Žalgiris – Petrovac Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Žalgiris — Petrovac, Πέμ 16 Ιουλ 20:00

ŽalgirisΝΗΝΗΗΝΗΝΗΗ

Κόνφερενς Λιγκ

2–1

Ημίχρονο 0–0

PetrovacΗΗΗΗ

Παίκτες

Žalgiris — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Σερβία30 ετώνNikola PetkovićPetkovićΚ. επιθ.66060000000—00000—000000001306,67
#19Ουκρανία28 ετώνStanislav BilenkyiBilenkyiΚ. επιθ.64240000000—00000—000000001306,69
#7Σερβία30 ετώνNemanja MihajlovićMihajlovićΑρ. εξτρέμ52020000000—00000—00000000406,49
#70Πράσινο Ακρωτήριο26 ετώνBryan TeixeiraTeixeiraΚ. επιθ.51210000000—00000—000000001506,32
#6Κροατία22 ετώνMarko CapanCapanΑμ. χαφ51010000000—00000—10000000806,35
#18Λιθουανία28 ετώνD. ŠešplaukisŠešplaukisΔεξ. μέσος60100000000—00000—100000001606,22
#15Κροατία30 ετώνPetar BosančićBosančićΚ. αμυν.60000000000—00000—300000001605,94
#77Λευκορωσία36 ετώνWalter DíazDíazΑμ. χαφ60000000000—00000—200000001306,03
#10Λιθουανία27 ετώνPaulius GolubickasGolubickasΕπ. χαφ60200000000—00000—000000001306,30
#4Βέλγιο26 ετώνDanny LupanoLupanoΚ. αμυν.50000000000—00000—200000001605,94
#21Γερμανία28 ετώνDominik FrankeFrankeΑρ. οπισθ.50100000000—00000—200000001306,06
#12Λιθουανία27 ετώνV. ŠarkauskasŠarkauskasΤερμ.40000000000—00000—000000001105,78
#20Ουκρανία25 ετώνIvan LytvynenkoLytvynenkoΑμ. χαφ50000000000—00000—000000001106,26
#1Βενεζουέλα26 ετώνCarlos OlsesOlsesΤερμ.10000000000—00000—00000000405,38
#27Λιθουανία26 ετώνMatas VareikaVareikaΑρ. εξτρέμ40000000000—00000—00000000306,41
#9Λιθουανία23 ετώνG. JarusevičiusJarusevičiusΔεξ. μέσος20000000000—00000—00000000006,50
#23Γεωργία24 ετώνSaba MamatsashviliMamatsashviliΑρ. οπισθ.30000000000—00000—00000000106,42
#8Ρουμανία37 ετώνLiviu AntalAntalΔεξ. εξτρέμ20000000000—00000—00000000306,45
#5Ρουμανία29 ετώνGrigore TurdaTurdaΚ. αμυν.20000000000—00000—00000000006,50
#13Λιθουανία31 ετώνKlaudijus UpstasUpstasΔεξ. οπισθ.10000000000—00000—00000000206,05
#22Λιθουανία33 ετώνO. VerbickasVerbickasΑρ. μέσος20000000000—00000—00000000006,50
Petrovac — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Κοσσυφοπέδιο26 ετώνTrimror SelimiSelimiΑρ. εξτρέμ11010000000—00000—00000000406,37
#10Μαυροβούνιο22 ετώνNemanja CarevicCarevicΚ. μέσος11010000000—00000—00000000506,23
#44Μαυροβούνιο27 ετώνMarko MerdovicMerdovicΚ. αμυν.10000000000—00000—10000000505,95
#5Κροατία37 ετώνA. KapisodaKapisodaΚ. αμυν.10000000000—00000—00000000505,96
#25Μαυροβούνιο31 ετώνMarko KordicKordicΤερμ.10000000000—00000—00000000205,79
#33Μαυροβούνιο36 ετώνDejan Boljevic BoljevicΑρ. οπισθ.10000000000—00000—00000000306,05
#11Μαυροβούνιο24 ετώνIvan VukcevicVukcevicΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000306,32
#8Μαυροβούνιο30 ετώνDanilo BakicBakicΚ. μέσος10000000000—00000—00000000206,37
#22Μαυροβούνιο21 ετώνDragan MiranovicMiranovicΑμ. χαφ10000000000—00000—00000000106,37
#30Μαυροβούνιο24 ετώνNikola JanjicJanjicΔεξ. εξτρέμ10000000000—00000—00000000206,39
#99Μαυροβούνιο24 ετώνVuk StrikovicStrikovicΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000306,43
#29Μαυροβούνιο26 ετώνDanilo PesukicPesukicΔεξ. οπισθ.10000000000—00000—00000000306,15
#14Μαυροβούνιο18 ετώνNikola BalevicBalevicΜέσος10000000000—00000—00000000206,37
#18Σερβία28 ετώνStefan FicovicFicovicΚ. μέσος10000000000—00000—00000000306,32

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Žalgiris6 αγώνεςPetrovac2 αγώνες
Žalgiris3 αγώνεςPetrovac1 αγώνας
Žalgiris3 αγώνεςPetrovac1 αγώνας
66Αγώνες22
3-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-2
50%50%Νίκες—
2,3314ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,3κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
0,332ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
1,8311Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
420Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
3,320ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
13,883Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
33Αγώνες11
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,49κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,39κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,89κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
33Αγώνες11
1-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,33κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
2,6716Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,46κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,81κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
12,877Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
2,211Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,3κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,28κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (2/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Žalgiris6 αγώνεςPetrovac2 αγώνες
Žalgiris3 αγώνεςPetrovac1 αγώνας
Žalgiris3 αγώνεςPetrovac1 αγώνας

Γκολ ομάδας

67%Over 0,52 αγ.
67%Over 1,52 αγ.
33%Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,52 αγ.
100%Over 2,52 αγ.
67%Over 3,52 αγ.
33%Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,52 αγ.
0%Νίκη & Under 1,52 αγ.
50%Νίκη & Over 2,52 αγ.
0%Νίκη & Under 2,52 αγ.
50%G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,51 αγ.
3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.
3 αγ.Over 3,51 αγ.
3 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,51 αγ.
3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.
3 αγ.Over 3,51 αγ.
3 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
50%G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη2 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη2 αγ.
0%Ισοπαλία2 αγ.
50%Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη1 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη1 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,52 αγ.
17%Over 10,52 αγ.
17%Over 11,52 αγ.
0%Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ2 αγ.
0%Over 5,5 υπέρ2 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ2 αγ.
50%Over 4,5 κατά2 αγ.
17%Over 5,5 κατά2 αγ.
17%Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,51 αγ.
3 αγ.Over 10,51 αγ.
3 αγ.Over 11,51 αγ.
3 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,51 αγ.
3 αγ.Over 10,51 αγ.
3 αγ.Over 11,51 αγ.
3 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,52 αγ.
60%Over 2,52 αγ.
40%Over 3,52 αγ.
20%Over 4,52 αγ.
20%Over 5,52 αγ.
20%Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι2 αγ.
60%Over 25 πόντοι2 αγ.
0%Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

20%Over 15 πόντοι2 αγ.
20%Over 25 πόντοι2 αγ.
20%Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.
3 αγ.Over 3,51 αγ.
3 αγ.Over 4,51 αγ.
3 αγ.Over 5,51 αγ.
3 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.
2 αγ.Over 5,51 αγ.
2 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.