Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα Στατιστικά αγώνα

Αναγέννηση Καρδίτσας — Καλλιθέα, Κυρ 22 Νοε 02:00

Σούπερ Λιγκ 2

ΚαλλιθέαΝΗΝΝΝΝΗΝΝΝ

Αναγέννηση ΚαρδίτσαςΚαλλιθέα

Ομάδες

Αναγέννηση Καρδίτσας6 αγώνεςΚαλλιθέα5 αγώνες
Αναγέννηση Καρδίτσας2 αγώνεςΚαλλιθέα4 αγώνες
Αναγέννηση Καρδίτσας4 αγώνεςΚαλλιθέα1 αγώνας
66Αγώνες55
1-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-1
17%17%Νίκες80%80%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,061,68
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,84
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,84
9,447ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 8,411,457
420Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,13,417
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
5,427ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,815,477
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,21
22Αγώνες44
1-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,3κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
44Αγώνες11
0-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 7κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 2,3κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,42
1,177Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,060,84
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,55κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
20100Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16,116,683
3,417Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,443,417
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,21
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,21
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 16κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (3/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Αναγέννηση Καρδίτσας6 αγώνεςΚαλλιθέα5 αγώνες
Αναγέννηση Καρδίτσας2 αγώνεςΚαλλιθέα4 αγώνες
Αναγέννηση Καρδίτσας4 αγώνεςΚαλλιθέα1 αγώνας

Γκολ ομάδας

33%Over 0,5100%
17%Over 1,560%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,580%
33%Over 2,560%
0%Over 3,50%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,560%
0%Νίκη & Under 1,520%
17%Νίκη & Over 2,540%
0%Νίκη & Under 2,540%
0%G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,54 αγ.
2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,51 αγ.
4 αγ.Over 1,51 αγ.
4 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,51 αγ.
4 αγ.Over 2,51 αγ.
4 αγ.Over 3,51 αγ.
4 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

17%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου40%
17%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη40%
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη80%
33%Ισοπαλία0%
50%Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη4 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη1 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

80%Over 9,540%
60%Over 10,520%
40%Over 11,520%
40%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ40%
60%Over 5,5 υπέρ40%
60%Over 6,5 υπέρ20%
80%Over 4,5 κατά40%
60%Over 5,5 κατά40%
40%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,54 αγ.
2 αγ.Over 10,54 αγ.
2 αγ.Over 11,54 αγ.
2 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,51 αγ.
3 αγ.Over 10,51 αγ.
3 αγ.Over 11,51 αγ.
3 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
100%Over 3,580%
100%Over 4,580%
80%Over 5,580%
60%Over 6,580%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι80%
80%Over 25 πόντοι80%
60%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι80%
40%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.
2 αγ.Over 5,54 αγ.
2 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.
3 αγ.Over 3,51 αγ.
3 αγ.Over 4,51 αγ.
3 αγ.Over 5,51 αγ.
3 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.