Αστέρας Τρίπολης Β΄ – Νέστος Χρυσούπολης Στατιστικά αγώνα

Αστέρας Τρίπολης Β΄ — Νέστος Χρυσούπολης, Κυρ 07 Μαρ 02:00

Αστέρας Τρίπολης Β΄Νέστος Χρυσούπολης

Παίκτες

Αστέρας Τρίπολης Β΄ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2024/2025
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Ελλάδα25 ετώνPanagiotis TzimasTzimasΑρ. εξτρέμ10000000000—00000—0000000000—

Κρατάμε καταγραφή σεζόν για 1 παίκτη αυτού του ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Νέστος Χρυσούπολης — αναλυτικά στατιστικά παικτών
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για το ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Αστέρας Τρίπολης Β΄6 αγώνεςΝέστος Χρυσούπολης6 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης Β΄2 αγώνεςΝέστος Χρυσούπολης3 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης Β΄4 αγώνεςΝέστος Χρυσούπολης3 αγώνες
66Αγώνες66
2-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-4
33%33%Νίκες17%17%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,060,835
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,332
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,53
7,243ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,4742
2,515Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,12,716
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
4,326ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1424
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,813,467
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
22Αγώνες33
2-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
44Αγώνες33
0-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-3
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,171
16Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,061,59
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
12,575Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,442,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,171
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,171
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Αστέρας Τρίπολης Β΄6 αγώνεςΝέστος Χρυσούπολης6 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης Β΄2 αγώνεςΝέστος Χρυσούπολης3 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης Β΄4 αγώνεςΝέστος Χρυσούπολης3 αγώνες

Γκολ ομάδας

50%Over 0,583%
17%Over 1,50%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,583%
0%Over 2,550%
0%Over 3,50%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
17%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,50%
33%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

17%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη17%
17%Ισοπαλία17%
50%Νίκη ή ισοπαλία33%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία20%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,517%
33%Over 10,517%
33%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ33%
33%Over 5,5 υπέρ17%
33%Over 6,5 υπέρ17%
67%Over 4,5 κατά33%
67%Over 5,5 κατά33%
50%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,583%
67%Over 3,583%
50%Over 4,533%
33%Over 5,533%
17%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι67%
33%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι67%
67%Over 25 πόντοι50%
33%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.