Železničar Pančevo – Vojvodina Στατιστικά αγώνα

Železničar Pančevo — Vojvodina, Σάβ 06 Φεβ 02:00

Železničar PančevoΗΝΗΝΝΗΝΗΝΝ
VojvodinaΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Παίκτες

Železničar Pančevo — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#90Γκάνα24 ετώνKarikari KwakuKwakuΚ. επιθ.8424181044821—03502355%00068002407,22
#20Σερβία22 ετώνJanko JevremovicJevremovicΕπ. χαφ1021218849100388%197715355%00011180031007,00
#1020 ετώνSimão PedroPedroΑρ. εξτρέμ10242247211103991%32203245%100616003807,11
#11Σερβία22 ετώνNikola JovanovicJovanovicΔεξ. εξτρέμ10212156012112684%63402948%200107003607,02
#14Σερβία19 ετώνDavorin TosicTosicΕπ. χαφ62024201410—20206—10043003006,91
#33Σερβία26 ετώνNikola DjuricicDjuricicΑρ. οπισθ.1010115306111390%10122115155%2001290031007,18
#6Μαυροβούνιο24 ετώνMirko MilikicMilikicΚ. αμυν.8101911030085%544053957%100109002806,93
#21Νιγηρία24 ετώνDavid AnkeyeAnkeyeΚ. επιθ.910112543510—51202244%000911002606,61
#17Σερβία22 ετώνAleksa KuljaninKuljaninΔεξ. εξτρέμ1011112411571575%91003652%200510003206,82
#95Σερβία30 ετώνSrdjan PlavsicPlavsicΑρ. εξτρέμ6111730291781%24001445%10028002406,92
#5Σερβία22 ετώνNemanja VidojevicVidojevicΚ. αμυν.10010200060092%8105074859%30024150031007,01
#1Σερβία38 ετώνZoran PopovicPopovicΤερμ.10000000000072%00402—0000020931016,75
#19Σερβία20 ετώνUros TegeltijaTegeltijaΔεξ. οπισθ.90205115124787%1081423545%4101612003906,79
#77Ελβετία22 ετώνKristian SekularacSekularacΕπ. χαφ100001121780292%126614061%000817003906,76
#26Νίγηρας22 ετώνMamane SaboSaboΑμ. χαφ80004005102588%102512668%40056001706,94
#88Γαλλία23 ετώνClément LhernaultLhernaultΚ. μέσος5000100031487%42311257%00056003206,73
#12Γκάνα25 ετώνAbdul YusifYusifΔεξ. οπισθ.10000002101—12216—11031000106,80
#320 ετώνC. TchouanteTchouanteΚ. αμυν.20000001100—01321—00020000106,72
#7Σερβία23 ετώνMarko CuricCuricΑμ. χαφ30000000101—00100—00010000106,38
#9Σερβία28 ετώνLuka AdžićAdžićΑρ. εξτρέμ20003111412—00002—00011001006,90
#19Βουλγαρία25 ετώνSylvester JasperJasperΑρ. εξτρέμ10100000200—10003—00002000007,08
#47Ιταλία23 ετώνYassin SbaiSbaiΑρ. οπισθ.20000001201—00101—00000001006,62
#27Σερβία24 ετώνΜίλος ΠάντοβιτςΠάντοβιτςΚ. επιθ.10000000000—00001—00000001006,36
#70Βραζιλία21 ετώνLéo AgostinhoAgostinhoΔεξ. εξτρέμ10001100000—00001—00001001006,72
Vojvodina — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Σερβία25 ετώνDejan Zukic ZukicΕπ. χαφ1061619842131186%123533147%400109004707,24
#99Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνN. MulahusejnovicMulahusejnovicΚ. επιθ.1143424117294173%31723337%200174004506,95
#2721 ετώνPetar SukacevSukacevΑρ. εξτρέμ1131322811573567%24112476748%20015120041006,94
#2122 ετώνMilan KolarevicKolarevicΑρ. εξτρέμ113132051102231274%1021004552%2001118004507,12
#77Σερβία29 ετώνLazar RandjelovicRandjelovicΔεξ. εξτρέμ1127224628257878%65402630%200790041007,19
#20Σερβία24 ετώνDragan KokanovicKokanovicΕπ. χαφ921216634130779%810722938%100159004306,93
#22Σερβία27 ετώνLazar NikolicNikolicΔεξ. οπισθ.9111110361477%12132263039%300237003906,88
#19Σερβία24 ετώνS. StanisavljevicStanisavljevicΚ. επιθ.21011100000—01001—00010000106,86
#7Σερβία24 ετώνStefan MitrovićMitrovićΑρ. εξτρέμ21011100000—00001—00011002006,71
#12Σερβία30 ετώνDragan RosicRosicΤερμ.11000000000064%102008—00005402541107,17
#26Ουγγαρία25 ετώνKornél SzűcsSzűcsΚ. αμυν.10000510220089%1184074158%0011020041006,78
#18Σερβία27 ετώνNjegos PetrovicPetrovicΑμ. χαφ110208107103584%2381735253%2001514004907,02
#15Σερβία27 ετώνErhan MasovicMasovicΚ. αμυν.7000111300083%561851438%000104002506,59
#5Σερβία33 ετώνD. CrnomarkovicCrnomarkovicΚ. αμυν.8000210130084%403361458%10040002606,74
#35Σερβία28 ετώνIfet DjakovacDjakovacΚ. μέσος10010620482279%123012352%10077003706,73
#23Βραζιλία27 ετώνLucas BarrosBarrosΑρ. οπισθ.60001003528—44811750%20085003406,66
#8Σερβία22 ετώνMarko VelickovicVelickovicΕπ. χαφ70107303710—41101260%00026002506,82
#9Σερβία34 ετώνAleksa VukanovicVukanovicΚ. επιθ.50008212300—20301747%20087002306,78
#4Σερβία33 ετώνMarko PoletanovicPoletanovicΑμ. χαφ7010200021089%72008—00021003306,66
#66Σερβία23 ετώνMateja GašićGašićΔεξ. οπισθ.30000000000—20106—10050000206,34
#16Ρουμανία30 ετώνMihai ButeanButeanΔεξ. οπισθ.20001100000—13505—00031002006,58
#6Σερβία22 ετώνSinisa TanjgaTanjgaΚ. αμυν.10000000000—13704—00011001006,98
#3320 ετώνVuk BoskanBoskanΚ. επιθ.40002100000—10208—00003001206,59

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Železničar Pančevo10 αγώνεςVojvodina11 αγώνες
Železničar Pančevo6 αγώνεςVojvodina6 αγώνες
Železničar Pančevo4 αγώνεςVojvodina5 αγώνες
1010Αγώνες1111
5-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)8-1-2
50%50%Νίκες73%73%
1,717ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,332,2725
1,313ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,961,8220
0,55Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
1,212Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,741,4516
16,6166ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,916,3179
5,454Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,763
0,33ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,738
5,555ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,246
16,5165Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,812,4137
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,182
66Αγώνες66
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-0
67%67%Νίκες83%83%
212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,59212
1,59ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,151,6710
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,332
1,6710Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,831,6710
20,8125ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,616,8101
6,237Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,15,332
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,540,835
6,539ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,728
1696Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,313,581
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,171
44Αγώνες55
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-2
—Νίκες60%60%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,08κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,613
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/5)210
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,47
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,26
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)15,678
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)6,231
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)3,618
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)11,256
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,364
110Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33111
10,8108ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,513,8152
7,171ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,77,582
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,53
10,563ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,612,877
7,243ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,28,551
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,68
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,5κάτω από 5 αγώνες (4/5)1575
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)6,231
14,1141Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,816,6183
2,626Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,4527
0,22Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,22Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,091
14,587Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,418108
2,6716Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,822,3314
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,171
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)1575
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,53κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,613
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Železničar Pančevo10 αγώνεςVojvodina11 αγώνες
Železničar Pančevo6 αγώνεςVojvodina6 αγώνες
Železničar Pančevo4 αγώνεςVojvodina5 αγώνες

Γκολ ομάδας

70%Over 0,591%
60%Over 1,564%
20%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,591%
60%Over 2,564%
20%Over 3,545%
10%Over 4,527%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
10%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου73%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,564%
0%Νίκη & Under 1,59%
40%Νίκη & Over 2,555%
10%Νίκη & Under 2,518%
30%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,5100%
67%Over 1,567%
17%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
67%Over 2,550%
17%Over 3,517%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,567%
0%Νίκη & Under 1,517%
50%Νίκη & Over 2,550%
17%Νίκη & Under 2,533%
50%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,580%
4 αγ.Over 1,560%
4 αγ.Over 2,560%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,580%
4 αγ.Over 3,580%
4 αγ.Over 4,560%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου80%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,560%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,560%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη40%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου18%
0%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

30%G/G & Νίκη36%
20%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου17%
0%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη33%
17%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη40%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη73%
20%Ισοπαλία9%
70%Νίκη ή ισοπαλία82%
63%Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
20%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη83%
17%Ισοπαλία17%
83%Νίκη ή ισοπαλία100%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
17%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη60%
4 αγ.Ισοπαλία0%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία60%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,536%
0%Over 10,527%
0%Over 11,518%
0%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ36%
40%Over 5,5 υπέρ27%
30%Over 6,5 υπέρ18%
20%Over 4,5 κατά45%
20%Over 5,5 κατά36%
10%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,517%
0%Over 10,517%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

67%Over 4,5 υπέρ50%
67%Over 5,5 υπέρ33%
50%Over 6,5 υπέρ17%
33%Over 4,5 κατά17%
33%Over 5,5 κατά0%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,560%
4 αγ.Over 10,540%
4 αγ.Over 11,540%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 4,5 κατά80%
4 αγ.Over 5,5 κατά80%
4 αγ.Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
90%Over 2,5100%
90%Over 3,591%
70%Over 4,555%
60%Over 5,536%
50%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι64%
50%Over 25 πόντοι36%
30%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

90%Over 15 πόντοι100%
70%Over 25 πόντοι73%
30%Over 35 πόντοι45%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
100%Over 3,583%
67%Over 4,567%
50%Over 5,550%
33%Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι67%
50%Over 25 πόντοι50%
17%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
67%Over 25 πόντοι83%
17%Over 35 πόντοι50%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,5100%
4 αγ.Over 4,540%
4 αγ.Over 5,520%
4 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι20%
4 αγ.Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι100%
4 αγ.Over 25 πόντοι60%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.