Μέχελεν – Μπέβερεν Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Μέχελεν — Μπέβερεν, Σάβ 20 Φεβ 02:00
Μέχελεν
Μπέβερεν
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M. van Brederodevan BrederodeΑρ. εξτρέμ | 8 | 3 | 0 | 3 | 8 | 4 | 0 | 12 | 17 | 5 | 12 | 78% | 10 | 6 | 5 | 0 | 27 | 43% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 17 | 0 | 7,24 |
Thérence KoudouKoudouΔεξ. οπισθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 | 7 | 10 | 0 | 6 | 75% | 8 | 7 | 8 | 0 | 30 | 49% | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,82 |
Benito RamanRamanΚ. επιθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | — | 4 | 2 | 0 | 0 | 8 | 40% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,65 |
Simion MichezMichezΔεξ. μέσος | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | — | 6 | 8 | 4 | 0 | 18 | 45% | 1 | 0 | 0 | 8 | 8 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,83 |
| Adeshina AyodeleAyodeleΚ. επιθ. | 4 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,73 |
Nacho MirasMirasΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 70% | 0 | 0 | 12 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 23 | 15 | 1 | 17 | 0 | 6,68 |
José MarsàMarsàΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 4 | 76% | 12 | 15 | 33 | 1 | 30 | 60% | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,62 |
Fredrik Hammar HammarΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 79% | 34 | 12 | 15 | 5 | 59 | 49% | 4 | 0 | 0 | 17 | 10 | 0 | 0 | 1 | 17 | 0 | 6,75 |
Dennis PraetPraetΚ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 81% | 19 | 10 | 8 | 2 | 40 | 66% | 1 | 0 | 0 | 10 | 13 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,82 |
Luc MarijnissenMarijnissenΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 85% | 11 | 3 | 34 | 5 | 41 | 63% | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,78 |
Mike EerdhuijzenEerdhuijzenΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 86% | 8 | 6 | 36 | 5 | 27 | 73% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 7,05 |
| C. Van MeirvenneVan MeirvenneΑρ. εξτρέμ | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8 | 2 | 5 | 83% | 13 | 1 | 2 | 1 | 31 | 55% | 0 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,78 |
| Bouke Boersma BoersmaΚ. επιθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 3 | 0 | 29 | 48% | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,64 |
| Massimo DecoeneDecoeneΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 81% | 5 | 6 | 14 | 2 | 12 | 46% | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,53 |
| M. Lohunanu-MbasiLohunanu-MbasiΚ. επιθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — | 2 | 1 | 2 | 0 | 17 | 40% | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,55 |
K. VanrafelghemVanrafelghemΚ. επιθ. | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 | 36% | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,68 |
Marco DecherfDecherfΚ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 2 | 1 | 10 | 37% | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,41 |
Bilal BafdiliBafdiliΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | 39% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,65 |
Kobe CorbanieCorbanieΔεξ. οπισθ. | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 3 | 4 | 9 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,62 |
Dikeni SalifouSalifouΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 2 | 0 | 9 | 41% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,33 |
B. AntonioAntonioΔεξ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,67 |
Leo HjeldeHjeldeΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,01 |
| Ian Struyf StruyfΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,52 |
| Gora DioufDioufΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,75 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chris LokesaLokesaΑρ. εξτρέμ | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 5 | 0 | 19 | 3 | 1 | 2 | 84% | 8 | 7 | 2 | 0 | 38 | 43% | 1 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,91 |
Jearl MargarithaMargarithaΑρ. εξτρέμ | 7 | 2 | 1 | 2 | 13 | 7 | 0 | 13 | 3 | 1 | 3 | 81% | 4 | 5 | 3 | 0 | 21 | 42% | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,89 |
Yoni GomisGomisΚ. αμυν. | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 91% | 17 | 19 | 33 | 6 | 29 | 62% | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,99 |
| Elohim KaboréKaboréΚ. επιθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 2 | 0 | 19 | 44% | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,79 |
Sieben DewaeleDewaeleΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 81% | 18 | 16 | 17 | 3 | 37 | 53% | 3 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,77 |
| C. JanssensJanssensΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 8 | 0 | 7 | 78% | 17 | 12 | 31 | 7 | 37 | 57% | 3 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,91 |
Bruno GodeauGodeauΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 91% | 11 | 6 | 48 | 5 | 18 | 46% | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,76 |
Christian BrülsBrülsΕπ. χαφ | 8 | 0 | 3 | 0 | 8 | 3 | 0 | 6 | 21 | 4 | 20 | 78% | 10 | 2 | 2 | 0 | 42 | 47% | 1 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 7,23 |
Johannes SchenkSchenkΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 71% | 0 | 1 | 12 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 27 | 15 | 3 | 13 | 0 | 6,84 |
Laurent Jans JansΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 79% | 5 | 7 | 12 | 4 | 17 | 45% | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 6,64 |
Cheick CondéCondéΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 80% | 17 | 14 | 11 | 2 | 40 | 54% | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,81 |
| Lennart MertensMertensΚ. επιθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 32 | 44% | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,56 |
| Ferre SlegersSlegersΕπ. χαφ | 7 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 | 2 | 6 | 1 | 4 | 74% | 12 | 3 | 4 | 0 | 18 | 36% | 1 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,62 |
| Kurt AbrahamsAbrahamsΔεξ. εξτρέμ | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 4 | 1 | 13 | 50% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,56 |
Arno VerschuerenVerschuerenΕπ. χαφ | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 1 | 2 | — | 2 | 0 | 3 | 0 | 9 | 36% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,70 |
| Stephane KellerKellerΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 7 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,69 |
C. KonatéKonatéΔεξ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 4 | 0 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,16 |
| Josua LusambaLusambaΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,74 |
Dominic ThompsonThompsonΑρ. οπισθ. | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 2 | 3 | 5 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,70 |
| G. De SchryverDe SchryverΕπ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 1 | 1 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,58 |
Jannik RobatschRobatschΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,51 |
Victor OlatunjiOlatunjiΚ. επιθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,67 |
| Ilyes Najim NajimΑρ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,38 |
Viktor BooneBooneΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,48 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.

































