Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός Στατιστικά αγώνα

Απόλλων Πόντου — Πανσερραϊκός, Σάβ 07 Νοε 14:45

Σούπερ Λιγκ 2

ΠανσερραϊκόςΙΝΙΝΗΙΝΙΝΗ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 53,3%ισοπαλία Χ 24,0%νίκη φιλοξενούμενου 2 22,7%

Ομάδες

Απόλλων Πόντου9 αγώνεςΠανσερραϊκός9 αγώνες
Απόλλων Πόντου3 αγώνεςΠανσερραϊκός4 αγώνες
Απόλλων Πόντου6 αγώνεςΠανσερραϊκός5 αγώνες
99Αγώνες99
2-2-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-2-3
22%22%Νίκες44%44%
0,676ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,081,3312
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,333Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,565
0,333Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,787
6,350ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,61090
1,915Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,33,632
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
4,133ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,13,834
14,4115Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,118,7168
0,222ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,130,111
33Αγώνες44
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,24κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,48κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,77κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,5κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
66Αγώνες55
0-2-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-3
0%0%Νίκες0%0%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,42
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,30,42
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6300
630ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7,77,839
2,211Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,71,89
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
4,623ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,618
12,663Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,119,698
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,120,21
0,222Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,222
1,2211Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,081,4413
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,47κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,21
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,251,89
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
13,8110Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,114,6131
1,8815Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,522,2220
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,19κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
13,467Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,113,869
2,613Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,412
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Απόλλων Πόντου9 αγώνεςΠανσερραϊκός9 αγώνες
Απόλλων Πόντου3 αγώνεςΠανσερραϊκός4 αγώνες
Απόλλων Πόντου6 αγώνεςΠανσερραϊκός5 αγώνες

Γκολ ομάδας

56%Over 0,567%
11%Over 1,533%
0%Over 2,522%

Γκολ αγώνα

56%Over 1,567%
22%Over 2,556%
11%Over 3,533%
0%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου56%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,533%
22%Νίκη & Under 1,511%
0%Νίκη & Over 2,533%
22%Νίκη & Under 2,511%
0%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

50%Over 0,540%
17%Over 1,50%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,560%
33%Over 2,540%
17%Over 3,520%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου0%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ56%

G/G ανά ημίχρονο

11%G/G α′ ημιχρόνου33%
11%G/G β′ ημιχρόνου11%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη33%
22%Νίκη χωρίς παθητικό11%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου20%
17%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

22%Νίκη44%
22%Ισοπαλία22%
44%Νίκη ή ισοπαλία67%
29%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
22%Νίκη χωρίς παθητικό11%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη0%
33%Ισοπαλία40%
33%Νίκη ή ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

63%Over 9,511%
50%Over 10,50%
38%Over 11,50%
25%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ11%
38%Over 5,5 υπέρ11%
0%Over 6,5 υπέρ0%
88%Over 4,5 κατά22%
75%Over 5,5 κατά22%
50%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

75%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ89%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ22%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,520%
40%Over 10,50%
40%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ0%
40%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
80%Over 4,5 κατά40%
60%Over 5,5 κατά40%
40%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

88%Over 1,5100%
63%Over 2,589%
50%Over 3,578%
50%Over 4,567%
38%Over 5,533%
25%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

75%Over 15 πόντοι78%
38%Over 25 πόντοι56%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

75%Over 15 πόντοι89%
38%Over 25 πόντοι44%
38%Over 35 πόντοι44%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,5100%
60%Over 3,5100%
60%Over 4,580%
40%Over 5,540%
40%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι80%
60%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι100%
40%Over 25 πόντοι60%
40%Over 35 πόντοι60%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.