Zira – Paide Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Zira — Paide, Πέμ 30 Ιουλ 19:00

ZiraΝΝΗΙΝΝΗΙ

Κόνφερενς Λιγκ

1–1

Ημίχρονο 1–0

PaideΝΝΙΗΗΝΝΙΗΗ

Παίκτες

Zira — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Τουρκία23 ετώνEren AydınAydınΚ. επιθ.43030000000—00000—00000002206,67
#4Βραζιλία32 ετώνRuan RenatoRenatoΚ. αμυν.42120000000—00000—00000002206,49
#9Γεωργία31 ετώνDavit VolkoviVolkoviΚ. επιθ.41010000000—00000—00000002206,57
#2Αζερμπαϊτζάν27 ετώνAmin SeydiyevSeydiyevΔεξ. οπισθ.41010000000—00000—10000002106,48
#13Αζερμπαϊτζάν30 ετώνAydyn BayramovBayramovΤερμ.40000000000—00000—00000002206,31
#32Αζερμπαϊτζάν29 ετώνQismat Aliyev AliyevΔεξ. οπισθ.40100000000—00000—10000002206,40
#5Ρουάντα28 ετώνAnge MutsinziMutsinziΚ. αμυν.40000000000—00000—00000002206,38
#17Πορτογαλία29 ετώνVieirinhaVieirinhaΕπ. χαφ30000000000—00000—10000001106,46
#30Μοζαμβίκη30 ετώνGuimaGuimaΑμ. χαφ30000000000—00000—00000001106,46
#20Νίγηρας30 ετώνIssa DjibrillaDjibrillaΑρ. οπισθ.40000000000—00000—00000002106,44
#10Γεωργία31 ετώνG. PapunashviliPapunashviliΔεξ. εξτρέμ40000000000—00000—10000002106,46
#8Αζερμπαϊτζάν28 ετώνIsmayil IbrahimliIbrahimliΑμ. χαφ40000000000—00000—00000002106,47
#11Ρωσία27 ετώνAykhan HüseynovHüseynovΕπ. χαφ10000000000—00000—00000000106,46
#27Ακτή Ελεφαντοστού25 ετώνLoué Bayere JuniorJuniorΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000006,50
#77Λευκορωσία26 ετώνEgor BogomolskiyBogomolskiyΚ. επιθ.20000000000—00000—00000001106,50
#6Αζερμπαϊτζάν28 ετώνHacyaga HacylyHacylyΑμ. χαφ10000000000—00000—0000000100—
Paide — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Γκάμπια25 ετώνPa Modou SohnaSohnaΑρ. εξτρέμ61112005102—32201961%000210002706,63
#77Εσθονία22 ετώνDaniel LutsLutsΔεξ. εξτρέμ61111101200—27207—10022002506,57
#9Εσθονία35 ετώνHenri AnierAnierΚ. επιθ.51112110000—00101—10010002506,48
#20Εσθονία25 ετώνKristofer PihtPihtΚ. επιθ.41010000000—10001—00000002006,65
#1720 ετώνPa Abdou ChamChamΔεξ. εξτρέμ31010000000—00000—00000001006,56
#99Γκάμπια28 ετώνEbrima JarjuJarjuΤερμ.60000000000—00401—00000952806,38
#3Βραζιλία25 ετώνVictor HugoHugoΚ. αμυν.60000001000—9813510—00030002806,60
#27Εσθονία34 ετώνNikita BaranovBaranovΚ. αμυν.60000000110—331233—10000002506,53
#28Εσθονία21 ετώνOskar HoimHoimΑμ. χαφ50001000000—84208—20030002806,47
#2Εσθονία29 ετώνMichael LilanderLilanderΔεξ. οπισθ.60100000002—23404—00011002806,27
#10Εσθονία29 ετώνMartin MillerMillerΕπ. χαφ60000002000—21315—00001002706,40
#7Εσθονία29 ετώνEdgar TurTurΔεξ. οπισθ.50000001100—01801—00000002706,24
#6Βραζιλία24 ετώνDaniel CabralCabralΑμ. χαφ60002001100—23209—00026002406,56
#19Εσθονία37 ετώνSiim LutsLutsΑρ. εξτρέμ40000000000—00000—10000002106,46
#8Εσθονία35 ετώνHenrik Ojamaa OjamaaΑρ. εξτρέμ40100001000—01012—00011001406,40
#421 ετώνPedro AndradeAndradeΚ. αμυν.20000000000—00010—00000001306,24
#24Εσθονία18 ετώνRomet NigulaNigulaΑρ. μέσος20000000000—00000—10000001006,48
#15Εσθονία31 ετώνHindrek OjamaaOjamaaΔεξ. οπισθ.10000000000—02202—00001000106,54
#21Εσθονία22 ετώνRamon SmirnovSmirnovΚ. μέσος20000002000—10003—00000000106,61
#14Γκάμπια19 ετώνMomodou JobartehJobartehΔεξ. εξτρέμ10000000000—10001—00000000306,22

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Zira4 αγώνεςPaide6 αγώνες
Zira2 αγώνεςPaide3 αγώνες
Zira2 αγώνεςPaide3 αγώνες
44Αγώνες66
2-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
—Νίκες33%33%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,177
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,674
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,53
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)3,320
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (4/6)13,883
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
22Αγώνες33
1-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,49κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,39κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,89κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
22Αγώνες33
1-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,33κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,332
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,338
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (4/6)5,734
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)5,835
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,46κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,81κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)11,871
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,68
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,28κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (2/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Zira4 αγώνεςPaide6 αγώνες
Zira2 αγώνεςPaide3 αγώνες
Zira2 αγώνεςPaide3 αγώνες

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,583%
4 αγ.Over 1,517%
4 αγ.Over 2,517%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,583%
4 αγ.Over 2,533%
4 αγ.Over 3,517%
4 αγ.Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,517%
4 αγ.Νίκη & Under 1,517%
4 αγ.Νίκη & Over 2,517%
4 αγ.Νίκη & Under 2,517%
4 αγ.G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου33%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη0%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη33%
4 αγ.Ισοπαλία33%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία67%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,533%
4 αγ.Over 10,50%
4 αγ.Over 11,50%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ17%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ17%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ17%
4 αγ.Over 4,5 κατά67%
4 αγ.Over 5,5 κατά33%
4 αγ.Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,560%
4 αγ.Over 3,540%
4 αγ.Over 4,50%
4 αγ.Over 5,50%
4 αγ.Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι0%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι40%
4 αγ.Over 25 πόντοι0%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.
2 αγ.Over 5,52 αγ.
2 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.