Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Zagłębie Lubin — Górnik Zabrze, Σάβ 21 Νοε 02:00

Zagłębie LubinΙΝΝΗΗΙΝΝΗΗ

Εκστρακλάσα

Górnik ZabrzeΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Παίκτες

Zagłębie Lubin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#5Πολωνία27 ετώνAleks LawniczakLawniczakΚ. αμυν.102121952151281%6106995258%000690031207,14
#44Πολωνία19 ετώνM. RegułaRegułaΕπ. χαφ10202301041380367%2361307546%20026240031206,94
#39Πολωνία21 ετώνFilip KocabaKocabaΑμ. χαφ10101611440081%19101764360%20013160031006,88
#25Πολωνία33 ετώνMichał Nalepa NalepaΚ. αμυν.81111351131180%4104174260%200840011306,95
#4Πολωνία28 ετώνDamian MichalskiMichalskiΚ. αμυν.10101521061085%374941958%10044003806,89
#16Βοσνία - Ερζεγοβίνη31 ετώνJosip CorlukaCorlukaΔεξ. μέσος7121510551368%1482633254%100112002706,91
#7Πολωνία25 ετώνJakub SypekSypekΕπ. χαφ81118314413—31701832%00095003406,66
#9Ελλάδα24 ετώνMichalis KosidisKosidisΚ. επιθ.71017410210—10711939%10067003406,60
#7119 ετώνKamil NowogońskiNowogońskiΕπ. χαφ51014200201—50201757%10037002206,67
#17Ουγγαρία27 ετώνLevente SzabóSzabóΚ. επιθ.31012100000—11101045%10013001106,75
#33Σερβία35 ετώνZlatan AlomerovicAlomerovicΤερμ.9000000000068%00906—20002261731006,94
#3Ουκρανία25 ετώνRoman Yakuba YakubaΚ. αμυν.7020200074576%853023148%20063002906,79
#8Πολωνία34 ετώνDamian DąbrowskiDąbrowskiΑμ. χαφ800070011001083%781311037%200310011106,82
#13Πολωνία30 ετώνMateusz GrzybekGrzybekΔεξ. μέσος7010430262469%1181913052%200814003306,86
#18Πολωνία24 ετώνFilip SzymczakSzymczakΚ. επιθ.900010205301—62312640%200125003606,68
#37Γερμανία32 ετώνSebastian KerkKerkΕπ. χαφ90004110150977%931111343%00011003706,75
#6Κροατία26 ετώνDavid ColinaColinaΑρ. μέσος70003001101174%651101040%30062001706,63
#26Πολωνία22 ετώνJakub KolanKolanΑμ. χαφ8000510141278%731011844%10088003306,67
#31Πολωνία20 ετώνIgor OrlikowskiOrlikowskiΔεξ. μέσος40100001312—22717—00011000406,59
#1Βοσνία - Ερζεγοβίνη39 ετώνJasmin BuricBuricΤερμ.10000000000—00202—00000520307,29
#19Πολωνία20 ετώνSzymon ŁyczkoŁyczkoΔεξ. μέσος40001001000—510110—00014001406,38
#20Πολωνία19 ετώνM. DziewiatowskiDziewiatowskiΑμ. χαφ20001000000—02002—00021001106,48
Górnik Zabrze — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#82Πολωνία22 ετώνKacper UrbańskiUrbańskiΕπ. χαφ10414188114103686%5161544249%100611003807,25
#19Ισπανία24 ετώνPeter FedericoFedericoΔεξ. εξτρέμ84041760261379%98502940%200216003607,12
#11Σλοβακία29 ετώνErik PrekopPrekopΚ. επιθ.102028303200—10612542%20069003206,84
#26Πολωνία34 ετώνRafał JanickiJanickiΚ. αμυν.10121623051086%12147656274%30088003907,11
#33Ουκρανία23 ετώνMaksym KhlanKhlanΑρ. εξτρέμ101013613313111174%941003539%1001710003906,96
#20Ισπανία30 ετώνJosemaJosemaΚ. αμυν.9111420621180%15205534162%20086003807,09
#14Πολωνία31 ετώνJaroslaw KubickiKubickiΑμ. χαφ7111410260087%551511429%200145003406,80
#7Γαλλία22 ετώνYvan Ikia DimiDimiΔεξ. εξτρέμ8101102091002—91312943%10078002206,76
#23Νορβηγία29 ετώνSondre LisethLisethΚ. επιθ.71218317920—32123556%210922002307,00
#18Τσεχία30 ετώνLukas SadilekSadilekΚ. μέσος8101210110183%55521558%00024002406,73
#9Γαλλία24 ετώνJanis AntisteAntisteΚ. επιθ.61014212300—43212044%20056003406,78
#1Γερμανία23 ετώνPhilipp SchulzeSchulzeΤερμ.10000000000060%101505—1001123133906,85
#61Τσεχία30 ετώνMichal SacekSacekΔεξ. οπισθ.8000100360586%24143013858%20098003706,87
#64Σλοβενία33 ετώνErik Janza JanzaΑρ. οπισθ.802011001721579%1492632754%00097002707,10
#8Πορτογαλία24 ετώνPaulo BernardoBernardoΕπ. χαφ9000941752385%134933245%100102003606,72
#21Τσεχία27 ετώνOndrej ZmrzlyZmrzlyΑρ. οπισθ.9000410251676%742231440%10052003306,83
#6Δανία25 ετώνMalthe HøjholtHøjholtΑμ. χαφ3000200100089%48108—10041002106,85
#66Γερμανία24 ετώνMaximilian DietzDietzΑμ. χαφ4000000150090%01103—10020000406,63
#4Πολωνία30 ετώνPawel BochniewiczBochniewiczΚ. αμυν.20000000000—22903—00010000106,65
#2Πολωνία23 ετώνPatryk WarczakWarczakΔεξ. οπισθ.20000000000—11002—00001000106,46
#2821 ετώνBastien DonioDonioΑμ. χαφ30000000000—53206—00011000006,69
#27Σουηδία24 ετώνZeidane InoussaInoussaΑρ. εξτρέμ20000001000—00000—00000001006,45
#34Κροατία18 ετώνBruno DurdovDurdovΔεξ. εξτρέμ10000000000—10001—00010000106,31

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Zagłębie Lubin10 αγώνεςGórnik Zabrze10 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςGórnik Zabrze4 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςGórnik Zabrze6 αγώνες
1010Αγώνες1010
4-3-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)8-1-1
40%40%Νίκες80%80%
1,212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,919
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,99
0,33Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,66
0,99Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,313
13,8138ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,7137
4,242Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,6550
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,66
3,636ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,252
12,8128Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,913,8138
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,33
55Αγώνες44
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-1
60%60%Νίκες—
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15,879ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
4,824Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1470Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
55Αγώνες66
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-0
20%20%Νίκες83%83%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,8311
0,63ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,835
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,7816
11,859ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,614,285
3,618Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,25,231
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,674
210ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,33,320
11,658Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1313,883
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,332
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,33
1,313Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,50,99
14,1141ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,1151
8,989ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,312,4124
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
10,854ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
9,447ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,53
1,89Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,630,53
17,487ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,815,392
8,442ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,61272
13,7137Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,912,8128
2,7825Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,727
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,11
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,11
13,266Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
2,814Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
14,271Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,811,871
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,8317
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/6)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Zagłębie Lubin10 αγώνεςGórnik Zabrze10 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςGórnik Zabrze4 αγώνες
Zagłębie Lubin5 αγώνεςGórnik Zabrze6 αγώνες

Γκολ ομάδας

70%Over 0,590%
40%Over 1,580%
10%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,580%
50%Over 2,570%
30%Over 3,530%
10%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

30%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
30%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,570%
0%Νίκη & Under 1,510%
30%Νίκη & Over 2,560%
10%Νίκη & Under 2,520%
30%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,54 αγ.
60%Over 1,54 αγ.
0%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

80%Over 1,54 αγ.
40%Over 2,54 αγ.
0%Over 3,54 αγ.
0%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
40%Νίκη & Over 2,54 αγ.
20%Νίκη & Under 2,54 αγ.
40%G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
20%Over 1,567%
20%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,567%
60%Over 2,550%
60%Over 3,533%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,567%
0%Νίκη & Under 1,517%
20%Νίκη & Over 2,550%
0%Νίκη & Under 2,533%
20%G/G & Νίκη50%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

10%G/G α′ ημιχρόνου0%
30%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

30%G/G & Νίκη60%
10%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
20%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

80%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου0%
40%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη50%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη80%
30%Ισοπαλία10%
70%Νίκη ή ισοπαλία90%
57%Νίκη χωρίς την ισοπαλία89%
10%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη4 αγ.
20%Ισοπαλία4 αγ.
80%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη83%
40%Ισοπαλία17%
60%Νίκη ή ισοπαλία100%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,520%
40%Over 10,520%
30%Over 11,520%
20%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
20%Over 5,5 υπέρ30%
10%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά20%
40%Over 5,5 κατά20%
40%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,54 αγ.
20%Over 10,54 αγ.
20%Over 11,54 αγ.
20%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

80%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
40%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
20%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
20%Over 4,5 κατά4 αγ.
20%Over 5,5 κατά4 αγ.
20%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,50%
60%Over 10,50%
40%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ0%
0%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
100%Over 4,5 κατά17%
60%Over 5,5 κατά17%
60%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,590%
89%Over 2,590%
56%Over 3,560%
44%Over 4,560%
33%Over 5,540%
22%Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

89%Over 15 πόντοι70%
56%Over 25 πόντοι60%
33%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

56%Over 15 πόντοι70%
22%Over 25 πόντοι30%
22%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
80%Over 2,54 αγ.
60%Over 3,54 αγ.
40%Over 4,54 αγ.
40%Over 5,54 αγ.
20%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι4 αγ.
60%Over 25 πόντοι4 αγ.
40%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι4 αγ.
20%Over 25 πόντοι4 αγ.
20%Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,567%
4 αγ.Over 4,567%
4 αγ.Over 5,533%
4 αγ.Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι67%
4 αγ.Over 25 πόντοι67%
4 αγ.Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι83%
4 αγ.Over 25 πόντοι33%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.