Zagłębie Lubin – Piast Gliwice Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Zagłębie Lubin — Piast Gliwice, Δευ 27 Ιουλ 20:00

Zagłębie LubinΙΝΝΗΗΙΝΝΗΗ

Εκστρακλάσα

2–0

Ημίχρονο 0–0

Piast GliwiceΝΝΝΗΝΝΝΝΗΝ

Παίκτες

Zagłębie Lubin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#5Πολωνία27 ετώνAleks LawniczakLawniczakΚ. αμυν.102121952151281%6106995258%000690031207,14
#44Πολωνία19 ετώνM. RegułaRegułaΕπ. χαφ10202301041380367%2361307546%20026240031206,94
#39Πολωνία21 ετώνFilip KocabaKocabaΑμ. χαφ10101611440081%19101764360%20013160031006,88
#25Πολωνία33 ετώνMichał Nalepa NalepaΚ. αμυν.81111351131180%4104174260%200840011306,95
#4Πολωνία28 ετώνDamian MichalskiMichalskiΚ. αμυν.10101521061085%374941958%10044003806,89
#16Βοσνία - Ερζεγοβίνη31 ετώνJosip CorlukaCorlukaΔεξ. μέσος7121510551368%1482633254%100112002706,91
#7Πολωνία25 ετώνJakub SypekSypekΕπ. χαφ81118314413—31701832%00095003406,66
#9Ελλάδα24 ετώνMichalis KosidisKosidisΚ. επιθ.71017410210—10711939%10067003406,60
#7119 ετώνKamil NowogońskiNowogońskiΕπ. χαφ51014200201—50201757%10037002206,67
#17Ουγγαρία27 ετώνLevente SzabóSzabóΚ. επιθ.31012100000—11101045%10013001106,75
#33Σερβία35 ετώνZlatan AlomerovicAlomerovicΤερμ.9000000000068%00906—20002261731006,94
#3Ουκρανία25 ετώνRoman Yakuba YakubaΚ. αμυν.7020200074576%853023148%20063002906,79
#8Πολωνία34 ετώνDamian DąbrowskiDąbrowskiΑμ. χαφ800070011001083%781311037%200310011106,82
#13Πολωνία30 ετώνMateusz GrzybekGrzybekΔεξ. μέσος7010430262469%1181913052%200814003306,86
#18Πολωνία24 ετώνFilip SzymczakSzymczakΚ. επιθ.900010205301—62312640%200125003606,68
#37Γερμανία32 ετώνSebastian KerkKerkΕπ. χαφ90004110150977%931111343%00011003706,75
#6Κροατία26 ετώνDavid ColinaColinaΑρ. μέσος70003001101174%651101040%30062001706,63
#26Πολωνία22 ετώνJakub KolanKolanΑμ. χαφ8000510141278%731011844%10088003306,67
#31Πολωνία20 ετώνIgor OrlikowskiOrlikowskiΔεξ. μέσος40100001312—22717—00011000406,59
#1Βοσνία - Ερζεγοβίνη39 ετώνJasmin BuricBuricΤερμ.10000000000—00202—00000520307,29
#19Πολωνία20 ετώνSzymon ŁyczkoŁyczkoΔεξ. μέσος40001001000—510110—00014001406,38
#20Πολωνία19 ετώνM. DziewiatowskiDziewiatowskiΑμ. χαφ20001000000—02002—00021001106,48
Piast Gliwice — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Γουινέα Μπισάου26 ετώνLeandro SancaSancaΔεξ. εξτρέμ10414259214113577%34712839%20076003907,09
#80Ισπανία26 ετώνHugo VallejoVallejoΑρ. εξτρέμ10303146114100087%671313746%000350031606,91
#5Ισπανία27 ετώνJuande RivasRivasΚ. αμυν.10212621021088%14988136663%1001260031607,22
#27Πολωνία29 ετώνJakub ŁabojkoŁabojkoΑμ. χαφ1020213506821184%1272722847%2001160031606,93
#19Γαλλία25 ετώνSamuel NtamackNtamackΚ. επιθ.1021217103272177%31911838%000780031206,85
#4Πολωνία35 ετώνJakub Czerwiński CzerwińskiΚ. αμυν.8101421020092%835172953%20065003907,03
#17Γαλλία29 ετώνQuentin BoisgardBoisgardΕπ. χαφ911111218133788%1671744554%300914003607,18
#23Πολωνία22 ετώνSzczepan MuchaMuchaΕπ. χαφ51016311101—414011—00025003206,81
#1820 ετώνOliwier MaziarzMaziarzΕπ. χαφ51011100000—50004—00020003006,78
#75Σλοβενία25 ετώνDomen GrilGrilΤερμ.10000000010071%101406—00003352931617,00
#36Πολωνία21 ετώνJakub LewickiLewickiΑρ. οπισθ.10030710271483%20123925155%20015170031506,81
#99Γκάνα29 ετώνEma TwumasiTwumasiΔεξ. οπισθ.10020000261286%1042912755%10079003806,68
#90Πορτογαλία21 ετώνIvan LimaLimaΑρ. εξτρέμ9020163315132878%133204947%1001116003506,80
#31Πολωνία22 ετώνOskar LeśniakLeśniakΕπ. χαφ10000310381390%1151552142%100930031306,69
#28Πολωνία23 ετώνFilip BorowskiBorowskiΔεξ. οπισθ.5000100131277%821021558%00014001806,58
#98Κονγκό - Κινσάσα28 ετώνJason LokiloLokiloΔεξ. εξτρέμ60101112460183%71202250%000410000806,69
#3Πολωνία22 ετώνIgor DrapińskiDrapińskiΚ. αμυν.2000100100086%32948—10040000506,43
#10Κύπρος26 ετώνA. KatsantonisKatsantonisΚ. επιθ.100002211110—1261524%00010003406,47
#7Ισπανία35 ετώνJorge FélixFélixΑρ. εξτρέμ50001001300—00307—00022001506,53
#3Αλβανία20 ετώνElton FikajFikajΑρ. οπισθ.20002001000—31106—00001000306,41
#9117 ετώνMaciej KucharskiKucharskiΚ. επιθ.10100000100—00000—00010001006,75
#15Πολωνία21 ετώνLevis PitanPitanΚ. αμυν.10002000000—00102—00000000006,73

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Zagłębie Lubin10 αγώνεςPiast Gliwice10 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςPiast Gliwice6 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςPiast Gliwice4 αγώνες
1010Αγώνες1010
4-3-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-4
40%40%Νίκες50%50%
1,212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,818
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,313
0,33Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,66
0,99Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,212
13,8138ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,1141
4,242Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,848
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,33
3,636ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 54,949
12,8128Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,912,4124
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,22
55Αγώνες66
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-2
60%60%Νίκες50%50%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,652,3314
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11212
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,560,835
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,091,59
15,879ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,285
4,824Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 55,533
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,332
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,84,326
1470Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,710,764
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,171
55Αγώνες44
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-2
20%20%Νίκες—
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,63ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,58κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
11,859ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
3,618Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
210ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
11,658Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,33
1,313Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,616
14,1141ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,2142
8,989ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,171
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,171
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,8311
10,854ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,213,581
9,447ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 87,344
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1,89Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
17,487ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
8,442ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
13,7137Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,911,5115
2,7825Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,941,818
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
13,266Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,110,563
2,814Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7212
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
14,271Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Zagłębie Lubin10 αγώνεςPiast Gliwice10 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςPiast Gliwice6 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςPiast Gliwice4 αγώνες

Γκολ ομάδας

70%Over 0,580%
40%Over 1,560%
10%Over 2,530%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,5100%
50%Over 2,560%
30%Over 3,520%
10%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

30%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου70%
30%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,50%
30%Νίκη & Over 2,530%
10%Νίκη & Under 2,520%
30%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,5100%
60%Over 1,567%
0%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,5100%
40%Over 2,583%
0%Over 3,533%
0%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,50%
40%Νίκη & Over 2,550%
20%Νίκη & Under 2,50%
40%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,54 αγ.
20%Over 1,54 αγ.
20%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

80%Over 1,54 αγ.
60%Over 2,54 αγ.
60%Over 3,54 αγ.
20%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
20%Νίκη & Over 2,54 αγ.
0%Νίκη & Under 2,54 αγ.
20%G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

10%G/G α′ ημιχρόνου20%
30%G/G β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

30%G/G & Νίκη20%
10%Νίκη χωρίς παθητικό30%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη33%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

80%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη50%
30%Ισοπαλία10%
70%Νίκη ή ισοπαλία60%
57%Νίκη χωρίς την ισοπαλία56%
10%Νίκη χωρίς παθητικό30%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη50%
20%Ισοπαλία17%
80%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη4 αγ.
40%Ισοπαλία4 αγ.
60%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,560%
40%Over 10,550%
30%Over 11,540%
20%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
20%Over 5,5 υπέρ30%
10%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά80%
40%Over 5,5 κατά50%
40%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,550%
20%Over 10,550%
20%Over 11,533%
20%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

80%Over 4,5 υπέρ33%
40%Over 5,5 υπέρ33%
20%Over 6,5 υπέρ17%
20%Over 4,5 κατά67%
20%Over 5,5 κατά50%
20%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,54 αγ.
60%Over 10,54 αγ.
40%Over 11,54 αγ.
20%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
100%Over 4,5 κατά4 αγ.
60%Over 5,5 κατά4 αγ.
60%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
89%Over 2,560%
56%Over 3,540%
44%Over 4,510%
33%Over 5,510%
22%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

89%Over 15 πόντοι70%
56%Over 25 πόντοι20%
33%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

56%Over 15 πόντοι20%
22%Over 25 πόντοι10%
22%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
80%Over 2,567%
60%Over 3,567%
40%Over 4,517%
40%Over 5,517%
20%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι83%
60%Over 25 πόντοι33%
40%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι33%
20%Over 25 πόντοι17%
20%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.