Zagłębie Lubin – Motor Lublin Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Zagłębie Lubin — Motor Lublin, Σάβ 17 Απρ 03:00

Zagłębie LubinΙΝΝΗΗΙΝΝΗΗ

Εκστρακλάσα

Motor LublinΗΗΗΙΝΗΗΗΙΝ

Παίκτες

Zagłębie Lubin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#5Πολωνία27 ετώνAleks LawniczakLawniczakΚ. αμυν.102121952151281%6106995258%000690031207,14
#44Πολωνία19 ετώνM. RegułaRegułaΕπ. χαφ10202301041380367%2361307546%20026240031206,94
#39Πολωνία21 ετώνFilip KocabaKocabaΑμ. χαφ10101611440081%19101764360%20013160031006,88
#25Πολωνία33 ετώνMichał Nalepa NalepaΚ. αμυν.81111351131180%4104174260%200840011306,95
#4Πολωνία28 ετώνDamian MichalskiMichalskiΚ. αμυν.10101521061085%374941958%10044003806,89
#16Βοσνία - Ερζεγοβίνη31 ετώνJosip CorlukaCorlukaΔεξ. μέσος7121510551368%1482633254%100112002706,91
#7Πολωνία25 ετώνJakub SypekSypekΕπ. χαφ81118314413—31701832%00095003406,66
#9Ελλάδα24 ετώνMichalis KosidisKosidisΚ. επιθ.71017410210—10711939%10067003406,60
#7119 ετώνKamil NowogońskiNowogońskiΕπ. χαφ51014200201—50201757%10037002206,67
#17Ουγγαρία27 ετώνLevente SzabóSzabóΚ. επιθ.31012100000—11101045%10013001106,75
#33Σερβία35 ετώνZlatan AlomerovicAlomerovicΤερμ.9000000000068%00906—20002261731006,94
#3Ουκρανία25 ετώνRoman Yakuba YakubaΚ. αμυν.7020200074576%853023148%20063002906,79
#8Πολωνία34 ετώνDamian DąbrowskiDąbrowskiΑμ. χαφ800070011001083%781311037%200310011106,82
#13Πολωνία30 ετώνMateusz GrzybekGrzybekΔεξ. μέσος7010430262469%1181913052%200814003306,86
#18Πολωνία24 ετώνFilip SzymczakSzymczakΚ. επιθ.900010205301—62312640%200125003606,68
#37Γερμανία32 ετώνSebastian KerkKerkΕπ. χαφ90004110150977%931111343%00011003706,75
#6Κροατία26 ετώνDavid ColinaColinaΑρ. μέσος70003001101174%651101040%30062001706,63
#26Πολωνία22 ετώνJakub KolanKolanΑμ. χαφ8000510141278%731011844%10088003306,67
#31Πολωνία20 ετώνIgor OrlikowskiOrlikowskiΔεξ. μέσος40100001312—22717—00011000406,59
#1Βοσνία - Ερζεγοβίνη39 ετώνJasmin BuricBuricΤερμ.10000000000—00202—00000520307,29
#19Πολωνία20 ετώνSzymon ŁyczkoŁyczkoΔεξ. μέσος40001001000—510110—00014001406,38
#20Πολωνία19 ετώνM. DziewiatowskiDziewiatowskiΑμ. χαφ20001000000—02002—00021001106,48
Motor Lublin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Πολωνία26 ετώνKarol CzubakCzubakΚ. επιθ.10606341484123054%1142326947%00014110021707,20
#30Σενεγάλη23 ετώνMbaye NdiayeNdiayeΔεξ. εξτρέμ10232298414105279%103504440%10019160021706,89
#8Σενεγάλη26 ετώνChristopher SimonSimonΕπ. χαφ101011352371483%1291433565%20077002906,95
#17Πολωνία24 ετώνKamil LukoszekLukoszekΔεξ. οπισθ.811182011341191%94921648%10067002806,99
#70Γαλλία25 ετώνMakan AïkoAïkoΑρ. εξτρέμ1011111415402—43301643%20076002706,62
#24Πολωνία21 ετώνFilip LubereckiLubereckiΑρ. οπισθ.10000410841688%28142144658%100790021706,78
#18Πολωνία34 ετώνB. BereszyńskiBereszyńskiΚ. αμυν.10000310140288%12102912954%200780021406,59
#39Σλοβακία30 ετώνMarek BartosBartosΚ. αμυν.9000922073083%955134463%2001260021206,81
#27Κομόρες28 ετώνYacine BourhaneBourhaneΑμ. χαφ8000421261392%1652743751%1001050021206,78
#6Πολωνία23 ετώνMateusz ŁęgowskiŁęgowskiΑμ. χαφ10000822241175%66741935%1001150021206,53
#11Πορτογαλία25 ετώνFábio RonaldoRonaldoΑρ. εξτρέμ1000096312113683%82233948%1009100021106,60
#29Δανία28 ετώνThomas SantosSantosΔεξ. οπισθ.7000400650479%20101323347%00063001806,61
#7Πορτογαλία31 ετώνIvo RodriguesRodriguesΕπ. χαφ60308104102681%47912747%2001017001906,88
#71Ρουμανία26 ετώνMihai PopaPopaΤερμ.5000000000064%00703—000021091806,46
#33Σλοβενία26 ετώνGasper TratnikTratnikΤερμ.5000000000070%00903—000011481906,76
#2Γερμανία21 ετώνPaskal MeyerMeyerΚ. αμυν.10000300110167%562751440%20033002606,51
#4Κροατία29 ετώνTin PlavoticPlavoticΚ. αμυν.6000100010085%731521556%00060000806,44
#9Πορτογαλία30 ετώνRony LopesLopesΔεξ. εξτρέμ30005102301—11107—00002001107,00
#23Κοσσυφοπέδιο24 ετώνFlorian HaxhaHaxhaΔεξ. εξτρέμ50001000000—00200—00000001106,44
#90Πολωνία20 ετώνDominik GregorskiGregorskiΚ. επιθ.20100000200—00000—00000001106,67

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Zagłębie Lubin10 αγώνεςMotor Lublin10 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες
1010Αγώνες1010
4-3-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-5
40%40%Νίκες20%20%
1,212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,212
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,898
0,33Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,33
0,99Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,99
13,8138ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,7132
4,242Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,238
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,333
3,636ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 53,935
12,8128Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,912,1109
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
55Αγώνες55
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-3
60%60%Νίκες20%20%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,650,84
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,110,84
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,5600
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,090,84
15,879ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
4,824Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 54,422
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,21
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,83,618
1470Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,711,256
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1900
55Αγώνες55
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
20%20%Νίκες20%20%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,68
0,63ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,63
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,7815
11,859ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
3,618Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
210ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
11,658Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,22
1,313Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,717
14,1141ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,7141
8,989ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,274
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,42
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,47
10,854ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,21680
9,447ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 87,638
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,1900
1,89Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63210
17,487ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
8,442ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
13,7137Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,912,8115
2,7825Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,941,4413
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
13,266Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,112,864
2,814Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,715
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
14,271Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Zagłębie Lubin10 αγώνεςMotor Lublin10 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες

Γκολ ομάδας

70%Over 0,580%
40%Over 1,530%
10%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,580%
50%Over 2,560%
30%Over 3,540%
10%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

30%Over 0,5 α′ ημιχρόνου30%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
30%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,510%
0%Νίκη & Under 1,510%
30%Νίκη & Over 2,510%
10%Νίκη & Under 2,510%
30%G/G & Νίκη10%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,560%
60%Over 1,520%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,560%
40%Over 2,540%
0%Over 3,520%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,520%
40%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,520%
40%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,5100%
20%Over 1,540%
20%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,5100%
60%Over 2,580%
60%Over 3,560%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,520%
0%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

10%G/G α′ ημιχρόνου30%
30%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

30%G/G & Νίκη10%
10%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

80%Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου60%
40%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη20%
30%Ισοπαλία30%
70%Νίκη ή ισοπαλία50%
57%Νίκη χωρίς την ισοπαλία29%
10%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη20%
20%Ισοπαλία20%
80%Νίκη ή ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη20%
40%Ισοπαλία40%
60%Νίκη ή ισοπαλία60%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,522%
40%Over 10,511%
30%Over 11,511%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ33%
20%Over 5,5 υπέρ0%
10%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά22%
40%Over 5,5 κατά11%
40%Over 6,5 κατά11%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ44%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,520%
20%Over 10,50%
20%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

80%Over 4,5 υπέρ40%
40%Over 5,5 υπέρ0%
20%Over 6,5 υπέρ0%
20%Over 4,5 κατά20%
20%Over 5,5 κατά0%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,54 αγ.
60%Over 10,54 αγ.
40%Over 11,54 αγ.
20%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
100%Over 4,5 κατά4 αγ.
60%Over 5,5 κατά4 αγ.
60%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,589%
89%Over 2,578%
56%Over 3,556%
44%Over 4,533%
33%Over 5,511%
22%Over 6,511%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

89%Over 15 πόντοι56%
56%Over 25 πόντοι11%
33%Over 35 πόντοι11%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

56%Over 15 πόντοι78%
22%Over 25 πόντοι56%
22%Over 35 πόντοι11%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
80%Over 2,580%
60%Over 3,560%
40%Over 4,520%
40%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι40%
60%Over 25 πόντοι0%
40%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι80%
20%Over 25 πόντοι60%
20%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.