Wisła Płock – Wisła Kraków Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Wisła Płock — Wisła Kraków, Σάβ 06 Φεβ 02:00

Wisła PłockΙΝΝΗΙΙΝΝΗΙ

Εκστρακλάσα

Wisła KrakówΝΙΝΝΗΝΙΝΝΗ

Παίκτες

Wisła Płock — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κάτω Χώρες25 ετώνSaid HamulicHamulicΚ. επιθ.820222866300—21512648%000450021006,67
#4Σουηδία31 ετώνM. Haglind-SangréHaglind-SangréΚ. αμυν.9101852253089%1353694253%200880021506,98
#21Σλοβενία26 ετώνZan RogeljRogeljΔεξ. μέσος9111831672383%1182142654%000360021506,96
#23Πολωνία31 ετώνPatryk KunKunΑρ. μέσος9101821494482%1551303849%20013160021406,84
#20Πολωνία35 ετώνŁukasz Sekulski SekulskiΚ. επιθ.810112541210—311122347%00088002706,63
#3Πολωνία32 ετώνMarcin FlisFlisΚ. αμυν.41016200220—221511357%10023002306,97
#57Νιγηρία22 ετώνSamuel AkereAkereΔεξ. εξτρέμ31012102210—22208—00014001306,88
#12Πολωνία34 ετώνRafał LeszczyńskiLeszczyńskiΤερμ.9000000000067%101005—00011231821506,64
#35Πολωνία34 ετώνMarcin KamińskiKamińskiΚ. αμυν.9000312120090%7104552754%000310021506,63
#17Πολωνία28 ετώνAdam RadwańskiRadwańskiΕπ. χαφ701092051721182%1031313550%00010180011207,14
#34Πορτογαλία22 ετώνAfonso SilvaSilvaΚ. αμυν.60001144280186%12153215569%1009180011107,10
#19Κοσσυφοπέδιο21 ετώνDion GallapeniGallapeniΑρ. μέσος8010811452580%2622014752%2001280021106,79
#7Πολωνία25 ετώνOlaf KobackiKobackiΕπ. χαφ80007134733—132603551%100813002406,70
#11Ισπανία27 ετώνJorge JiménezJiménezΕπ. χαφ60005211403—50021558%00027001706,67
#5Πορτογαλία25 ετώνSidnei TavaresTavaresΑμ. χαφ4000410110084%86521963%20056001406,83
#18Κροατία26 ετώνJurica PrsirPrsirΕπ. χαφ60003002636—72621458%20064002206,81
#8Ισπανία35 ετώνDani PachecoPachecoΑμ. χαφ3010200241586%14436—10033001306,99
#6Πολωνία30 ετώνKrystian PomorskiPomorskiΑμ. χαφ5000400020087%36214—00050001506,54
#16Πολωνία32 ετώνFabian HiszpańskiHiszpańskiΔεξ. μέσος60102203606—01106—00013001506,79
#88Ελλάδα31 ετώνKyriakos Savvidis SavvidisΑμ. χαφ30000000100—14202—00010001006,61
#9Αυστραλία29 ετώνDeni JurićJurićΚ. επιθ.30001000000—00001—00030000206,39
#91Λευκορωσία21 ετώνGleb KuchkoKuchkoΑρ. μέσος20002100100—31103—00000000106,70
#7720 ετώνMarcin KoscieleckiKoscieleckiΚ. επιθ.10000000000—00101—00000000006,43
#4122 ετώνMarcin WięckowskiWięckowskiΚ. αμυν.10000000000—00101—00000000106,24
Wisła Kraków — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Ισπανία31 ετώνJordi SánchezSánchezΚ. επιθ.761615933840—10602042%2001180011007,29
#9Ισπανία29 ετώνÁngel Rodado RodadoΚ. επιθ.1041434736101380%102713243%100147002907,03
#6Πολωνία32 ετώνAlan UrygaUrygaΚ. αμυν.102121733131089%12105255161%300850021407,09
#17Αυστρία28 ετώνMarko BozicBozicΑρ. εξτρέμ102223112320144278%1301205356%1004170021307,09
#27Γαλλία27 ετώνÉlie YouanYouanΑρ. εξτρέμ810112531340378%95103254%10074002406,87
#21Ελβετία28 ετώνJérémy GuillemenotGuillemenotΚ. επιθ.21011100000—00002—00012001006,91
#1Πολωνία22 ετώνMarcel ŁubikŁubikΤερμ.10000000041071%00806—00004382421407,15
#52Πολωνία20 ετώνJakub KrzyżanowskiKrzyżanowskiΑρ. οπισθ.1000012116161582%25112644052%000760021406,87
#41Πολωνία22 ετώνKacper DudaDudaΚ. μέσος100109404152585%417727158%30013190021307,00
#7Αυστρία29 ετώνJulius ErtlthalerErtlthalerΕπ. χαφ10010144052532079%103503844%20015210021207,05
#34Ελβετία28 ετώνRaoul GigerGigerΔεξ. οπισθ.8010000441288%2392814368%10097002906,94
#12Νιγηρία31 ετώνJames IgbekemeIgbekemeΑμ. χαφ10000720780186%1714923953%100149002906,78
#29Αυστρία27 ετώνDarijo GrujcicGrujcicΚ. αμυν.6000810140189%942052157%10032002606,89
#10Πορτογαλία27 ετώνFrederico DuarteDuarteΑρ. εξτρέμ7000830562385%41002244%0008110011006,67
#13Γαλλία27 ετώνM. MaisonneuveMaisonneuveΚ. αμυν.5010200010085%643131652%30090000806,49
#2Κάτω Χώρες28 ετώνJulian LelieveldLelieveldΔεξ. οπισθ.5000000040089%37707—00013000606,56
#5120 ετώνMaciej KuziemkaKuziemkaΔεξ. εξτρέμ7000113010300—51201951%00030001206,66
#4Πολωνία29 ετώνRafał MikulecMikulecΑρ. οπισθ.70103111100—10408—00033002006,52
#8Ισπανία32 ετώνMarc CarbóCarbóΑμ. χαφ30001001000—20108—00043000106,66
#23Ισπανία27 ετώνVíctor MeseguerMeseguerΕπ. χαφ20001100000—20003—10010000006,67
#32Πολωνία17 ετώνOliwier PławińskiPławińskiΔεξ. εξτρέμ10000000000—01001—00000000006,52
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Wisła Płock9 αγώνεςWisła Kraków10 αγώνες
Wisła Płock3 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες
Wisła Płock6 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες
99Αγώνες1010
3-2-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-3
33%33%Νίκες50%50%
19ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,717
0,565ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93110
0,444Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,77
0,565Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92110
14,3129ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,918,6186
4,641Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,757
0,565ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,88
6,357ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,555
15135Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,913,3133
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,22
33Αγώνες55
1-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-0
—Νίκες100%100%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (3/5)210
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (3/5)1,26
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,84
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (3/5)1,26
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/5)18,693
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/5)5,427
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,84
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (3/5)5,628
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/5)11,457
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,21
66Αγώνες55
2-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-3
33%33%Νίκες0%0%
16ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,47
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,84
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,63
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,780,84
13,581ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,618,693
5,231Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2630
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,84
6,237ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,35,427
15,291Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1315,276
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,21
0,222Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,22
1,6715Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,414
16,1145ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,518,3183
8,677ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,878
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,42
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,63
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (3/5)18,894
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (3/5)8,844
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,1900
212Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,632,211
14,788ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,817,889
8,350ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,66,834
12108Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,913,6136
1,5614Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,121
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (3/5)14,271
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (3/5)1,26
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
11,368Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,81365
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13315
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Wisła Płock9 αγώνεςWisła Kraków10 αγώνες
Wisła Płock3 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες
Wisła Płock6 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες

Γκολ ομάδας

56%Over 0,590%
33%Over 1,570%
11%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

89%Over 1,5100%
56%Over 2,560%
22%Over 3,520%
11%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

44%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
44%Over 0,5 β′ ημιχρόνου70%
11%Over 1,5 β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,50%
22%Νίκη & Over 2,530%
11%Νίκη & Under 2,520%
22%G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5100%
3 αγ.Over 1,5100%
3 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5100%
3 αγ.Over 2,560%
3 αγ.Over 3,50%
3 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,5100%
3 αγ.Νίκη & Under 1,50%
3 αγ.Νίκη & Over 2,560%
3 αγ.Νίκη & Under 2,540%
3 αγ.G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,580%
33%Over 1,540%
0%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,5100%
67%Over 2,560%
17%Over 3,540%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

44%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

11%G/G α′ ημιχρόνου30%
33%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

22%G/G & Νίκη30%
11%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη60%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου40%
33%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη50%
22%Ισοπαλία20%
56%Νίκη ή ισοπαλία70%
43%Νίκη χωρίς την ισοπαλία63%
11%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη100%
3 αγ.Ισοπαλία0%
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία100%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη0%
17%Ισοπαλία40%
50%Νίκη ή ισοπαλία40%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,550%
44%Over 10,550%
33%Over 11,530%
22%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

56%Over 4,5 υπέρ40%
56%Over 5,5 υπέρ30%
56%Over 6,5 υπέρ20%
44%Over 4,5 κατά50%
33%Over 5,5 κατά30%
11%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
44%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,560%
3 αγ.Over 10,560%
3 αγ.Over 11,540%
3 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
3 αγ.Over 5,5 υπέρ20%
3 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
3 αγ.Over 4,5 κατά40%
3 αγ.Over 5,5 κατά40%
3 αγ.Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,540%
50%Over 10,540%
50%Over 11,520%
33%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ40%
50%Over 5,5 υπέρ40%
50%Over 6,5 υπέρ20%
67%Over 4,5 κατά60%
50%Over 5,5 κατά20%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

89%Over 1,590%
78%Over 2,580%
67%Over 3,570%
44%Over 4,550%
22%Over 5,520%
0%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

44%Over 15 πόντοι60%
22%Over 25 πόντοι30%
0%Over 35 πόντοι30%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

56%Over 15 πόντοι70%
56%Over 25 πόντοι50%
33%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,580%
3 αγ.Over 2,560%
3 αγ.Over 3,540%
3 αγ.Over 4,520%
3 αγ.Over 5,50%
3 αγ.Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι40%
3 αγ.Over 25 πόντοι0%
3 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι60%
3 αγ.Over 25 πόντοι40%
3 αγ.Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
33%Over 4,580%
33%Over 5,540%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι80%
50%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.