4,580%
17%Over 5,540%
17%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι80%
17%Over 35 πόντοι80%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι60%
33%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.