Γάνδη – Σταντάρ Λιέγης Στατιστικά αγώνα

Γάνδη — Σταντάρ Λιέγης, Παρ 18 Σεπ 21:45

ΓάνδηΝΝΙΝΝΝΝΙΝΝ

Προ Λιγκ Βελγίου

2–1

Ημίχρονο 1–1

Σταντάρ ΛιέγηςΝΝΗΗΗΝΝΗΗΗ

Παίκτες

Γάνδη — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#75Σενεγάλη19 ετώνIbrahima CisséCisséΚ. επιθ.63034401100—1020833%10141002206,63
#20Πορτογαλία25 ετώνTiago AraújoAraújoΑρ. οπισθ.8222112051041085%1271812945%10056004407,17
#11Σουηδία21 ετώνMomodou SonkoSonkoΕπιθ.821221911021580%165812751%10021004407,07
#16EN35 ετώνChristian BurgessBurgessΚ. αμυν.8101210030090%1376423569%00013004407,17
#27Βέλγιο20 ετώνTibe De VliegerDe VliegerΚ. μέσος7121410081386%1771323965%000810004207,14
#7Βέλγιο25 ετώνM. BalikwishaBalikwishaΑρ. εξτρέμ6101110241184%148402456%00067003206,97
#5919 ετώνEl Hadji SeckSeckΑρ. εξτρέμ51012112000—01216—00013003006,68
#33Βέλγιο32 ετώνDavy Roef RoefΤερμ.8000000000074%00603—000022294407,09
#44Βέλγιο28 ετώνS. Van der HeydenVan der HeydenΚ. αμυν.8010411131091%783362654%30063004407,05
#5Σενεγάλη26 ετώνMouhamed NgomNgomΚ. αμυν.7000700471281%12112952746%000134003307,14
#22Πορτογαλία27 ετώνLeonardo LopesLopesΚ. μέσος8000310160184%1041042450%20099004206,77
#17Βέλγιο22 ετώνMathias DelorgeDelorgeΚ. μέσος80006304101690%13131302252%10043004307,14
#57Βέλγιο24 ετώνMatties VolckaertVolckaertΚ. αμυν.7010541131369%82711958%00062004206,80
#3Εσθονία23 ετώνMaksim PaskotsiPaskotsiΚ. αμυν.4000000000092%52839—00020003106,91
#8Σλοβακία29 ετώνLászló BénesBénesΚ. μέσος40001000201—22106—00023002106,63
#14EN21 ετώνKyrell WilsonWilsonΔεξ. εξτρέμ40004101400—5030730%10030001206,61
#37Αλγερία26 ετώνAbdelkahar KadriKadriΕπ. χαφ30002002201—514110—00012001106,88
#4521 ετώνHyllarion GooreGooreΚ. επιθ.40004302301—00106—00002002006,72
#10Κάτω Χώρες23 ετώνAimé OmgbaOmgbaΕπ. χαφ40001100000—20104—10031002106,63
#21EN22 ετώνMax DeanDeanΚ. επιθ.10101100110—00001—00000001007,15
#39Μπουρκίνα Φάσο21 ετώνAbdoul AyindeAyindeΑρ. οπισθ.20000000001—00012—0000200100—
Σταντάρ Λιέγης — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Ιράν29 ετώνD. AyensaAyensaΚ. επιθ.841415913620—10002637%00088002907,12
#11Βέλγιο23 ετώνAdnane AbidAbidΔεξ. εξτρέμ8323177117156275%144404344%1006110021307,51
#94Δανία32 ετώνCasper NielsenNielsenΚ. μέσος8232196141651663%1841354055%100580021307,27
#15Γκάμπια23 ετώνSalieu DrammehDrammehΑρ. εξτρέμ72028525300—71401840%00036002506,80
#1720 ετώνBernard NgueneNgueneΚ. επιθ.811116344400—23622735%00065002606,63
#77Βέλγιο26 ετώνBruny NsimbaNsimbaΚ. επιθ.61014310000—20106—00013002406,51
#1Κονγκό - Κινσάσα21 ετώνMatthieu EpoloEpoloΤερμ.8000000200062%009010—20014211521306,79
#20Γαλλία25 ετώνIbrahim KaramokoKaramokoΚ. αμυν.8010501020090%1475854458%1001160021306,85
#25Βέλγιο24 ετώνIbe HautekietHautekietΚ. αμυν.8000410000088%11124653451%100510021306,77
#22Γαλλία25 ετώνAlexis TrouilletTrouilletΚ. μέσος8000520110186%20171323264%100360021007,04
#13Ηνωμένες Πολιτείες28 ετώνMarlon Fossey FosseyΔεξ. οπισθ.80107012123777%14131972964%000450021007,11
#84Γαλλία22 ετώνRayan TouzgharTouzgharΚ. μέσος80005225100785%471222239%000108002706,74
#3Δανία22 ετώνG. MortensenMortensenΑμυν.6000222140479%1432002051%10152002506,72
#18EN25 ετώνHenry LawrenceLawrenceΔεξ. οπισθ.5000000120185%20801452%00038001506,52
#7Γερμανία31 ετώνTobias MohrMohrΑρ. μέσος60001001000—34607—00040002506,52
#23Μαδαγασκάρη31 ετώνM. IlaimaharitraIlaimaharitraΑμ. χαφ20002000100—56519—00002000207,05
#80Ελβετία24 ετώνRyan FossoFossoΑμ. χαφ60001001000—624110—10031002406,57
#29Βέλγιο23 ετώνDaan DierckxDierckxΚ. αμυν.20000000000—10212—00000000206,34
#19Βουλγαρία25 ετώνSylvester JasperJasperΑρ. εξτρέμ20001010000—11001—00000000206,36
#9Ελβετία27 ετώνAndi ZeqiriZeqiriΚ. επιθ.10002000000—01202—00000000006,85

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Γάνδη8 αγώνεςΣταντάρ Λιέγης8 αγώνες
Γάνδη4 αγώνεςΣταντάρ Λιέγης4 αγώνες
Γάνδη4 αγώνεςΣταντάρ Λιέγης4 αγώνες
88Αγώνες88
7-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-3
88%88%Νίκες38%38%
1,8815ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,6313
18ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,139
18Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,635
0,887Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,8418
12,5100ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,913,8110
5,342Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,6540
0,252ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,330,252
4,536ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 56,149
9,979Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,21188
0,131ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,130,252
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,96κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
3-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,72κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,29κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,54Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,252
0,54Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,511,6313
17,8142ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,817,3138
9,878ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,610,584
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
10,382Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,181
1,512Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,721,299
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
0,131Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,141
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,55κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,92κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Γάνδη8 αγώνεςΣταντάρ Λιέγης8 αγώνες
Γάνδη4 αγώνεςΣταντάρ Λιέγης4 αγώνες
Γάνδη4 αγώνεςΣταντάρ Λιέγης4 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,588%
75%Over 1,563%
13%Over 2,513%

Γκολ αγώνα

88%Over 1,575%
50%Over 2,563%
0%Over 3,538%
0%Over 4,525%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

88%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
13%Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
75%Over 0,5 β′ ημιχρόνου75%
13%Over 1,5 β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

75%Νίκη & Over 1,525%
13%Νίκη & Under 1,513%
50%Νίκη & Over 2,513%
38%Νίκη & Under 2,525%
38%G/G & Νίκη13%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ63%

G/G ανά ημίχρονο

38%G/G α′ ημιχρόνου38%
0%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη13%
50%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

88%Νίκη38%
13%Ισοπαλία25%
100%Νίκη ή ισοπαλία63%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
50%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

38%Over 9,550%
38%Over 10,550%
13%Over 11,538%
13%Over 12,538%

Κόρνερ ομάδας

38%Over 4,5 υπέρ75%
25%Over 5,5 υπέρ63%
25%Over 6,5 υπέρ38%
50%Over 4,5 κατά63%
38%Over 5,5 κατά38%
13%Over 6,5 κατά25%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ63%
25%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

50%Over 1,586%
38%Over 2,571%
25%Over 3,529%
25%Over 4,514%
25%Over 5,50%
25%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

25%Over 15 πόντοι43%
25%Over 25 πόντοι29%
25%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι43%
13%Over 25 πόντοι14%
13%Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.