Αστέρας Τρίπολης Β΄ – Ελλάς Σύρου Στατιστικά αγώνα

Αστέρας Τρίπολης Β΄ — Ελλάς Σύρου, Κυρ 04 Απρ 03:00

Σούπερ Λιγκ 2

Ελλάς ΣύρουΝΝΙΙΗΝΝΙΙΗ

Αστέρας Τρίπολης Β΄Ελλάς Σύρου

Παίκτες

Αστέρας Τρίπολης Β΄ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2024/2025
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Ελλάδα25 ετώνPanagiotis TzimasTzimasΑρ. εξτρέμ10000000000—00000—0000000000—

Κρατάμε καταγραφή σεζόν για 1 παίκτη αυτού του ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Ελλάς Σύρου — αναλυτικά στατιστικά παικτών
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για το ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Αστέρας Τρίπολης Β΄6 αγώνεςΕλλάς Σύρου6 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης Β΄2 αγώνεςΕλλάς Σύρου4 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης Β΄4 αγώνεςΕλλάς Σύρου2 αγώνες
66Αγώνες66
2-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-1
33%33%Νίκες33%33%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,061,59
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,171
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,681,338
7,243ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,4κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
2,515Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,1κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
4,326ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,8κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
22Αγώνες44
2-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
44Αγώνες22
0-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,53
16Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,060,674
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
12,575Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,44κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (6/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Αστέρας Τρίπολης Β΄6 αγώνεςΕλλάς Σύρου6 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης Β΄2 αγώνεςΕλλάς Σύρου4 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης Β΄4 αγώνεςΕλλάς Σύρου2 αγώνες

Γκολ ομάδας

50%Over 0,550%
17%Over 1,550%
0%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,550%
0%Over 2,550%
0%Over 3,533%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
17%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,533%
17%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,533%
33%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,54 αγ.
2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,52 αγ.
4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

17%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
0%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη33%
17%Ισοπαλία50%
50%Νίκη ή ισοπαλία83%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη4 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη2 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,52 αγ.
33%Over 10,52 αγ.
33%Over 11,52 αγ.
17%Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ2 αγ.
33%Over 5,5 υπέρ2 αγ.
33%Over 6,5 υπέρ2 αγ.
67%Over 4,5 κατά2 αγ.
67%Over 5,5 κατά2 αγ.
50%Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,5—
2 αγ.Over 10,5—
2 αγ.Over 11,5—
2 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ—
2 αγ.Over 5,5 υπέρ—
2 αγ.Over 6,5 υπέρ—
2 αγ.Over 4,5 κατά—
2 αγ.Over 5,5 κατά—
2 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,52 αγ.
4 αγ.Over 10,52 αγ.
4 αγ.Over 11,52 αγ.
4 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
83%Over 2,54 αγ.
67%Over 3,54 αγ.
50%Over 4,54 αγ.
33%Over 5,54 αγ.
17%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι3 αγ.
33%Over 25 πόντοι3 αγ.
0%Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι3 αγ.
67%Over 25 πόντοι3 αγ.
33%Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.
2 αγ.Over 5,52 αγ.
2 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.
4 αγ.Over 5,52 αγ.
4 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.