Λέουβεν – Σιντ Τρόιντεν Στατιστικά αγώνα

Λέουβεν — Σιντ Τρόιντεν, Σάβ 23 Ιαν 02:00

ΛέουβενΗΗΙΝΙΗΗΙΝΙ

Προ Λιγκ Βελγίου

Σιντ ΤρόιντενΗΝΗΗΗΗΝΗΗΗ

Παίκτες

Λέουβεν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#6Βέλγιο24 ετώνWouter GeorgeGeorgeΚ. μέσος822211303154976%156402337%200730011207,14
#99Βέλγιο18 ετώνDavis OpokuOpokuΔεξ. οπισθ.8212420761372%1731613450%000670011006,68
#27Ισπανία28 ετώνÓscar GilGilΔεξ. οπισθ.8101921392284%24162565157%30010200011107,12
#21Βέλγιο27 ετώνWilliam BalikwishaBalikwishaΕπ. χαφ810110311361574%207304245%100770011206,81
#3Βέλγιο34 ετώνNoë DussenneDussenneΚ. αμυν.8000812020078%13145883856%0001140011306,84
#1Κάτω Χώρες23 ετώνD. van den Heuvelvan den HeuvelΤερμ.7000000000071%01605—00001211911306,78
#8Βέλγιο30 ετώνSiebe SchrijversSchrijversΚ. μέσος7010141251731274%1513934159%2006110011207,23
#34Ελβετία22 ετώνRoggerio NyakossiNyakossiΚ. αμυν.6000200020090%71941102665%100450011007,09
#28Βέλγιο26 ετώνEwoud PletinckxPletinckxΚ. αμυν.7000602120187%1181852652%100500011206,64
#4Βέλγιο32 ετώνBirger VerstraeteVerstraeteΑμ. χαφ6000200210181%117632263%20056001706,78
#5Γερμανία23 ετώνJamie LawrenceLawrenceΚ. αμυν.5000202110183%8114123058%200124001606,74
#19Νιγηρία25 ετώνC. IkwuemesiIkwuemesiΚ. επιθ.60109302200—50401633%10036000706,53
#919 ετώνA. TraoréTraoréΚ. επιθ.60109203502—33001130%10123001506,52
#18Βέλγιο19 ετώνRobin MirisolaMirisolaΚ. επιθ.40008012300—00111941%00054001306,56
#20Ιαπωνία26 ετώνShin YamadaYamadaΚ. επιθ.60004110000—20101042%00034000506,46
#24Πολωνία25 ετώνLukasz LakomyLakomyΑμ. χαφ60004000302—41418—00011001406,67
#17Βέλγιο25 ετώνKyan VaesenVaesenΚ. επιθ.70002010100—20106—10001000506,44
#26Ιαπωνία26 ετώνTakuya OgiwaraOgiwaraΑρ. οπισθ.60001100102—32406—00021001206,46
#13Βέλγιο22 ετώνKiany VromanVromanΤερμ.10000001000—00101—00000200106,63
#11Γερμανία27 ετώνHenok TeklabTeklabΑρ. εξτρέμ30001000212—30205—00002001206,62
#48Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνBryang KayoKayoΚ. μέσος20000000111—11301—00020000006,89
Σιντ Τρόιντεν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Βοσνία - Ερζεγοβίνη22 ετώνSamed BazdarBazdarΚ. επιθ.650517713610—40301736%10062001907,35
#14Γαλλία24 ετώνRyan MerlenMerlenΚ. μέσος834312613144480%75751444%100420011307,41
#10Μαρόκο25 ετώνIlias SebaouiSebaouiΑρ. εξτρέμ8232326516154877%1551104848%10012150011607,26
#60Βέλγιο24 ετώνR. VanwesemaelVanwesemaelΔεξ. οπισθ.811111317141882%1091322254%100230011607,01
#71Ιαπωνία24 ετώνRyotaro ArakiArakiΕπ. χαφ610192211311186%64101333%000450011106,78
#38Ιαπωνία25 ετώνKaito MatsuzawaMatsuzawaΑρ. εξτρέμ7111821662178%62312160%10075001706,86
#18Ιαπωνία21 ετώνNelson IshiwatariIshiwatariΚ. μέσος7111720210088%1931303551%400117001606,79
#19Βέλγιο20 ετώνF. SoèlléSoèlléΚ. επιθ.31014202300—30301467%00024000307,06
#16Ιαπωνία25 ετώνLeo KokuboKokuboΤερμ.8000000000084%00204—10003282011606,88
#8Γαλλία28 ετώνAbdoulaye SissakoSissakoΑμ. χαφ802091014112286%2281815152%100730011607,15
#3Ιαπωνία24 ετώνTaiga HataHataΑρ. οπισθ.8000200180879%1433322566%000430011306,72
#26Βόρεια Μακεδονία31 ετώνVisar MusliuMusliuΚ. αμυν.7000100000090%13154854367%100780011207,04
#23Βέλγιο29 ετώνJoedrick PupePupeΚ. αμυν.6000400320083%541122056%10042001706,61
#5Ιαπωνία35 ετώνShogo TaniguchiTaniguchiΚ. αμυν.5000310020089%461611454%10051001806,65
#22Βέλγιο31 ετώνWolke JanssensJanssensΚ. αμυν.4000100000091%6614112—00012001606,76
#77Σενεγάλη23 ετώνOumar DioufDioufΚ. επιθ.70005221000—42201133%00024001406,49
#7Αλβανία27 ετώνArbnor MujaMujaΔεξ. εξτρέμ20003113421—32101150%00004000407,00
#11Κονγκό - Κινσάσα24 ετώνNathanaël MbukuMbukuΑρ. εξτρέμ40007224101—42009—00012001106,76
#4Ιαπωνία22 ετώνKota TakaiTakaiΚ. αμυν.10000001000—14204—10041000405,84
#9919 ετώνShion ShinkawaShinkawaΚ. επιθ.50002000000—10002—00020000006,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Λέουβεν8 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν8 αγώνες
Λέουβεν4 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν4 αγώνες
Λέουβεν4 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν4 αγώνες
88Αγώνες88
1-2-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-4
13%13%Νίκες25%25%
0,756ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,8815
0,756ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,512
0,54Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,635
0,252Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,841,2510
12,499ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,916,9135
2,520Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,637
0,635ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,330,383
3,427ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,443
11,693Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,29,979
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1300
44Αγώνες44
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,96κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
0-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,72κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,29κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,131Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,131
1,7514Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51216
20,5164ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,818,8150
13,5108ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,61080
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
11,491Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,886
2,5718Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,72216
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
0,141Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1100
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,55κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Λέουβεν8 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν8 αγώνες
Λέουβεν4 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν4 αγώνες
Λέουβεν4 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν4 αγώνες

Γκολ ομάδας

63%Over 0,563%
13%Over 1,550%
0%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

88%Over 1,5100%
50%Over 2,563%
13%Over 3,550%
0%Over 4,538%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
25%Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

13%Νίκη & Over 1,525%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,525%
13%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη13%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

13%G/G α′ ημιχρόνου25%
13%G/G β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη13%
13%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

13%Νίκη25%
25%Ισοπαλία25%
38%Νίκη ή ισοπαλία50%
17%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
13%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

63%Over 9,538%
63%Over 10,525%
50%Over 11,525%
38%Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

25%Over 4,5 υπέρ50%
13%Over 5,5 υπέρ50%
0%Over 6,5 υπέρ25%
88%Over 4,5 κατά38%
75%Over 5,5 κατά25%
63%Over 6,5 κατά13%

Συνδυασμοί

63%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ38%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ13%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,588%
100%Over 2,563%
86%Over 3,538%
29%Over 4,525%
29%Over 5,513%
14%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι50%
57%Over 25 πόντοι50%
29%Over 35 πόντοι13%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

71%Over 15 πόντοι50%
29%Over 25 πόντοι0%
14%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.