Železničar Pančevo – Mačva Šabac Στατιστικά αγώνα

Železničar Pančevo — Mačva Šabac, Παρ 11 Σεπ 19:30

Železničar PančevoΗΝΗΝΝΗΝΗΝΝ

Σούπερ Λίγκα Σερβίας

2–0

Ημίχρονο 0–0

Mačva ŠabacΙΙΗΗΙΙΙΗΗΙ

Παίκτες

Železničar Pančevo — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#90Γκάνα24 ετώνKarikari KwakuKwakuΚ. επιθ.8424181044821—03502355%00068002407,22
#20Σερβία22 ετώνJanko JevremovicJevremovicΕπ. χαφ1021218849100388%197715355%00011180031007,00
#1020 ετώνSimão PedroPedroΑρ. εξτρέμ10242247211103991%32203245%100616003807,11
#11Σερβία22 ετώνNikola JovanovicJovanovicΔεξ. εξτρέμ10212156012112684%63402948%200107003607,02
#14Σερβία19 ετώνDavorin TosicTosicΕπ. χαφ62024201410—20206—10043003006,91
#33Σερβία26 ετώνNikola DjuricicDjuricicΑρ. οπισθ.1010115306111390%10122115155%2001290031007,18
#6Μαυροβούνιο24 ετώνMirko MilikicMilikicΚ. αμυν.8101911030085%544053957%100109002806,93
#21Νιγηρία24 ετώνDavid AnkeyeAnkeyeΚ. επιθ.910112543510—51202244%000911002606,61
#17Σερβία22 ετώνAleksa KuljaninKuljaninΔεξ. εξτρέμ1011112411571575%91003652%200510003206,82
#95Σερβία30 ετώνSrdjan PlavsicPlavsicΑρ. εξτρέμ6111730291781%24001445%10028002406,92
#5Σερβία22 ετώνNemanja VidojevicVidojevicΚ. αμυν.10010200060092%8105074859%30024150031007,01
#1Σερβία38 ετώνZoran PopovicPopovicΤερμ.10000000000072%00402—0000020931016,75
#19Σερβία20 ετώνUros TegeltijaTegeltijaΔεξ. οπισθ.90205115124787%1081423545%4101612003906,79
#77Ελβετία22 ετώνKristian SekularacSekularacΕπ. χαφ100001121780292%126614061%000817003906,76
#26Νίγηρας22 ετώνMamane SaboSaboΑμ. χαφ80004005102588%102512668%40056001706,94
#88Γαλλία23 ετώνClément LhernaultLhernaultΚ. μέσος5000100031487%42311257%00056003206,73
#12Γκάνα25 ετώνAbdul YusifYusifΔεξ. οπισθ.10000002101—12216—11031000106,80
#320 ετώνC. TchouanteTchouanteΚ. αμυν.20000001100—01321—00020000106,72
#7Σερβία23 ετώνMarko CuricCuricΑμ. χαφ30000000101—00100—00010000106,38
#9Σερβία28 ετώνLuka AdžićAdžićΑρ. εξτρέμ20003111412—00002—00011001006,90
#19Βουλγαρία25 ετώνSylvester JasperJasperΑρ. εξτρέμ10100000200—10003—00002000007,08
#47Ιταλία23 ετώνYassin SbaiSbaiΑρ. οπισθ.20000001201—00101—00000001006,62
#27Σερβία24 ετώνΜίλος ΠάντοβιτςΠάντοβιτςΚ. επιθ.10000000000—00001—00000001006,36
#70Βραζιλία21 ετώνLéo AgostinhoAgostinhoΔεξ. εξτρέμ10001100000—00001—00001001006,72
Mačva Šabac — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία26 ετώνMilan VidakovVidakovΚ. επιθ.93032052560059%1031016342%30016180031006,94
#30Σερβία21 ετώνDjordje DjordjicDjordjicΕπ. χαφ1110194017120571%153215053%20010150031506,79
#27Σερβία27 ετώνLuka PejovićPejovićΑρ. εξτρέμ1110117411182770%2371216046%20020170031406,77
#10Σερβία24 ετώνMitar ErgelašErgelašΔεξ. εξτρέμ8111720371667%34501338%00067003506,78
#99Σερβία20 ετώνNikša DelibašićDelibašićΚ. επιθ.91011101000—2150827%00023001706,54
#55Σερβία32 ετώνStefan ČolovićČolovićΔεξ. εξτρέμ21011100201—10103—00022000106,88
#15Σερβία24 ετώνS. SladojevićSladojevićΚ. αμυν.10010320211076%91373134852%4001480031706,73
#8Σερβία31 ετώνBoško VraštanovićVraštanovićΚ. μέσος10010610341380%138863545%3011513003906,65
#22Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνKristijan TojcicTojcicΚ. αμυν.9000110400082%14182494056%50019120031306,66
#19Σερβία38 ετώνIgor RistivojevićRistivojevićΚ. αμυν.10000300010068%686292852%300103003906,72
#44Σερβία25 ετώνNemanja StevanovicStevanovicΑρ. οπισθ.9010411251266%22101813946%1001011002906,47
#17Σερβία24 ετώνNikola LainovićLainovićΔεξ. οπισθ.100007201381685%1182603953%1007130031006,77
#4Σερβία27 ετώνVladimir IlićIlićΔεξ. οπισθ.9000200840273%652544050%20016180031506,41
#89Σερβία19 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΤερμ.6000000000069%00500—0000024122717,27
#5Σερβία27 ετώνDarko TerzićTerzićΑμ. χαφ10000800440075%441121433%1001340031206,44
#12Σερβία21 ετώνKosta RakonicRakonicΤερμ.6000000000072%00304—00003181121206,72
#1119 ετώνVladimir RakicRakicΕπ. χαφ90005103211—104622036%200920031206,39
#33Σερβία24 ετώνUroš BlagojevićBlagojevićΑρ. οπισθ.30001001000—51708—00012000806,31
#34Σερβία22 ετώνDanilo KneževićKneževićΑμ. χαφ30000000000—40207—00012000306,60
#26Σερβία24 ετώνUros Drezgic DrezgicΚ. αμυν.20000000000—01721—00010000306,48
#35Issa KoneKoneΑμυν.10000001000—21708—00002000206,56
#6ΣερβίαJakša JevremovićJevremovićΑμ. χαφ20000000000—12002—00011000206,38
#21Σερβία28 ετώνVasilije DjuricDjuricΕπ. χαφ20101000210—10003—00002000006,89
#50Σερβία34 ετώνBojan MatićMatićΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000106,41

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Železničar Pančevo10 αγώνεςMačva Šabac11 αγώνες
Železničar Pančevo6 αγώνεςMačva Šabac5 αγώνες
Železničar Pančevo4 αγώνεςMačva Šabac6 αγώνες
1010Αγώνες1111
5-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-6
50%50%Νίκες18%18%
1,717ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,330,738
1,313ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,455
0,55Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,273
1,212Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,455
16,6166ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,9999
5,454Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,62,325
0,33ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,091
5,555ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,32,528
16,5165Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,814,9164
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
66Αγώνες55
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-2
67%67%Νίκες40%40%
212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,590,84
1,59ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,150,21
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,42
1,6710Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,42
20,8125ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,611,256
6,237Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1315
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,540,21
6,539ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8420
1696Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,315,879
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1400
44Αγώνες66
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-4
—Νίκες0%0%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,08κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,674
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,674
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,53
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)7,243
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,710
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,38
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)14,285
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,273
110Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,7319
10,8108ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,9164
7,171ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,7999
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,63
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,0715
10,563ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,276
7,243ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,29,648
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,3314
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,5κάτω από 5 αγώνες (4/6)14,788
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)8,551
14,1141Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,816,3179
2,626Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,68333
0,22Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,22Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,091
14,587Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,419,296
2,6716Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82420
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,21
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)13,883
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,53κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,1713
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Železničar Pančevo10 αγώνεςMačva Šabac11 αγώνες
Železničar Pančevo6 αγώνεςMačva Šabac5 αγώνες
Železničar Pančevo4 αγώνεςMačva Šabac6 αγώνες

Γκολ ομάδας

70%Over 0,564%
60%Over 1,59%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,573%
60%Over 2,545%
20%Over 3,527%
10%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
10%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,518%
40%Νίκη & Over 2,50%
10%Νίκη & Under 2,518%
30%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,580%
67%Over 1,50%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,540%
67%Over 2,540%
17%Over 3,520%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,540%
50%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,540%
50%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,550%
4 αγ.Over 1,517%
4 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,550%
4 αγ.Over 3,533%
4 αγ.Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,50%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,50%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου9%
0%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

30%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου17%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη0%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη18%
20%Ισοπαλία27%
70%Νίκη ή ισοπαλία45%
63%Νίκη χωρίς την ισοπαλία25%
20%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη40%
17%Ισοπαλία20%
83%Νίκη ή ισοπαλία60%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη0%
4 αγ.Ισοπαλία33%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία33%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,518%
0%Over 10,50%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ18%
40%Over 5,5 υπέρ9%
30%Over 6,5 υπέρ0%
20%Over 4,5 κατά64%
20%Over 5,5 κατά45%
10%Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,520%
0%Over 10,50%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

67%Over 4,5 υπέρ40%
67%Over 5,5 υπέρ20%
50%Over 6,5 υπέρ0%
33%Over 4,5 κατά60%
33%Over 5,5 κατά20%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,517%
4 αγ.Over 10,50%
4 αγ.Over 11,50%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 4,5 κατά67%
4 αγ.Over 5,5 κατά67%
4 αγ.Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
90%Over 2,582%
90%Over 3,573%
70%Over 4,564%
60%Over 5,555%
50%Over 6,545%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι82%
50%Over 25 πόντοι64%
30%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

90%Over 15 πόντοι73%
70%Over 25 πόντοι55%
30%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
100%Over 3,580%
67%Over 4,580%
50%Over 5,580%
33%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι100%
50%Over 25 πόντοι100%
17%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι80%
67%Over 25 πόντοι80%
17%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,567%
4 αγ.Over 3,567%
4 αγ.Over 4,550%
4 αγ.Over 5,533%
4 αγ.Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι67%
4 αγ.Over 25 πόντοι33%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι67%
4 αγ.Over 25 πόντοι33%
4 αγ.Over 35 πόντοι33%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.