Πανιώνιος – Αναγέννηση Καρδίτσας Στατιστικά αγώνα

Πανιώνιος — Αναγέννηση Καρδίτσας, Κυρ 17 Ιαν 02:00

ΠανιώνιοςΝΙΝΗΝΝΙΝΗΝ

Σούπερ Λιγκ 2

ΠανιώνιοςΑναγέννηση Καρδίτσας

Ομάδες

Πανιώνιος6 αγώνεςΑναγέννηση Καρδίτσας6 αγώνες
Πανιώνιος4 αγώνεςΑναγέννηση Καρδίτσας2 αγώνες
Πανιώνιος2 αγώνεςΑναγέννηση Καρδίτσας4 αγώνες
66Αγώνες66
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-3
67%67%Νίκες17%17%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,060,674
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,3900
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,674
10,563ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,49,447
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,1420
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
5,734ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,427
18108Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,812,261
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
44Αγώνες22
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
22Αγώνες44
0-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-3
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
0,835Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,332
0,332Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,061,177
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
16,599Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,120100
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,443,417
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (2/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Πανιώνιος6 αγώνεςΑναγέννηση Καρδίτσας6 αγώνες
Πανιώνιος4 αγώνεςΑναγέννηση Καρδίτσας2 αγώνες
Πανιώνιος2 αγώνεςΑναγέννηση Καρδίτσας4 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,533%
33%Over 1,517%
17%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

50%Over 1,567%
17%Over 2,533%
0%Over 3,50%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,517%
33%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,517%
50%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,52 αγ.
4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,54 αγ.
2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

0%Γκολ/Γκολ17%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
67%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη17%
17%Ισοπαλία33%
83%Νίκη ή ισοπαλία50%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
67%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη2 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη4 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,580%
50%Over 10,560%
33%Over 11,540%
33%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

67%Over 4,5 υπέρ60%
33%Over 5,5 υπέρ60%
33%Over 6,5 υπέρ60%
33%Over 4,5 κατά80%
33%Over 5,5 κατά60%
33%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,52 αγ.
4 αγ.Over 10,52 αγ.
4 αγ.Over 11,52 αγ.
4 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
50%Over 4,5100%
33%Over 5,580%
17%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι100%
67%Over 25 πόντοι80%
33%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.
4 αγ.Over 5,52 αγ.
4 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.