Λόμελ – Μπριζ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Λόμελ — Μπριζ, Παρ 04 Σεπ 21:45

ΛόμελΝΗΗΙΝΝΗΗΙΝ

Προ Λιγκ Βελγίου

0–1

Ημίχρονο 0–1

ΜπριζΗΝΝΝΝΗΝΝΝΝ

Παίκτες

Λόμελ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Βέλγιο26 ετώνTom ReynersReynersΔεξ. εξτρέμ830314609102579%113602938%10077003707,01
#9Κάτω Χώρες20 ετώνDon-Angelo KonaduKonaduΚ. επιθ.630313539700—02502348%000111003507,12
#15Βέλγιο29 ετώνLucas Schoofs SchoofsΚ. μέσος8202930480179%2091443945%100125003906,99
#30Κάτω Χώρες37 ετώνRalf Seuntjens SeuntjensΚ. επιθ.31012101100—1171735%00042001206,89
#2Κάτω Χώρες21 ετώνJason van Duivenvan DuivenΔεξ. οπισθ.803082261021279%181839134860%1001013003907,51
#23Βέλγιο20 ετώνMatthias PieklakPieklakΤερμ.8000000000073%101302—0000028173907,08
#3EN26 ετώνTimothy EyomaEyomaΚ. αμυν.8000200100083%61052142860%10035003706,98
#6Κάτω Χώρες33 ετώνJoey PelupessyPelupessyΑμ. χαφ7000200020088%591351461%00024003806,71
#4Βέλγιο26 ετώνShawn AdewoyeAdewoyeΚ. αμυν.8000310110088%14174763259%20074003806,94
#11Γαλλία22 ετώνStredair AppuahAppuahΔεξ. εξτρέμ801081123103380%83604050%00028003506,87
#7Φινλανδία21 ετώνJuho TalvitieTalvitieΔεξ. εξτρέμ702012421562182%77703741%100611002906,73
#5Βέλγιο29 ετώνDries WoutersWoutersΚ. αμυν.6000310000094%522571464%10015002506,97
#8Βέλγιο31 ετώνNicolas Rommens RommensΚ. μέσος2020000032391%22405—00011001107,55
#44EN20 ετώνI. Dada-MascollDada-MascollΑμ. χαφ30001000000—23312—00010000306,56
#34Γκάνα22 ετώνHenry Oware OwareΚ. αμυν.20000000101—12913—00000000106,81
#79Κάτω Χώρες22 ετώνSam de Grandde GrandΑρ. οπισθ.20001001302—02401—00000000506,47
#41Νορβηγία19 ετώνSverre Nypan NypanΚ. μέσος30002000101—00111—00000001106,44
#46Βέλγιο20 ετώνNiek CorthoutsCorthoutsΔεξ. εξτρέμ50001000311—42504—00000002206,56
#47Κάτω Χώρες22 ετώνTristan GooijerGooijerΔεξ. οπισθ.40003000000—10805—00001002206,36
#22Σερβία21 ετώνDjordje GordicGordicΚ. μέσος20003000000—10002—00000001006,56
#73Βέλγιο19 ετώνAlexander ReumersReumersΚ. επιθ.20000000110—00003—00000001006,54
#98Βέλγιο22 ετώνM. El BoukammiriEl BoukammiriΔεξ. εξτρέμ20002000000—10002—00000001006,59
Μπριζ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Νορβηγία26 ετώνHugo VetlesenVetlesenΚ. μέσος840420803203382%111522641%10079005307,42
#7Γερμανία22 ετώνNicolò TresoldiTresoldiΚ. επιθ.84042664250080%41603243%000812005306,94
#44Βέλγιο33 ετώνBrandon MecheleMecheleΚ. αμυν.8202931420092%141451104868%10031005407,64
#9Πορτογαλία22 ετώνCarlos ForbsForbsΔεξ. εξτρέμ7232166122153777%93403851%10147004207,32
#1120 ετώνJan Virgili TenasTenasΕπιθ.72021251851176%32301735%00006004306,73
#3Νότια Κορέα24 ετώνHan-beom LeeLeeΚ. αμυν.7101530100094%1163644360%100103005307,37
#20Βέλγιο34 ετώνHans Vanaken VanakenΕπ. χαφ71217403151092%741021954%00026005307,41
#67Γαλλία21 ετώνMamadou DiakhonDiakhonΑρ. εξτρέμ71211441121141090%25202854%000115005107,45
#80Γαλλία23 ετώνFélix LemaréchalLemaréchalΕπ. χαφ81118205101883%73211753%10033005306,94
#1Ελβετία37 ετώνYann SommerSommerΤερμ.8000000100088%10405—0000023165407,06
#65Βέλγιο21 ετώνJoaquin SeysSeysΑρ. οπισθ.80306313141888%12102253053%10049005407,37
#8EN23 ετώνFreddie PottsPottsΑμ. χαφ8000501160391%7111832751%400107005406,92
#64Βέλγιο21 ετώνKyriani SabbeSabbeΔεξ. οπισθ.70004008100590%1361032858%00023005107,22
#17Βέλγιο22 ετώνRomeo VermantVermantΚ. επιθ.801012511201—31101653%10037005106,77
#58Βέλγιο21 ετώνJorne SpileersSpileersΚ. αμυν.4000000020190%421115—10030002106,69
#41Βέλγιο24 ετώνHugo SiquetSiquetΔεξ. οπισθ.50002001101—01303—00022002306,47
#16Ελβετία19 ετώνCheveyo TsawaTsawaΜέσος40003100200—30104—00010002006,66
#85Σλοβενία17 ετώνTian Nai KorenKorenΕπ. χαφ40003000000—10111—00000002006,52
#77Ελβετία18 ετώνAndrej VasovicVasovicΚ. επιθ.10000000000—01000—00000001006,52

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Λόμελ8 αγώνεςΜπριζ8 αγώνες
Λόμελ4 αγώνεςΜπριζ4 αγώνες
Λόμελ4 αγώνεςΜπριζ4 αγώνες
88Αγώνες88
3-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)7-0-1
38%38%Νίκες88%88%
1,139ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,512,3819
18ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,512
0,54Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,671,139
0,635Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,841,2510
10,987ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,918,8150
3,125Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,66,350
0,54ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,330,252
3,830ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 58,165
10,886Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,211,894
0,131ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,130,383
44Αγώνες44
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,96κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
2-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,72κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,29κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,383Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,635
1,139Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,510,54
14112ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,813,9111
11,592ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,68,669
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
7,157Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,27,963
18Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,721,7112
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,141
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,55κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,92κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Λόμελ8 αγώνεςΜπριζ8 αγώνες
Λόμελ4 αγώνεςΜπριζ4 αγώνες
Λόμελ4 αγώνεςΜπριζ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

50%Over 0,5100%
25%Over 1,563%
25%Over 2,563%

Γκολ αγώνα

50%Over 1,575%
38%Over 2,575%
38%Over 3,525%
13%Over 4,513%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

38%Over 0,5 α′ ημιχρόνου100%
13%Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
38%Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
25%Over 1,5 β′ ημιχρόνου63%

Συνδυασμοί

25%Νίκη & Over 1,563%
13%Νίκη & Under 1,525%
25%Νίκη & Over 2,563%
13%Νίκη & Under 2,525%
13%G/G & Νίκη25%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

25%Γκολ/Γκολ38%

G/G ανά ημίχρονο

13%G/G α′ ημιχρόνου25%
0%G/G β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

13%G/G & Νίκη25%
25%Νίκη χωρίς παθητικό63%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

38%Νίκη88%
25%Ισοπαλία0%
63%Νίκη ή ισοπαλία88%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία88%
25%Νίκη χωρίς παθητικό63%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

75%Over 9,575%
63%Over 10,550%
38%Over 11,538%
38%Over 12,538%

Κόρνερ ομάδας

38%Over 4,5 υπέρ88%
13%Over 5,5 υπέρ75%
0%Over 6,5 υπέρ63%
88%Over 4,5 κατά13%
88%Over 5,5 κατά13%
50%Over 6,5 κατά13%

Συνδυασμοί

63%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
63%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ38%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

63%Over 1,586%
50%Over 2,571%
25%Over 3,543%
25%Over 4,543%
13%Over 5,529%
0%Over 6,529%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

25%Over 15 πόντοι43%
13%Over 25 πόντοι29%
0%Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

63%Over 15 πόντοι57%
13%Over 25 πόντοι43%
13%Over 35 πόντοι29%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.