Καλλιθέα – Πανιώνιος Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Καλλιθέα — Πανιώνιος, Σάβ 07 Νοε 17:00

ΚαλλιθέαΝΝΙΙΗΝΝΙΙΗ

Σούπερ Λιγκ 2

ΠανιώνιοςΗΝΙΗΝΗΝΙΗΝ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 45,1%ισοπαλία Χ 30,5%νίκη φιλοξενούμενου 2 24,5%

Ομάδες

Καλλιθέα9 αγώνεςΠανιώνιος9 αγώνες
Καλλιθέα5 αγώνεςΠανιώνιος6 αγώνες
Καλλιθέα4 αγώνεςΠανιώνιος3 αγώνες
99Αγώνες99
5-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-2
56%56%Νίκες56%56%
1,1110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,081,4413
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,565Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,787
0,565Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,676
10,584ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,610,393
3,625Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,34,843
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
432ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,852
14,9119Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,9152
0,111ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,130,222
55Αγώνες66
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-1
80%80%Νίκες83%83%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,24212
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,84Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,481,177
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,770,835
12,462ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,211,368
3,819Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,5636
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
525ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,56,539
14,874Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,889
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,150,171
44Αγώνες33
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,93κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,7κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
0,444Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,676
0,676Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,080,787
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,470,835
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,920,674
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
17,8142Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,116,9152
3,2526Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,522,5623
0,222Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,111
0,252Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,222
1785Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1616,7100
3,216Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,192,3314
0,42Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,060,171
0,42Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,080,171
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,68κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Καλλιθέα9 αγώνεςΠανιώνιος9 αγώνες
Καλλιθέα5 αγώνεςΠανιώνιος6 αγώνες
Καλλιθέα4 αγώνεςΠανιώνιος3 αγώνες

Γκολ ομάδας

78%Over 0,567%
33%Over 1,533%
0%Over 2,522%

Γκολ αγώνα

56%Over 1,567%
33%Over 2,533%
0%Over 3,522%
0%Over 4,511%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

44%Over 0,5 α′ ημιχρόνου44%
11%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
44%Over 0,5 β′ ημιχρόνου44%
11%Over 1,5 β′ ημιχρόνου11%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,533%
22%Νίκη & Under 1,522%
22%Νίκη & Over 2,522%
33%Νίκη & Under 2,533%
22%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,583%
60%Over 1,550%
0%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,567%
40%Over 2,550%
0%Over 3,533%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου50%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,550%
20%Νίκη & Under 1,533%
40%Νίκη & Over 2,533%
40%Νίκη & Under 2,550%
40%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

44%Γκολ/Γκολ11%

G/G ανά ημίχρονο

22%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

22%G/G & Νίκη0%
33%Νίκη χωρίς παθητικό56%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ0%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη0%
40%Νίκη χωρίς παθητικό83%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

56%Νίκη56%
22%Ισοπαλία22%
78%Νίκη ή ισοπαλία78%
71%Νίκη χωρίς την ισοπαλία71%
33%Νίκη χωρίς παθητικό56%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη83%
20%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία83%
40%Νίκη χωρίς παθητικό83%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

38%Over 9,544%
13%Over 10,533%
13%Over 11,522%
0%Over 12,522%

Κόρνερ ομάδας

25%Over 4,5 υπέρ78%
25%Over 5,5 υπέρ44%
13%Over 6,5 υπέρ33%
38%Over 4,5 κατά22%
38%Over 5,5 κατά22%
13%Over 6,5 κατά22%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
25%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,550%
20%Over 10,533%
20%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ83%
40%Over 5,5 υπέρ67%
20%Over 6,5 υπέρ50%
40%Over 4,5 κατά17%
40%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
89%Over 2,589%
67%Over 3,578%
67%Over 4,556%
67%Over 5,533%
56%Over 6,522%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

88%Over 15 πόντοι67%
75%Over 25 πόντοι56%
63%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

88%Over 15 πόντοι78%
75%Over 25 πόντοι56%
25%Over 35 πόντοι11%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,583%
80%Over 3,567%
80%Over 4,550%
80%Over 5,533%
60%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι67%
80%Over 25 πόντοι50%
80%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι83%
80%Over 25 πόντοι67%
0%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.