Wisła Kraków – Śląsk Wrocław Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Wisła Kraków — Śląsk Wrocław, Παρ 18 Σεπ 21:30
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław21
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jordi SánchezSánchezΚ. επιθ. | 7 | 6 | 1 | 6 | 15 | 9 | 3 | 3 | 8 | 4 | 0 | — | 1 | 0 | 6 | 0 | 20 | 42% | 2 | 0 | 0 | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 7,29 |
Ángel Rodado RodadoΚ. επιθ. | 10 | 4 | 1 | 4 | 34 | 7 | 3 | 6 | 10 | 1 | 3 | 80% | 10 | 2 | 7 | 1 | 32 | 43% | 1 | 0 | 0 | 14 | 7 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 7,03 |
Alan UrygaUrygaΚ. αμυν. | 10 | 2 | 1 | 2 | 17 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 89% | 12 | 10 | 52 | 5 | 51 | 61% | 3 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 7,09 |
Marko BozicBozicΑρ. εξτρέμ | 10 | 2 | 2 | 2 | 31 | 12 | 3 | 20 | 14 | 4 | 2 | 78% | 13 | 0 | 12 | 0 | 53 | 56% | 1 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 7,09 |
Élie YouanYouanΑρ. εξτρέμ | 8 | 1 | 0 | 1 | 12 | 5 | 3 | 13 | 4 | 0 | 3 | 78% | 9 | 5 | 1 | 0 | 32 | 54% | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,87 |
Jérémy GuillemenotGuillemenotΚ. επιθ. | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,91 |
Marcel ŁubikŁubikΤερμ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 71% | 0 | 0 | 8 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 38 | 24 | 2 | 14 | 0 | 7,15 |
Jakub KrzyżanowskiKrzyżanowskiΑρ. οπισθ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 12 | 1 | 1 | 6 | 16 | 1 | 5 | 82% | 25 | 11 | 26 | 4 | 40 | 52% | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,87 |
Kacper DudaDudaΚ. μέσος | 10 | 0 | 1 | 0 | 9 | 4 | 0 | 4 | 15 | 2 | 5 | 85% | 41 | 7 | 7 | 2 | 71 | 58% | 3 | 0 | 0 | 13 | 19 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 7,00 |
| Julius ErtlthalerErtlthalerΕπ. χαφ | 10 | 0 | 1 | 0 | 14 | 4 | 0 | 5 | 25 | 3 | 20 | 79% | 10 | 3 | 5 | 0 | 38 | 44% | 2 | 0 | 0 | 15 | 21 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 7,05 |
| Raoul GigerGigerΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 88% | 23 | 9 | 28 | 1 | 43 | 68% | 1 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,94 |
James IgbekemeIgbekemeΑμ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 7 | 8 | 0 | 1 | 86% | 17 | 14 | 9 | 2 | 39 | 53% | 1 | 0 | 0 | 14 | 9 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,78 |
Darijo GrujcicGrujcicΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 89% | 9 | 4 | 20 | 5 | 21 | 57% | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,89 |
Frederico DuarteDuarteΑρ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 5 | 6 | 2 | 3 | 85% | 4 | 1 | 0 | 0 | 22 | 44% | 0 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,67 |
M. MaisonneuveMaisonneuveΚ. αμυν. | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 85% | 6 | 4 | 31 | 3 | 16 | 52% | 3 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,49 |
Julian LelieveldLelieveldΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 89% | 3 | 7 | 7 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,56 |
| Maciej KuziemkaKuziemkaΔεξ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 11 | 3 | 0 | 10 | 3 | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 2 | 0 | 19 | 51% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,66 |
Rafał MikulecMikulecΑρ. οπισθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 4 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,52 |
Marc CarbóCarbóΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,66 |
Víctor MeseguerMeseguerΕπ. χαφ | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,67 |
| Oliwier PławińskiPławińskiΔεξ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,52 |
Ervin OmicOmicΑμ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P. Samiec-TalarSamiec-TalarΕπ. χαφ | 8 | 4 | 3 | 4 | 16 | 9 | 0 | 8 | 19 | 7 | 14 | 76% | 7 | 3 | 3 | 1 | 25 | 39% | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 7,37 |
| P. BanaszakBanaszakΚ. επιθ. | 10 | 2 | 0 | 2 | 13 | 5 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 | 65% | 4 | 1 | 10 | 1 | 31 | 47% | 0 | 0 | 0 | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,69 |
| G. TomasiewiczTomasiewiczΕπ. χαφ | 9 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 82% | 7 | 8 | 13 | 6 | 21 | 53% | 2 | 0 | 0 | 7 | 9 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,74 |
| Luka MarjanacMarjanacΚ. επιθ. | 10 | 1 | 0 | 1 | 13 | 6 | 4 | 4 | 5 | 1 | 4 | 76% | 5 | 3 | 2 | 0 | 29 | 37% | 1 | 0 | 0 | 14 | 14 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,65 |
Malaly DembéléDembéléΚ. επιθ. | 10 | 1 | 1 | 1 | 16 | 4 | 2 | 10 | 8 | 2 | 2 | 69% | 1 | 2 | 3 | 0 | 35 | 38% | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,66 |
Eniss ShabaniShabaniΑμ. χαφ | 8 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2 | 82% | 10 | 5 | 5 | 0 | 22 | 47% | 3 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,74 |
| Adam CiućkaCiućkaΕπ. χαφ | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,94 |
Marc LlinaresLlinaresΑρ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 7 | 3 | 1 | 4 | 75% | 14 | 7 | 30 | 2 | 44 | 52% | 4 | 0 | 0 | 13 | 20 | 0 | 0 | 1 | 17 | 0 | 6,47 |
Karol NiemczyckiNiemczyckiΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51% | 0 | 0 | 13 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 29 | 18 | 1 | 17 | 0 | 6,67 |
Lamine BaBaΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 88% | 10 | 9 | 52 | 7 | 22 | 58% | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 14 | 0 | 6,69 |
| Mariusz MalecMalecΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 89% | 5 | 8 | 37 | 3 | 19 | 61% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,56 |
A. AnderssonAnderssonΔεξ. μέσος | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 9 | 2 | 7 | 83% | 13 | 8 | 12 | 4 | 22 | 54% | 1 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,66 |
Jorge YriarteYriarteΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 3 | 86% | 12 | 6 | 14 | 0 | 33 | 51% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,63 |
| I. ChristodoulouChristodoulouΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 81% | 9 | 11 | 28 | 4 | 24 | 59% | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,84 |
Michał RosiakRosiakΔεξ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 7 | 77% | 8 | 1 | 13 | 1 | 17 | 41% | 2 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,48 |
Karol LinettyLinettyΑμ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 8 | 83% | 8 | 6 | 3 | 1 | 17 | 40% | 2 | 0 | 0 | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,87 |
| Ieltsin CamõesCamõesΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,51 |
| Dorian MarkowskiMarkowskiΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,34 |
Jan JurcecJurcecΔεξ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 2 | 2 | 1 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,48 |
Michał Mokrzycki MokrzyckiΑμ. χαφ | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | — | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,93 |
Michał SzromnikSzromnikΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6,57 |
| M. StangretStangretΚ. επιθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,65 |
Dominik SzalaSzalaΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,36 |
| Adrian ŻulewskiŻulewskiΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.
































