Γάνδη – Μέχελεν Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Γάνδη — Μέχελεν, Κυρ 09 Αυγ 14:30
Γάνδη
Μέχελεν20
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ibrahima CisséCisséΚ. επιθ. | 6 | 3 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 2 | 0 | 8 | 33% | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,63 |
Tiago AraújoAraújoΑρ. οπισθ. | 8 | 2 | 2 | 2 | 11 | 2 | 0 | 5 | 10 | 4 | 10 | 85% | 12 | 7 | 18 | 1 | 29 | 45% | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 7,17 |
Momodou SonkoSonkoΕπιθ. | 8 | 2 | 1 | 2 | 21 | 9 | 1 | 10 | 2 | 1 | 5 | 80% | 16 | 5 | 8 | 1 | 27 | 51% | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 7,07 |
Christian BurgessBurgessΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 90% | 13 | 7 | 64 | 2 | 35 | 69% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 7,17 |
Tibe De VliegerDe VliegerΚ. μέσος | 7 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8 | 1 | 3 | 86% | 17 | 7 | 13 | 2 | 39 | 65% | 0 | 0 | 0 | 8 | 10 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 7,14 |
M. BalikwishaBalikwishaΑρ. εξτρέμ | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 84% | 14 | 8 | 4 | 0 | 24 | 56% | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,97 |
| El Hadji SeckSeckΑρ. εξτρέμ | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6,68 |
Davy Roef RoefΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74% | 0 | 0 | 6 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 22 | 9 | 4 | 4 | 0 | 7,09 |
S. Van der HeydenVan der HeydenΚ. αμυν. | 8 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 91% | 7 | 8 | 33 | 6 | 26 | 54% | 3 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 7,05 |
Mouhamed NgomNgomΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 4 | 7 | 1 | 2 | 81% | 12 | 11 | 29 | 5 | 27 | 46% | 0 | 0 | 0 | 13 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 7,14 |
Leonardo LopesLopesΚ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 1 | 84% | 10 | 4 | 10 | 4 | 24 | 50% | 2 | 0 | 0 | 9 | 9 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6,77 |
Mathias DelorgeDelorgeΚ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 4 | 10 | 1 | 6 | 90% | 13 | 13 | 13 | 0 | 22 | 52% | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 7,14 |
| Matties VolckaertVolckaertΚ. αμυν. | 7 | 0 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 69% | 8 | 2 | 7 | 1 | 19 | 58% | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6,80 |
Maksim PaskotsiPaskotsiΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92% | 5 | 2 | 8 | 3 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,91 |
László BénesBénesΚ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 2 | 2 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,63 |
| Kyrell WilsonWilsonΔεξ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 3 | 0 | 7 | 30% | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,61 |
Abdelkahar KadriKadriΕπ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,88 |
Hyllarion GooreGooreΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,72 |
Aimé OmgbaOmgbaΕπ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,63 |
Max DeanDeanΚ. επιθ. | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7,15 |
| Abdoul AyindeAyindeΑρ. οπισθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M. van Brederodevan BrederodeΑρ. εξτρέμ | 8 | 3 | 0 | 3 | 8 | 4 | 0 | 12 | 17 | 5 | 12 | 78% | 10 | 6 | 5 | 0 | 27 | 43% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 17 | 0 | 7,24 |
Thérence KoudouKoudouΔεξ. οπισθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 | 7 | 10 | 0 | 6 | 75% | 8 | 7 | 8 | 0 | 30 | 49% | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,82 |
Benito RamanRamanΚ. επιθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | — | 4 | 2 | 0 | 0 | 8 | 40% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,65 |
Simion MichezMichezΔεξ. μέσος | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | — | 6 | 8 | 4 | 0 | 18 | 45% | 1 | 0 | 0 | 8 | 8 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,83 |
| Adeshina AyodeleAyodeleΚ. επιθ. | 4 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,73 |
Nacho MirasMirasΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 70% | 0 | 0 | 12 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 23 | 15 | 1 | 17 | 0 | 6,68 |
José MarsàMarsàΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 4 | 76% | 12 | 15 | 33 | 1 | 30 | 60% | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,62 |
Fredrik Hammar HammarΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 79% | 34 | 12 | 15 | 5 | 59 | 49% | 4 | 0 | 0 | 17 | 10 | 0 | 0 | 1 | 17 | 0 | 6,75 |
Dennis PraetPraetΚ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 81% | 19 | 10 | 8 | 2 | 40 | 66% | 1 | 0 | 0 | 10 | 13 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,82 |
Luc MarijnissenMarijnissenΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 85% | 11 | 3 | 34 | 5 | 41 | 63% | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,78 |
Mike EerdhuijzenEerdhuijzenΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 86% | 8 | 6 | 36 | 5 | 27 | 73% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 7,05 |
| C. Van MeirvenneVan MeirvenneΑρ. εξτρέμ | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8 | 2 | 5 | 83% | 13 | 1 | 2 | 1 | 31 | 55% | 0 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,78 |
| Bouke Boersma BoersmaΚ. επιθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 3 | 0 | 29 | 48% | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,64 |
| Massimo DecoeneDecoeneΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 81% | 5 | 6 | 14 | 2 | 12 | 46% | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,53 |
| M. Lohunanu-MbasiLohunanu-MbasiΚ. επιθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — | 2 | 1 | 2 | 0 | 17 | 40% | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,55 |
K. VanrafelghemVanrafelghemΚ. επιθ. | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 | 36% | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,68 |
Marco DecherfDecherfΚ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 2 | 1 | 10 | 37% | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,41 |
Bilal BafdiliBafdiliΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | 39% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,65 |
Kobe CorbanieCorbanieΔεξ. οπισθ. | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 3 | 4 | 9 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,62 |
Dikeni SalifouSalifouΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 2 | 0 | 9 | 41% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,33 |
B. AntonioAntonioΔεξ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,67 |
Leo HjeldeHjeldeΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,01 |
| Ian Struyf StruyfΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,52 |
| Gora DioufDioufΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,75 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.


































