Γάνδη – Σιντ Τρόιντεν Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Γάνδη — Σιντ Τρόιντεν, Κυρ 13 Δεκ 20:15

ΓάνδηΝΝΙΝΝΝΝΙΝΝ

Προ Λιγκ Βελγίου

Σιντ ΤρόιντενΗΝΗΗΗΗΝΗΗΗ

Παίκτες

Γάνδη — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#75Σενεγάλη19 ετώνIbrahima CisséCisséΚ. επιθ.63034401100—1020833%10141002206,63
#20Πορτογαλία25 ετώνTiago AraújoAraújoΑρ. οπισθ.8222112051041085%1271812945%10056004407,17
#11Σουηδία21 ετώνMomodou SonkoSonkoΕπιθ.821221911021580%165812751%10021004407,07
#16EN35 ετώνChristian BurgessBurgessΚ. αμυν.8101210030090%1376423569%00013004407,17
#27Βέλγιο20 ετώνTibe De VliegerDe VliegerΚ. μέσος7121410081386%1771323965%000810004207,14
#7Βέλγιο25 ετώνM. BalikwishaBalikwishaΑρ. εξτρέμ6101110241184%148402456%00067003206,97
#5919 ετώνEl Hadji SeckSeckΑρ. εξτρέμ51012112000—01216—00013003006,68
#33Βέλγιο32 ετώνDavy Roef RoefΤερμ.8000000000074%00603—000022294407,09
#44Βέλγιο28 ετώνS. Van der HeydenVan der HeydenΚ. αμυν.8010411131091%783362654%30063004407,05
#5Σενεγάλη26 ετώνMouhamed NgomNgomΚ. αμυν.7000700471281%12112952746%000134003307,14
#22Πορτογαλία27 ετώνLeonardo LopesLopesΚ. μέσος8000310160184%1041042450%20099004206,77
#17Βέλγιο22 ετώνMathias DelorgeDelorgeΚ. μέσος80006304101690%13131302252%10043004307,14
#57Βέλγιο24 ετώνMatties VolckaertVolckaertΚ. αμυν.7010541131369%82711958%00062004206,80
#3Εσθονία23 ετώνMaksim PaskotsiPaskotsiΚ. αμυν.4000000000092%52839—00020003106,91
#8Σλοβακία29 ετώνLászló BénesBénesΚ. μέσος40001000201—22106—00023002106,63
#14EN21 ετώνKyrell WilsonWilsonΔεξ. εξτρέμ40004101400—5030730%10030001206,61
#37Αλγερία26 ετώνAbdelkahar KadriKadriΕπ. χαφ30002002201—514110—00012001106,88
#4521 ετώνHyllarion GooreGooreΚ. επιθ.40004302301—00106—00002002006,72
#10Κάτω Χώρες23 ετώνAimé OmgbaOmgbaΕπ. χαφ40001100000—20104—10031002106,63
#21EN22 ετώνMax DeanDeanΚ. επιθ.10101100110—00001—00000001007,15
#39Μπουρκίνα Φάσο21 ετώνAbdoul AyindeAyindeΑρ. οπισθ.20000000001—00012—0000200100—
Σιντ Τρόιντεν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Βοσνία - Ερζεγοβίνη22 ετώνSamed BazdarBazdarΚ. επιθ.650517713610—40301736%10062001907,35
#14Γαλλία24 ετώνRyan MerlenMerlenΚ. μέσος834312613144480%75751444%100420011307,41
#10Μαρόκο25 ετώνIlias SebaouiSebaouiΑρ. εξτρέμ8232326516154877%1551104848%10012150011607,26
#60Βέλγιο24 ετώνR. VanwesemaelVanwesemaelΔεξ. οπισθ.811111317141882%1091322254%100230011607,01
#71Ιαπωνία24 ετώνRyotaro ArakiArakiΕπ. χαφ610192211311186%64101333%000450011106,78
#38Ιαπωνία25 ετώνKaito MatsuzawaMatsuzawaΑρ. εξτρέμ7111821662178%62312160%10075001706,86
#18Ιαπωνία21 ετώνNelson IshiwatariIshiwatariΚ. μέσος7111720210088%1931303551%400117001606,79
#19Βέλγιο20 ετώνF. SoèlléSoèlléΚ. επιθ.31014202300—30301467%00024000307,06
#16Ιαπωνία25 ετώνLeo KokuboKokuboΤερμ.8000000000084%00204—10003282011606,88
#8Γαλλία28 ετώνAbdoulaye SissakoSissakoΑμ. χαφ802091014112286%2281815152%100730011607,15
#3Ιαπωνία24 ετώνTaiga HataHataΑρ. οπισθ.8000200180879%1433322566%000430011306,72
#26Βόρεια Μακεδονία31 ετώνVisar MusliuMusliuΚ. αμυν.7000100000090%13154854367%100780011207,04
#23Βέλγιο29 ετώνJoedrick PupePupeΚ. αμυν.6000400320083%541122056%10042001706,61
#5Ιαπωνία35 ετώνShogo TaniguchiTaniguchiΚ. αμυν.5000310020089%461611454%10051001806,65
#22Βέλγιο31 ετώνWolke JanssensJanssensΚ. αμυν.4000100000091%6614112—00012001606,76
#77Σενεγάλη23 ετώνOumar DioufDioufΚ. επιθ.70005221000—42201133%00024001406,49
#7Αλβανία27 ετώνArbnor MujaMujaΔεξ. εξτρέμ20003113421—32101150%00004000407,00
#11Κονγκό - Κινσάσα24 ετώνNathanaël MbukuMbukuΑρ. εξτρέμ40007224101—42009—00012001106,76
#4Ιαπωνία22 ετώνKota TakaiTakaiΚ. αμυν.10000001000—14204—10041000405,84
#9919 ετώνShion ShinkawaShinkawaΚ. επιθ.50002000000—10002—00020000006,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Γάνδη8 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν8 αγώνες
Γάνδη4 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν4 αγώνες
Γάνδη4 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν4 αγώνες
88Αγώνες88
7-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-4
88%88%Νίκες25%25%
1,8815ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,8815
18ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,512
18Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,635
0,887Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,841,2510
12,5100ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,916,9135
5,342Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,637
0,252ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,330,383
4,536ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,443
9,979Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,29,979
0,131ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1300
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,96κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
3-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,72κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,29κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,54Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,131
0,54Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51216
17,8142ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,818,8150
9,878ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,61080
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
10,382Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,886
1,512Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,72216
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
0,131Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1100
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,55κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,92κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Γάνδη8 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν8 αγώνες
Γάνδη4 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν4 αγώνες
Γάνδη4 αγώνεςΣιντ Τρόιντεν4 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,563%
75%Over 1,550%
13%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

88%Over 1,5100%
50%Over 2,563%
0%Over 3,550%
0%Over 4,538%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

88%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
13%Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
75%Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
13%Over 1,5 β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

75%Νίκη & Over 1,525%
13%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,525%
38%Νίκη & Under 2,50%
38%G/G & Νίκη13%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

38%G/G α′ ημιχρόνου25%
0%G/G β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη13%
50%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

88%Νίκη25%
13%Ισοπαλία25%
100%Νίκη ή ισοπαλία50%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
50%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

38%Over 9,538%
38%Over 10,525%
13%Over 11,525%
13%Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

38%Over 4,5 υπέρ50%
25%Over 5,5 υπέρ50%
25%Over 6,5 υπέρ25%
50%Over 4,5 κατά38%
38%Over 5,5 κατά25%
13%Over 6,5 κατά13%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ38%
25%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ13%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

50%Over 1,588%
38%Over 2,563%
25%Over 3,538%
25%Over 4,525%
25%Over 5,513%
25%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

25%Over 15 πόντοι50%
25%Over 25 πόντοι50%
25%Over 35 πόντοι13%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι50%
13%Over 25 πόντοι0%
13%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.