Železničar Pančevo – Zemun Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Železničar Pančevo — Zemun, Σάβ 13 Μαρ 02:00

Železničar PančevoΗΝΗΝΝΗΝΗΝΝ
ZemunΗΗΙΙΗΗΗΙΙΗ

Παίκτες

Železničar Pančevo — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#90Γκάνα24 ετώνKarikari KwakuKwakuΚ. επιθ.8424181044821—03502355%00068002407,22
#20Σερβία22 ετώνJanko JevremovicJevremovicΕπ. χαφ1021218849100388%197715355%00011180031007,00
#1020 ετώνSimão PedroPedroΑρ. εξτρέμ10242247211103991%32203245%100616003807,11
#11Σερβία22 ετώνNikola JovanovicJovanovicΔεξ. εξτρέμ10212156012112684%63402948%200107003607,02
#14Σερβία19 ετώνDavorin TosicTosicΕπ. χαφ62024201410—20206—10043003006,91
#33Σερβία26 ετώνNikola DjuricicDjuricicΑρ. οπισθ.1010115306111390%10122115155%2001290031007,18
#6Μαυροβούνιο24 ετώνMirko MilikicMilikicΚ. αμυν.8101911030085%544053957%100109002806,93
#21Νιγηρία24 ετώνDavid AnkeyeAnkeyeΚ. επιθ.910112543510—51202244%000911002606,61
#17Σερβία22 ετώνAleksa KuljaninKuljaninΔεξ. εξτρέμ1011112411571575%91003652%200510003206,82
#95Σερβία30 ετώνSrdjan PlavsicPlavsicΑρ. εξτρέμ6111730291781%24001445%10028002406,92
#5Σερβία22 ετώνNemanja VidojevicVidojevicΚ. αμυν.10010200060092%8105074859%30024150031007,01
#1Σερβία38 ετώνZoran PopovicPopovicΤερμ.10000000000072%00402—0000020931016,75
#19Σερβία20 ετώνUros TegeltijaTegeltijaΔεξ. οπισθ.90205115124787%1081423545%4101612003906,79
#77Ελβετία22 ετώνKristian SekularacSekularacΕπ. χαφ100001121780292%126614061%000817003906,76
#26Νίγηρας22 ετώνMamane SaboSaboΑμ. χαφ80004005102588%102512668%40056001706,94
#88Γαλλία23 ετώνClément LhernaultLhernaultΚ. μέσος5000100031487%42311257%00056003206,73
#12Γκάνα25 ετώνAbdul YusifYusifΔεξ. οπισθ.10000002101—12216—11031000106,80
#320 ετώνC. TchouanteTchouanteΚ. αμυν.20000001100—01321—00020000106,72
#7Σερβία23 ετώνMarko CuricCuricΑμ. χαφ30000000101—00100—00010000106,38
#9Σερβία28 ετώνLuka AdžićAdžićΑρ. εξτρέμ20003111412—00002—00011001006,90
#19Βουλγαρία25 ετώνSylvester JasperJasperΑρ. εξτρέμ10100000200—10003—00002000007,08
#47Ιταλία23 ετώνYassin SbaiSbaiΑρ. οπισθ.20000001201—00101—00000001006,62
#27Σερβία24 ετώνΜίλος ΠάντοβιτςΠάντοβιτςΚ. επιθ.10000000000—00001—00000001006,36
#70Βραζιλία21 ετώνLéo AgostinhoAgostinhoΔεξ. εξτρέμ10001100000—00001—00001001006,72
Zemun — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Σερβία28 ετώνĐorđe PetrovićPetrovićΚ. μέσος11202620210076%93111735%200138000606,62
#66Σερβία26 ετώνVasilije BakicBakicΚ. αμυν.8101430400088%16951204466%4001350001507,16
#9Σερβία21 ετώνNovak PetrusićPetrusićΚ. επιθ.91016325400—22203446%2011314000606,56
#32Ουκρανία29 ετώνMykhailo MeskhiMeskhiΑμ. χαφ41012101100—10111142263%00065000607,08
#21Σερβία37 ετώνIvan OstojicOstojicΚ. αμυν.11000211020180%8771174561%100440002206,65
#8Σερβία27 ετώνOgnjen IlicIlicΚ. μέσος10000500941485%2212935869%1007200001806,89
#10Σερβία29 ετώνNemanja BelakovicBelakovicΑρ. εξτρέμ110201141131431177%155226759%3007300001606,89
#89Σερβία37 ετώνMladen Zivkovic ZivkovicΤερμ.9000000000057%00803—00002493901617,38
#7Σερβία22 ετώνD. TabakovicTabakovicΑρ. εξτρέμ110001341430069%1110622732%1001050001306,49
#88Σερβία24 ετώνA. KadijevicKadijevicΑρ. οπισθ.8000300200176%1782303661%3009140001606,44
#11Σερβία22 ετώνSasa KnezevicKnezevicΔεξ. εξτρέμ10000410231271%1762532439%2001240001406,46
#3121 ετώνNemanja KalatKalatΑρ. εξτρέμ110001110230173%62802444%100560001406,54
#19Γκάνα25 ετώνGodswill VadzeVadzeΕπ. χαφ90101041780373%69202438%0009100001106,71
#27Σερβία36 ετώνUros LjubomiracLjubomiracΚ. μέσος8000300690077%41633556%2104170001006,50
#25Σερβία27 ετώνDejan ParadjinaParadjinaΔεξ. οπισθ.60002010103—881531458%10143000906,34
#16Σερβία31 ετώνMilan SpremoSpremoΑρ. οπισθ.6000510550871%1041712654%20063000706,62
#45Σερβία27 ετώνMarko SaricSaricΚ. επιθ.80002102400—00301833%10079000706,51
#5Σερβία25 ετώνĐorđe JovanovićJovanovićΚ. αμυν.40001100000—422851558%10012000706,69
#1Σερβία37 ετώνMarko KneževićKneževićΤερμ.30000000000—00301—000001170506,99
#23Σερβία31 ετώνMilan JokicJokicΑμ. χαφ6000000131185%81111248%30052000706,51
#29Σερβία18 ετώνAndrej MilosevicMilosevicΚ. μέσος50003001100—53311563%10054000206,52
#6Ž. BogdanovićBogdanovićΑμ. χαφ50000001101—10115—00022000406,30
#14Αυστρία32 ετώνNikola DovedanDovedanΔευτ. επιθ.10001100001—310011—00017000306,93

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Železničar Pančevo10 αγώνεςZemun11 αγώνες
Železničar Pančevo6 αγώνεςZemun6 αγώνες
Železničar Pančevo4 αγώνεςZemun5 αγώνες
1010Αγώνες1111
5-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-3-8
50%50%Νίκες0%0%
1,717ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,330,556
1,313ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,273
0,55Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,182
1,212Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,364
16,6166ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,98,694
5,454Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,62,528
0,33ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,556
5,555ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,33,134
16,5165Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,816,6183
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
66Αγώνες66
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-4
67%67%Νίκες0%0%
212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,590,53
1,59ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,150,171
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,171
1,6710Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,332
20,8125ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,610,362
6,237Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,12,716
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,540,835
6,539ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,82,817
1696Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,316,599
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1400
44Αγώνες55
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-4
—Νίκες0%0%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,08κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)6,432
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,412
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)3,417
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)16,884
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,3200
110Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33222
10,8108ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,516,9186
7,171ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,79,2101
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,4100
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,071,6710
10,563ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,619,3116
7,243ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,210,563
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,412
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,5κάτω από 5 αγώνες (4/5)1470
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)7,638
14,1141Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,812,9142
2,626Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,9132
0,22Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,22Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,273
14,587Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,413,581
2,6716Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82318
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,171
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)12,261
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,53κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,814
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Železničar Pančevo10 αγώνεςZemun11 αγώνες
Železničar Pančevo6 αγώνεςZemun6 αγώνες
Železničar Pančevo4 αγώνεςZemun5 αγώνες

Γκολ ομάδας

70%Over 0,536%
60%Over 1,518%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,573%
60%Over 2,555%
20%Over 3,527%
10%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου18%
10%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου18%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
40%Νίκη & Over 2,50%
10%Νίκη & Under 2,50%
30%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,533%
67%Over 1,517%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,567%
67%Over 2,533%
17%Over 3,517%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου17%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,50%
50%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,540%
4 αγ.Over 1,520%
4 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,580%
4 αγ.Over 2,580%
4 αγ.Over 3,540%
4 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,50%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,50%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου9%
0%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

30%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη0%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη0%
20%Ισοπαλία27%
70%Νίκη ή ισοπαλία27%
63%Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη0%
17%Ισοπαλία33%
83%Νίκη ή ισοπαλία33%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη0%
4 αγ.Ισοπαλία20%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία20%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,536%
0%Over 10,527%
0%Over 11,518%
0%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ18%
40%Over 5,5 υπέρ9%
30%Over 6,5 υπέρ9%
20%Over 4,5 κατά73%
20%Over 5,5 κατά36%
10%Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,517%
0%Over 10,517%
0%Over 11,517%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

67%Over 4,5 υπέρ17%
67%Over 5,5 υπέρ17%
50%Over 6,5 υπέρ17%
33%Over 4,5 κατά67%
33%Over 5,5 κατά33%
17%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,560%
4 αγ.Over 10,540%
4 αγ.Over 11,520%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 4,5 κατά80%
4 αγ.Over 5,5 κατά40%
4 αγ.Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
90%Over 2,591%
90%Over 3,582%
70%Over 4,573%
60%Over 5,573%
50%Over 6,545%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι91%
50%Over 25 πόντοι82%
30%Over 35 πόντοι45%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

90%Over 15 πόντοι73%
70%Over 25 πόντοι45%
30%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,583%
100%Over 3,583%
67%Over 4,583%
50%Over 5,583%
33%Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι83%
50%Over 25 πόντοι83%
17%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι83%
67%Over 25 πόντοι50%
17%Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,580%
4 αγ.Over 4,560%
4 αγ.Over 5,560%
4 αγ.Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι100%
4 αγ.Over 25 πόντοι80%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι40%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.