Καλλιθέα – Ελλάς Σύρου Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Καλλιθέα — Ελλάς Σύρου, Κυρ 28 Φεβ 02:00

ΚαλλιθέαΝΗΝΝΝΝΗΝΝΝ

Σούπερ Λιγκ 2

Ελλάς ΣύρουΝΝΙΙΗΝΝΙΙΗ

Ομάδες

Καλλιθέα5 αγώνεςΕλλάς Σύρου6 αγώνες
Καλλιθέα4 αγώνεςΕλλάς Σύρου4 αγώνες
Καλλιθέα1 αγώναςΕλλάς Σύρου2 αγώνες
55Αγώνες66
4-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-1
80%80%Νίκες33%33%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,061,59
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,84Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,171
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,681,338
11,457ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,4κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
3,417Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,1κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
15,477Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,8κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
11Αγώνες22
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,53
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,060,674
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
16,683Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
3,417Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,44κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (1/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Καλλιθέα5 αγώνεςΕλλάς Σύρου6 αγώνες
Καλλιθέα4 αγώνεςΕλλάς Σύρου4 αγώνες
Καλλιθέα1 αγώναςΕλλάς Σύρου2 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,550%
60%Over 1,550%
0%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,550%
60%Over 2,550%
0%Over 3,533%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,533%
20%Νίκη & Under 1,50%
40%Νίκη & Over 2,533%
40%Νίκη & Under 2,50%
40%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,52 αγ.
1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.
1 αγ.Over 3,52 αγ.
1 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

40%G/G α′ ημιχρόνου17%
0%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη17%
40%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη33%
0%Ισοπαλία50%
80%Νίκη ή ισοπαλία83%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη2 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,52 αγ.
20%Over 10,52 αγ.
20%Over 11,52 αγ.
0%Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ2 αγ.
40%Over 5,5 υπέρ2 αγ.
20%Over 6,5 υπέρ2 αγ.
40%Over 4,5 κατά2 αγ.
40%Over 5,5 κατά2 αγ.
20%Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,5—
4 αγ.Over 10,5—
4 αγ.Over 11,5—
4 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ—
4 αγ.Over 5,5 υπέρ—
4 αγ.Over 6,5 υπέρ—
4 αγ.Over 4,5 κατά—
4 αγ.Over 5,5 κατά—
4 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,52 αγ.
1 αγ.Over 10,52 αγ.
1 αγ.Over 11,52 αγ.
1 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
100%Over 2,54 αγ.
80%Over 3,54 αγ.
80%Over 4,54 αγ.
80%Over 5,54 αγ.
80%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι3 αγ.
80%Over 25 πόντοι3 αγ.
60%Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι3 αγ.
80%Over 25 πόντοι3 αγ.
20%Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.
4 αγ.Over 5,52 αγ.
4 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.
1 αγ.Over 3,52 αγ.
1 αγ.Over 4,52 αγ.
1 αγ.Over 5,52 αγ.
1 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.