Μαρκό – Απόλλων Πόντου Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Μαρκό — Απόλλων Πόντου, Δευ 02 Νοε 15:00

ΜαρκόΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Σούπερ Λιγκ 2

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 44,7%ισοπαλία Χ 29,4%νίκη φιλοξενούμενου 2 26,0%

Ομάδες

Μαρκό8 αγώνεςΑπόλλων Πόντου8 αγώνες
Μαρκό5 αγώνεςΑπόλλων Πόντου3 αγώνες
Μαρκό3 αγώνεςΑπόλλων Πόντου5 αγώνες
88Αγώνες88
7-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-4
88%88%Νίκες25%25%
216ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,080,756
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,756Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,383
1,2510Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,383
8,459ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,66,948
4,330Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,3214
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
4,733ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1428
14,7103Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,6102
0,54ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,130,252
55Αγώνες33
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
80%80%Νίκες—
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,24κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,48κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,77κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
9,648ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
4,623Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,5κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
525ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
14,472Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
33Αγώνες55
3-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-3
—Νίκες0%0%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,93κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,84
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,3κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,42
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,42
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7,7κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,7κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,21
0,54Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,252
0,635Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,081,139
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,47κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,42Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/5)1,47
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
18126Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,114,3100
2,8620Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,521,7112
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
18,492Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
315Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,19κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,68κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (2/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Μαρκό8 αγώνεςΑπόλλων Πόντου8 αγώνες
Μαρκό5 αγώνεςΑπόλλων Πόντου3 αγώνες
Μαρκό3 αγώνεςΑπόλλων Πόντου5 αγώνες

Γκολ ομάδας

88%Over 0,563%
63%Over 1,513%
25%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

63%Over 1,550%
63%Over 2,525%
25%Over 3,513%
13%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

63%Over 0,5 α′ ημιχρόνου38%
13%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
88%Over 0,5 β′ ημιχρόνου38%
25%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

63%Νίκη & Over 1,50%
25%Νίκη & Under 1,525%
63%Νίκη & Over 2,50%
25%Νίκη & Under 2,525%
50%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,53 αγ.
40%Over 1,53 αγ.
0%Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

40%Over 1,53 αγ.
40%Over 2,53 αγ.
0%Over 3,53 αγ.
0%Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,53 αγ.
40%Νίκη & Under 1,53 αγ.
40%Νίκη & Over 2,53 αγ.
40%Νίκη & Under 2,53 αγ.
40%G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,560%
3 αγ.Over 1,520%
3 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,560%
3 αγ.Over 2,540%
3 αγ.Over 3,520%
3 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,50%
3 αγ.Νίκη & Under 1,50%
3 αγ.Νίκη & Over 2,50%
3 αγ.Νίκη & Under 2,50%
3 αγ.G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ38%

G/G ανά ημίχρονο

13%G/G α′ ημιχρόνου13%
38%G/G β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη0%
38%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
20%G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη3 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη0%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

88%Νίκη25%
13%Ισοπαλία25%
100%Νίκη ή ισοπαλία50%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
38%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη3 αγ.
20%Ισοπαλία3 αγ.
100%Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη0%
3 αγ.Ισοπαλία40%
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία40%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

29%Over 9,557%
14%Over 10,543%
14%Over 11,529%
14%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

57%Over 4,5 υπέρ43%
57%Over 5,5 υπέρ43%
29%Over 6,5 υπέρ0%
43%Over 4,5 κατά86%
29%Over 5,5 κατά71%
29%Over 6,5 κατά43%

Συνδυασμοί

43%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
29%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ43%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,53 αγ.
0%Over 10,53 αγ.
0%Over 11,53 αγ.
0%Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ3 αγ.
60%Over 5,5 υπέρ3 αγ.
40%Over 6,5 υπέρ3 αγ.
20%Over 4,5 κατά3 αγ.
0%Over 5,5 κατά3 αγ.
0%Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,54 αγ.
2 αγ.Over 10,54 αγ.
2 αγ.Over 11,54 αγ.
2 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,586%
100%Over 2,557%
100%Over 3,543%
71%Over 4,543%
57%Over 5,543%
57%Over 6,529%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

71%Over 15 πόντοι71%
57%Over 25 πόντοι29%
43%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι71%
100%Over 25 πόντοι43%
29%Over 35 πόντοι43%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,53 αγ.
100%Over 2,53 αγ.
100%Over 3,53 αγ.
80%Over 4,53 αγ.
60%Over 5,53 αγ.
60%Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι3 αγ.
60%Over 25 πόντοι3 αγ.
40%Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι3 αγ.
100%Over 25 πόντοι3 αγ.
20%Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.
2 αγ.Over 5,54 αγ.
2 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.