Ελλάς Σύρου – ΑΕΛ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Ελλάς Σύρου — ΑΕΛ, Κυρ 29 Νοε 02:00

Ελλάς ΣύρουΝΝΙΙΗΝΝΙΙΗ

Σούπερ Λιγκ 2

ΑΕΛΝΝΝΙΗΝΝΝΙΗ

Ομάδες

Ελλάς Σύρου6 αγώνεςΑΕΛ6 αγώνες
Ελλάς Σύρου4 αγώνεςΑΕΛ3 αγώνες
Ελλάς Σύρου2 αγώνεςΑΕΛ3 αγώνες
66Αγώνες66
2-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
33%33%Νίκες50%50%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,061,59
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,674
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,4κάτω από 5 αγώνες (3/6)11,267
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,1κάτω από 5 αγώνες (3/6)424
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (2/6)318
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,8κάτω από 5 αγώνες (2/6)14,788
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,171
44Αγώνες33
1-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
22Αγώνες33
1-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,53
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,060,674
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/6)16,7100
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,44κάτω από 5 αγώνες (3/6)3,1719
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (2/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Ελλάς Σύρου6 αγώνεςΑΕΛ6 αγώνες
Ελλάς Σύρου4 αγώνεςΑΕΛ3 αγώνες
Ελλάς Σύρου2 αγώνεςΑΕΛ3 αγώνες

Γκολ ομάδας

50%Over 0,583%
50%Over 1,533%
33%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

50%Over 1,550%
50%Over 2,533%
33%Over 3,533%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,533%
33%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,533%
17%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη50%
50%Ισοπαλία33%
83%Νίκη ή ισοπαλία83%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,50%
2 αγ.Over 10,50%
2 αγ.Over 11,50%
2 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ33%
2 αγ.Over 5,5 υπέρ17%
2 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
2 αγ.Over 4,5 κατά33%
2 αγ.Over 5,5 κατά0%
2 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,53 αγ.
—Over 10,53 αγ.
—Over 11,53 αγ.
—Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ3 αγ.
—Over 5,5 υπέρ3 αγ.
—Over 6,5 υπέρ3 αγ.
—Over 4,5 κατά3 αγ.
—Over 5,5 κατά3 αγ.
—Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,583%
4 αγ.Over 4,567%
4 αγ.Over 5,533%
4 αγ.Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι83%
3 αγ.Over 25 πόντοι67%
3 αγ.Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι67%
3 αγ.Over 25 πόντοι33%
3 αγ.Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.