Zamalek – ENPPI Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Zamalek — ENPPI, Πέμ 11 Φεβ 21:30

ZamalekΝΝΝΝΗΝΝΝΝΗ
ENPPIΗΙΝΗΗΗΙΝΗΗ

Παίκτες

Zamalek — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#31Αίγυπτος23 ετώνAhmed SherifSherifΑρ. εξτρέμ52028301202—2110838%00033004106,85
#7Αίγυπτος25 ετώνHossam AshrafAshrafΚ. επιθ.520211501100—31102053%10093003107,10
#24Αίγυπτος27 ετώνMohamed IsmailIsmailΚ. αμυν.6101210110085%1312653469%00056004307,09
#81Αγκόλα27 ετώνChico BanzaBanzaΑρ. εξτρέμ6111841360577%52201833%100133004206,75
#3920 ετώνMohamed El SayedEl SayedΚ. μέσος41111100311—21017—00044003106,81
#11Αίγυπτος23 ετώνAhmed EshoEshoΔεξ. εξτρέμ41011101000—00002—00011002206,56
#28Αίγυπτος31 ετώνMahmoud El WenshEl WenshΚ. αμυν.6000100110087%363151966%20023004307,08
#17Αίγυπτος25 ετώνMohamed ShehataShehataΚ. μέσος6000520850284%49553053%000612004306,96
#37Αίγυπτος39 ετώνEl Mahdi SolimanSolimanΤερμ.6000000010069%00403—0000317114307,08
#4Αίγυπτος34 ετώνOmar Gaber GaberΔεξ. οπισθ.6000100120480%1061722460%10057004306,84
#3Μαρόκο26 ετώνMahmoud BentaygBentaygΑρ. οπισθ.60302001111984%6111302377%10078004207,38
#98Παλαιστίνη27 ετώνOday DabbaghDabbaghΔεξ. εξτρέμ6020722161681%51801843%10035004106,76
#12Αίγυπτος25 ετώνAhmed RabieRabieΑμ. χαφ6000300000081%1513853359%100138004307,02
#13Αίγυπτος28 ετώνAhmed FatouhFatouhΑρ. οπισθ.40001000301—60119—10033003106,68
#18Σουηδία24 ετώνAdam KaiedKaiedΚ. μέσος40004100510—21104—10012003006,77
#19Αίγυπτος41 ετώνAbdallah El SaidEl SaidΚ. μέσος4000110120277%20004—00001002206,59
#9Αίγυπτος28 ετώνNasser MansyMansyΚ. επιθ.40005000100—21105—00040003106,55
#55Αίγυπτος18 ετώνMohamed HamadHamadΚ. μέσος20000000210—10001—00000001106,67
#6Αίγυπτος25 ετώνMahmoud GehadGehadΑμ. χαφ20000000000—20104—00012002006,75
#20Αίγυπτος27 ετώνMostafa El ZenaryEl ZenaryΚ. αμυν.10000000000—00000—00000000106,23
#97Αίγυπτος21 ετώνAhmed KhodaryKhodaryΑρ. οπισθ.10000000000—00000—0000000100—
ENPPI — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Αίγυπτος32 ετώνKahraba KahrabaΚ. επιθ.6212720440078%11101137%00025001906,74
#2821 ετώνHamed AbdallahAbdallahΑρ. εξτρέμ420211301100—11001131%00084001506,83
#4Αίγυπτος27 ετώνAhmed KaloshaKaloshaΚ. αμυν.6101410500077%813542465%000340011206,67
#14Αίγυπτος25 ετώνEmad MayhoubMayhoubΑρ. εξτρέμ6111940421076%117632643%000670011106,89
#1920 ετώνAli EhabEhabΑρ. εξτρέμ6101430550080%73202445%100511001706,75
#3021 ετώνMohamed EssamEssamΕπ. χαφ61018116500—63001849%00011001506,69
#1Αίγυπτος26 ετώνBody SamirSamirΤερμ.6000000000053%10802—00001171411206,48
#47Αίγυπτος23 ετώνMohamed HamdiHamdiΑρ. οπισθ.6000611040374%721031442%20081001706,48
#5Αίγυπτος28 ετώνSeif ElkhashabElkhashabΚ. αμυν.5000200010180%642522276%00023001806,66
#7Αίγυπτος23 ετώνAhmed Nader HawashHawashΔεξ. εξτρέμ50003102100—71411934%000114001706,34
#31Αίγυπτος23 ετώνAhmed MahmoudMahmoudΔεξ. οπισθ.4000210110177%431101657%10047001606,48
#6Αίγυπτος25 ετώνZiad KamalKamalΑμ. χαφ6010100320285%53202172%20057001706,79
#11Αίγυπτος27 ετώνMohamed HathoutHathoutΔεξ. εξτρέμ60005101806—2020943%10033001706,67
#32Αίγυπτος25 ετώνHazem TemsahTemsahΔεξ. οπισθ.20000000210—90221357%10042000606,42
#21Αίγυπτος24 ετώνAhmed IsmailIsmailΔεξ. εξτρέμ30002000000—01007—00013001306,59
#3Αίγυπτος29 ετώνMarwan DaoudDaoudΑρ. οπισθ.40002101100—11304—00001001506,39
#18Αίγυπτος27 ετώνHossam GhanemGhanemΚ. επιθ.40004011000—10105—00001001306,43
#9Αίγυπτος24 ετώνMohamed El NahasEl NahasΚ. επιθ.20002101000—20209—10031000306,86
#35Σενεγάλη26 ετώνOusseynou BodianBodianΑρ. εξτρέμ30002102100—10105—00020000306,58
#25Αίγυπτος25 ετώνSayed SaidSaidΚ. μέσος10001101000—01303—00002000006,96
#13Νιγηρία18 ετώνRazak LabodeLabodeΑμ. χαφ10000001000—01001—0000000020—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Zamalek6 αγώνεςENPPI6 αγώνες
Zamalek4 αγώνεςENPPI3 αγώνες
Zamalek2 αγώνεςENPPI3 αγώνες
66Αγώνες66
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-4
67%67%Νίκες17%17%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,051,338
16ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,42
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,391,177
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,660,171
10,261ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,810,452
3,521Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,216
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,2400
3,219ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,53,618
1378Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,611,457
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,63
44Αγώνες33
2-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,58κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,62κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
22Αγώνες33
2-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,72κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,76κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,4κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
0,674Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,330,171
0,53Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,08212
13,782ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 12,914,874
954ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 7,35,628
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,31κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 7,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,03κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 7,2κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
13,380Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,61260
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,91,47
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0600
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,01κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,85κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (2/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Zamalek6 αγώνεςENPPI6 αγώνες
Zamalek4 αγώνεςENPPI3 αγώνες
Zamalek2 αγώνεςENPPI3 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,583%
50%Over 1,550%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,583%
33%Over 2,583%
0%Over 3,550%
0%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου50%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου17%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,517%
17%Νίκη & Under 1,50%
33%Νίκη & Over 2,517%
33%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

17%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου50%
17%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη17%
50%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη17%
17%Ισοπαλία17%
83%Νίκη ή ισοπαλία33%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία20%
50%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,520%
17%Over 10,520%
17%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ20%
17%Over 5,5 υπέρ20%
17%Over 6,5 υπέρ20%
67%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,52 αγ.
2 αγ.Over 10,52 αγ.
2 αγ.Over 11,52 αγ.
2 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
67%Over 2,580%
50%Over 3,560%
33%Over 4,540%
17%Over 5,520%
17%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

33%Over 15 πόντοι20%
33%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι40%
17%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.
2 αγ.Over 5,52 αγ.
2 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.