Ελλάς Σύρου – Χανιά Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Ελλάς Σύρου — Χανιά, Σάβ 21 Μαρ 15:00

Ελλάς ΣύρουΝΝΙΙΗΝΝΙΙΗ

Σούπερ Λιγκ 2

1–0

Ημίχρονο 0–0

Ομάδες

Ελλάς Σύρου6 αγώνεςΧανιά0 αγώνες
Ελλάς Σύρου4 αγώνεςΧανιά0 αγώνες
Ελλάς Σύρου2 αγώνεςΧανιά0 αγώνες
66Αγώνες00
2-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
33%33%Νίκες—
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,39κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,68κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,4κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,1κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,8κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
44Αγώνες00
1-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
22Αγώνες00
1-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,34κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,44κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (2/0)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Ελλάς Σύρου6 αγώνεςΧανιά0 αγώνες
Ελλάς Σύρου4 αγώνεςΧανιά0 αγώνες
Ελλάς Σύρου2 αγώνεςΧανιά0 αγώνες

Γκολ ομάδας

50%Over 0,5—
50%Over 1,5—
33%Over 2,5—

Γκολ αγώνα

50%Over 1,5—
50%Over 2,5—
33%Over 3,5—
17%Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,5—
0%Νίκη & Under 1,5—
33%Νίκη & Over 2,5—
0%Νίκη & Under 2,5—
17%G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,5—
4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—
4 αγ.Over 3,5—
4 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,5—
4 αγ.Νίκη & Under 1,5—
4 αγ.Νίκη & Over 2,5—
4 αγ.Νίκη & Under 2,5—
4 αγ.G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,5—
2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,5—
2 αγ.Νίκη & Under 1,5—
2 αγ.Νίκη & Over 2,5—
2 αγ.Νίκη & Under 2,5—
2 αγ.G/G & Νίκη—

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου—
33%G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη—
17%Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη—
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη—
50%Ισοπαλία—
83%Νίκη ή ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
17%Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη—
4 αγ.Ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη—
2 αγ.Ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,5—
2 αγ.Over 10,5—
2 αγ.Over 11,5—
2 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ—
2 αγ.Over 5,5 υπέρ—
2 αγ.Over 6,5 υπέρ—
2 αγ.Over 4,5 κατά—
2 αγ.Over 5,5 κατά—
2 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,5—
2 αγ.Over 10,5—
2 αγ.Over 11,5—
2 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ—
2 αγ.Over 5,5 υπέρ—
2 αγ.Over 6,5 υπέρ—
2 αγ.Over 4,5 κατά—
2 αγ.Over 5,5 κατά—
2 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—
4 αγ.Over 3,5—
4 αγ.Over 4,5—
4 αγ.Over 5,5—
4 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι—
3 αγ.Over 25 πόντοι—
3 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι—
3 αγ.Over 25 πόντοι—
3 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—
2 αγ.Over 5,5—
2 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—
2 αγ.Over 5,5—
2 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.