Νέστος Χρυσούπολης – Καμπανιακός Στατιστικά αγώνα

Νέστος Χρυσούπολης — Καμπανιακός, Κυρ 05 Απρ 15:00

Σούπερ Λιγκ 2

3–0

Ημίχρονο 2–0

Νέστος ΧρυσούποληςΚαμπανιακός30

Ομάδες

Νέστος Χρυσούπολης6 αγώνεςΚαμπανιακός0 αγώνες
Νέστος Χρυσούπολης3 αγώνεςΚαμπανιακός0 αγώνες
Νέστος Χρυσούπολης3 αγώνεςΚαμπανιακός0 αγώνες
66Αγώνες00
1-1-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
17%17%Νίκες—
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,39κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,68κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
742ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,4κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
2,716Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,1κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
424ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
13,467Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,8κάτω από 5 αγώνες (5/0)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
33Αγώνες00
1-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
33Αγώνες00
0-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,34κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
15,678Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (5/0)—
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,44κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
0,171Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (3/0)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Νέστος Χρυσούπολης6 αγώνεςΚαμπανιακός0 αγώνες
Νέστος Χρυσούπολης3 αγώνεςΚαμπανιακός0 αγώνες
Νέστος Χρυσούπολης3 αγώνεςΚαμπανιακός0 αγώνες

Γκολ ομάδας

83%Over 0,5—
0%Over 1,5—
0%Over 2,5—

Γκολ αγώνα

83%Over 1,5—
50%Over 2,5—
0%Over 3,5—
0%Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,5—
17%Νίκη & Under 1,5—
0%Νίκη & Over 2,5—
17%Νίκη & Under 2,5—
0%G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5—
3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—
3 αγ.Over 3,5—
3 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,5—
3 αγ.Νίκη & Under 1,5—
3 αγ.Νίκη & Over 2,5—
3 αγ.Νίκη & Under 2,5—
3 αγ.G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5—
3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—
3 αγ.Over 3,5—
3 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,5—
3 αγ.Νίκη & Under 1,5—
3 αγ.Νίκη & Over 2,5—
3 αγ.Νίκη & Under 2,5—
3 αγ.G/G & Νίκη—

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου—
50%G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη—
17%Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη—
17%Ισοπαλία—
33%Νίκη ή ισοπαλία—
20%Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
17%Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη—
3 αγ.Ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη—
3 αγ.Ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,5—
17%Over 10,5—
17%Over 11,5—
17%Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ—
17%Over 5,5 υπέρ—
17%Over 6,5 υπέρ—
33%Over 4,5 κατά—
33%Over 5,5 κατά—
17%Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,5—
3 αγ.Over 10,5—
3 αγ.Over 11,5—
3 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ—
3 αγ.Over 5,5 υπέρ—
3 αγ.Over 6,5 υπέρ—
3 αγ.Over 4,5 κατά—
3 αγ.Over 5,5 κατά—
3 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,5—
3 αγ.Over 10,5—
3 αγ.Over 11,5—
3 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ—
3 αγ.Over 5,5 υπέρ—
3 αγ.Over 6,5 υπέρ—
3 αγ.Over 4,5 κατά—
3 αγ.Over 5,5 κατά—
3 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5—
83%Over 2,5—
83%Over 3,5—
33%Over 4,5—
33%Over 5,5—
33%Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι—
33%Over 25 πόντοι—
17%Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι—
50%Over 25 πόντοι—
17%Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—
3 αγ.Over 3,5—
3 αγ.Over 4,5—
3 αγ.Over 5,5—
3 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι—
3 αγ.Over 25 πόντοι—
3 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι—
3 αγ.Over 25 πόντοι—
3 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—
3 αγ.Over 3,5—
3 αγ.Over 4,5—
3 αγ.Over 5,5—
3 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι—
3 αγ.Over 25 πόντοι—
3 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι—
3 αγ.Over 25 πόντοι—
3 αγ.Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.