Wisła Kraków – Katowice Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Wisła Kraków — Katowice, Κυρ 26 Ιουλ 21:15

Wisła KrakówΝΙΝΝΗΝΙΝΝΗ

Εκστρακλάσα

2–1

Ημίχρονο 0–0

KatowiceΗΗΝΝΝΗΗΝΝΝ

Παίκτες

Wisła Kraków — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Ισπανία31 ετώνJordi SánchezSánchezΚ. επιθ.761615933840—10602042%2001180011007,29
#9Ισπανία29 ετώνÁngel Rodado RodadoΚ. επιθ.1041434736101380%102713243%100147002907,03
#6Πολωνία32 ετώνAlan UrygaUrygaΚ. αμυν.102121733131089%12105255161%300850021407,09
#17Αυστρία28 ετώνMarko BozicBozicΑρ. εξτρέμ102223112320144278%1301205356%1004170021307,09
#27Γαλλία27 ετώνÉlie YouanYouanΑρ. εξτρέμ810112531340378%95103254%10074002406,87
#21Ελβετία28 ετώνJérémy GuillemenotGuillemenotΚ. επιθ.21011100000—00002—00012001006,91
#1Πολωνία22 ετώνMarcel ŁubikŁubikΤερμ.10000000041071%00806—00004382421407,15
#52Πολωνία20 ετώνJakub KrzyżanowskiKrzyżanowskiΑρ. οπισθ.1000012116161582%25112644052%000760021406,87
#41Πολωνία22 ετώνKacper DudaDudaΚ. μέσος100109404152585%417727158%30013190021307,00
#7Αυστρία29 ετώνJulius ErtlthalerErtlthalerΕπ. χαφ10010144052532079%103503844%20015210021207,05
#34Ελβετία28 ετώνRaoul GigerGigerΔεξ. οπισθ.8010000441288%2392814368%10097002906,94
#12Νιγηρία31 ετώνJames IgbekemeIgbekemeΑμ. χαφ10000720780186%1714923953%100149002906,78
#29Αυστρία27 ετώνDarijo GrujcicGrujcicΚ. αμυν.6000810140189%942052157%10032002606,89
#10Πορτογαλία27 ετώνFrederico DuarteDuarteΑρ. εξτρέμ7000830562385%41002244%0008110011006,67
#13Γαλλία27 ετώνM. MaisonneuveMaisonneuveΚ. αμυν.5010200010085%643131652%30090000806,49
#2Κάτω Χώρες28 ετώνJulian LelieveldLelieveldΔεξ. οπισθ.5000000040089%37707—00013000606,56
#5120 ετώνMaciej KuziemkaKuziemkaΔεξ. εξτρέμ7000113010300—51201951%00030001206,66
#4Πολωνία29 ετώνRafał MikulecMikulecΑρ. οπισθ.70103111100—10408—00033002006,52
#8Ισπανία32 ετώνMarc CarbóCarbóΑμ. χαφ30001001000—20108—00043000106,66
#23Ισπανία27 ετώνVíctor MeseguerMeseguerΕπ. χαφ20001100000—20003—10010000006,67
#32Πολωνία17 ετώνOliwier PławińskiPławińskiΔεξ. εξτρέμ10000000000—01001—00000000006,52
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—
Katowice — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Λευκορωσία27 ετώνIlya ShkurinShkurinΚ. επιθ.10818261248103069%301026344%00012110011507,42
#27Πολωνία33 ετώνBartosz NowakNowakΕπ. χαφ1048421111939102675%66722145%000340011507,89
#4Πολωνία34 ετώνArkadiusz Jędrych JędrychΚ. αμυν.9202620210089%1124063765%100540011106,82
#55Ισπανία25 ετώνPau RestaRestaΚ. αμυν.101011732130084%18953156553%1001620011507,06
#77Πολωνία22 ετώνMateusz KowalczykKowalczykΑμ. χαφ8101420651184%1761703553%10094001906,79
#7Πολωνία30 ετώνMateusz WdowiakWdowiakΑρ. μέσος1010114227104787%63922141%100460011006,76
#15Νορβηγία27 ετώνEman MarkovicMarkovicΕπ. χαφ810120731040282%81312751%10038001806,91
#8Ισπανία33 ετώνBorja GalánGalánΑρ. μέσος8131720251280%21721750%20028001306,82
#31Πολωνία20 ετώνSzymon BartlewiczBartlewiczΕπ. χαφ91015102413—2410939%00024001306,65
#21Πολωνία19 ετώνJakub KokosińskiKokosińskiΚ. επιθ.31011100000—00000—00000001106,80
#87Πολωνία24 ετώνGabriel KobylakKobylakΤερμ.10000000000064%011405—10002271911506,78
#6Πολωνία31 ετώνLukas KlemenzKlemenzΚ. αμυν.9000902180182%994035161%5001470011206,70
#68Πολωνία29 ετώνBartosz WolskiWolskiΑμ. χαφ90002001101888%1641363165%000580011106,93
#19Πολωνία23 ετώνKacper LukasiakLukasiakΑμ. χαφ8000810580087%1421144061%100612000906,87
#23Πολωνία32 ετώνMarcin WasielewskiWasielewskiΔεξ. μέσος9010712150483%851432138%2001890011006,56
#30Πολωνία33 ετώνAlan CzerwinskiCzerwinskiΚ. αμυν.9010400061583%721211038%20080000806,64
#97Σλοβακία29 ετώνErik JirkaJirkaΔεξ. μέσος8000711531669%981202142%10032001606,56
#10Πολωνία24 ετώνM. WedrychowskiWedrychowskiΕπ. χαφ50004203303—71111337%20081000406,64
#22Πολωνία28 ετώνSebastian MilewskiMilewskiΑμ. χαφ40000000000—12103—00022001006,57
#99Σλοβακία32 ετώνAdam ZrelakZrelakΚ. επιθ.20001100000—00002—00000000006,49
#14Νορβηγία25 ετώνM. OlsenOlsenΚ. αμυν.10000000000—01100—00000000006,52

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Wisła Kraków10 αγώνεςKatowice10 αγώνες
Wisła Kraków5 αγώνεςKatowice4 αγώνες
Wisła Kraków5 αγώνεςKatowice6 αγώνες
1010Αγώνες1010
5-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-0-4
50%50%Νίκες60%60%
1,717ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,512,222
110ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,9319
0,77Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,55
110Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,717
18,6186ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,9152
5,757Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,247
0,88ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,444
5,555ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 54,742
13,3133Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,910,191
0,22ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,444
55Αγώνες44
5-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-0
100%100%Νίκες—
210ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1,26ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,84Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1,26Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
18,693ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
5,427Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,84ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
5,628ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
11,457Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
55Αγώνες66
0-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
0%0%Νίκες33%33%
1,47ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,59
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,53
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,332
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,781,177
18,693ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,61590
630Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,24,829
0,84ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,171
5,427ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,728
15,276Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 131060
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,332
0,22Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,11
1,414Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,515
18,3183ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,7132
7,878ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,35,953
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
18,894ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
8,844ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,1900
2,211Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,631,8311
17,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,815,593
6,834ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,66,841
13,6136Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,912,1109
2,121Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,3321
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
14,271Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
1365Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,811,770
315Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,132,515
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Wisła Kraków10 αγώνεςKatowice10 αγώνες
Wisła Kraków5 αγώνεςKatowice4 αγώνες
Wisła Kraków5 αγώνεςKatowice6 αγώνες

Γκολ ομάδας

90%Over 0,580%
70%Over 1,560%
10%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,590%
60%Over 2,590%
20%Over 3,550%
10%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου10%
70%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
30%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,560%
0%Νίκη & Under 1,50%
30%Νίκη & Over 2,560%
20%Νίκη & Under 2,50%
30%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,54 αγ.
100%Over 1,54 αγ.
0%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
60%Over 2,54 αγ.
0%Over 3,54 αγ.
0%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

100%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
60%Νίκη & Over 2,54 αγ.
40%Νίκη & Under 2,54 αγ.
60%G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

80%Over 0,567%
40%Over 1,533%
20%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,583%
60%Over 2,583%
40%Over 3,533%
20%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,533%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη33%

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου10%
40%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

30%G/G & Νίκη50%
20%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη4 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

80%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

40%G/G α′ ημιχρόνου17%
40%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη60%
20%Ισοπαλία0%
70%Νίκη ή ισοπαλία60%
63%Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
20%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Αποτέλεσμα αγώνα

100%Νίκη4 αγ.
0%Ισοπαλία4 αγ.
100%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη33%
40%Ισοπαλία0%
40%Νίκη ή ισοπαλία33%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,578%
50%Over 10,556%
30%Over 11,533%
20%Over 12,511%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ33%
30%Over 5,5 υπέρ33%
20%Over 6,5 υπέρ33%
50%Over 4,5 κατά56%
30%Over 5,5 κατά44%
20%Over 6,5 κατά22%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ56%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ44%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,53 αγ.
60%Over 10,53 αγ.
40%Over 11,53 αγ.
20%Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ3 αγ.
20%Over 5,5 υπέρ3 αγ.
20%Over 6,5 υπέρ3 αγ.
40%Over 4,5 κατά3 αγ.
40%Over 5,5 κατά3 αγ.
40%Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,583%
40%Over 10,550%
20%Over 11,533%
20%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ33%
40%Over 5,5 υπέρ33%
20%Over 6,5 υπέρ33%
60%Over 4,5 κατά67%
20%Over 5,5 κατά50%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,589%
80%Over 2,578%
70%Over 3,556%
50%Over 4,533%
20%Over 5,522%
10%Over 6,522%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι56%
30%Over 25 πόντοι44%
30%Over 35 πόντοι22%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι67%
50%Over 25 πόντοι22%
10%Over 35 πόντοι11%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,53 αγ.
60%Over 2,53 αγ.
40%Over 3,53 αγ.
20%Over 4,53 αγ.
0%Over 5,53 αγ.
0%Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι3 αγ.
0%Over 25 πόντοι3 αγ.
0%Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι3 αγ.
40%Over 25 πόντοι3 αγ.
0%Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
100%Over 2,583%
100%Over 3,567%
80%Over 4,533%
40%Over 5,517%
20%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι67%
60%Over 25 πόντοι50%
60%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι67%
60%Over 25 πόντοι17%
20%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.