Μπριζ – Λα Λουβιέρ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Μπριζ — Λα Λουβιέρ, Σάβ 23 Ιαν 02:00

ΜπριζΗΝΝΝΝΗΝΝΝΝ

Προ Λιγκ Βελγίου

Λα ΛουβιέρΙΗΝΗΗΙΗΝΗΗ

Παίκτες

Μπριζ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Νορβηγία26 ετώνHugo VetlesenVetlesenΚ. μέσος840420803203382%111522641%10079005307,42
#7Γερμανία22 ετώνNicolò TresoldiTresoldiΚ. επιθ.84042664250080%41603243%000812005306,94
#44Βέλγιο33 ετώνBrandon MecheleMecheleΚ. αμυν.8202931420092%141451104868%10031005407,64
#9Πορτογαλία22 ετώνCarlos ForbsForbsΔεξ. εξτρέμ7232166122153777%93403851%10147004207,32
#1120 ετώνJan Virgili TenasTenasΕπιθ.72021251851176%32301735%00006004306,73
#3Νότια Κορέα24 ετώνHan-beom LeeLeeΚ. αμυν.7101530100094%1163644360%100103005307,37
#20Βέλγιο34 ετώνHans Vanaken VanakenΕπ. χαφ71217403151092%741021954%00026005307,41
#67Γαλλία21 ετώνMamadou DiakhonDiakhonΑρ. εξτρέμ71211441121141090%25202854%000115005107,45
#80Γαλλία23 ετώνFélix LemaréchalLemaréchalΕπ. χαφ81118205101883%73211753%10033005306,94
#1Ελβετία37 ετώνYann SommerSommerΤερμ.8000000100088%10405—0000023165407,06
#65Βέλγιο21 ετώνJoaquin SeysSeysΑρ. οπισθ.80306313141888%12102253053%10049005407,37
#8EN23 ετώνFreddie PottsPottsΑμ. χαφ8000501160391%7111832751%400107005406,92
#64Βέλγιο21 ετώνKyriani SabbeSabbeΔεξ. οπισθ.70004008100590%1361032858%00023005107,22
#17Βέλγιο22 ετώνRomeo VermantVermantΚ. επιθ.801012511201—31101653%10037005106,77
#58Βέλγιο21 ετώνJorne SpileersSpileersΚ. αμυν.4000000020190%421115—10030002106,69
#41Βέλγιο24 ετώνHugo SiquetSiquetΔεξ. οπισθ.50002001101—01303—00022002306,47
#16Ελβετία19 ετώνCheveyo TsawaTsawaΜέσος40003100200—30104—00010002006,66
#85Σλοβενία17 ετώνTian Nai KorenKorenΕπ. χαφ40003000000—10111—00000002006,52
#77Ελβετία18 ετώνAndrej VasovicVasovicΚ. επιθ.10000000000—01000—00000001006,52
Λα Λουβιέρ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Νιγηρία22 ετώνMustapha IsahIsahΚ. επιθ.85052011413710—60303345%1005100011407,06
#9Γαλλία24 ετώνElias FiletFiletΚ. επιθ.8202951532050%321106158%000390011206,84
#3Γαλλία23 ετώνNolan GillotGillotΑρ. οπισθ.41013103401—4330835%00040000606,27
#21Αργεντινή27 ετώνMarcos Peano PeanoΤερμ.8010000011070%001304—00112231911706,54
#18Γαλλία27 ετώνShaquil DelosDelosΔεξ. οπισθ.80106109102570%1952624766%2001060011706,84
#48Μάλι25 ετώνIsmaila CoulibalyCoulibalyΚ. μέσος8000920551084%2011613859%200610011406,80
#33Καμερούν27 ετώνPatrick NkoaNkoaΚ. αμυν.7000841010091%12936122655%100710011506,87
#99Γαλλία23 ετώνYllan OkouOkouΚ. αμυν.7000200040382%574662460%210630011606,61
#4Σενεγάλη32 ετώνWagane FayeFayeΚ. αμυν.6000401100079%1783844357%1001090011006,69
#5Βέλγιο25 ετώνThierry LutondaLutondaΑρ. οπισθ.8000710361471%1051011536%000710011006,48
#10Σενεγάλη24 ετώνMame WadeWadeΚ. μέσος7010311830279%145403349%200104001906,60
#30Ουγγαρία22 ετώνZsombor GruberGruberΕπιθ.701012019719—63012442%000370011006,72
#78Βέλγιο21 ετώνAnas TajaouartTajaouartΚ. μέσος7010311311085%84902252%00069001706,64
#29Γαλλία19 ετώνMarius CourcoulCourcoulΑμ. χαφ60101001410—56501030%200730011006,37
#25Γαλλία23 ετώνDjibril LamegoLamegoΚ. αμυν.5000100000080%6511113—10012000906,24
#7Ουγγαρία23 ετώνMátyás KovácsKovácsΔεξ. μέσος70001005312—80611650%10043001506,56
#23Βέλγιο28 ετώνJoël ItoItoΕπ. χαφ50001103200—5010933%11061001506,21
#44Μαρόκο22 ετώνMehdi BoukamirBoukamirΚ. αμυν.10001001000—31326—00021000406,44
#90Βέλγιο23 ετώνLéandro RousseauRousseauΚ. επιθ.50002100100—10102—00010000306,53
#22Γαλλία26 ετώνSiad GourvilleGourvilleΚ. αμυν.20000000000—00502—10010001006,51
#91Βέλγιο18 ετώνThéo RadeletRadeletΤερμ.10000000000—00100—00000000106,31
#8Ρουάντα26 ετώνSamuel GueuletteGueuletteΚ. μέσος10000000000—00000—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Μπριζ8 αγώνεςΛα Λουβιέρ8 αγώνες
Μπριζ4 αγώνεςΛα Λουβιέρ4 αγώνες
Μπριζ4 αγώνεςΛα Λουβιέρ4 αγώνες
88Αγώνες88
7-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-6
88%88%Νίκες13%13%
2,3819ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,5118
1,512ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,635
1,139Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,635
1,2510Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,840,383
18,8150ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,911,390
6,350Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,63,528
0,252ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,3300
8,165ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 53,326
11,894Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,29,475
0,383ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1300
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,96κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-4
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,72κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,29κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,635Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,131
0,54Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,512,2518
13,9111ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,818,5148
8,669ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,68,870
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
7,963Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,212,5100
1,7112Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,722,3819
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,030,252
0,141Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,383
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,55κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,92κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Μπριζ8 αγώνεςΛα Λουβιέρ8 αγώνες
Μπριζ4 αγώνεςΛα Λουβιέρ4 αγώνες
Μπριζ4 αγώνεςΛα Λουβιέρ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,563%
63%Over 1,525%
63%Over 2,513%

Γκολ αγώνα

75%Over 1,5100%
75%Over 2,575%
25%Over 3,538%
13%Over 4,513%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

100%Over 0,5 α′ ημιχρόνου38%
13%Over 1,5 α′ ημιχρόνου25%
63%Over 0,5 β′ ημιχρόνου38%
63%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

63%Νίκη & Over 1,513%
25%Νίκη & Under 1,50%
63%Νίκη & Over 2,513%
25%Νίκη & Under 2,50%
25%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

38%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

25%G/G α′ ημιχρόνου25%
13%G/G β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

25%G/G & Νίκη0%
63%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

88%Νίκη13%
0%Ισοπαλία13%
88%Νίκη ή ισοπαλία25%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία14%
63%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

75%Over 9,538%
50%Over 10,525%
38%Over 11,513%
38%Over 12,513%

Κόρνερ ομάδας

88%Over 4,5 υπέρ50%
75%Over 5,5 υπέρ25%
63%Over 6,5 υπέρ13%
13%Over 4,5 κατά50%
13%Over 5,5 κατά38%
13%Over 6,5 κατά25%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ13%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,588%
71%Over 2,588%
43%Over 3,575%
43%Over 4,550%
29%Over 5,525%
29%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

43%Over 15 πόντοι88%
29%Over 25 πόντοι50%
29%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι50%
43%Over 25 πόντοι13%
29%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.