Wimborne Town – Crawley Town Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Wimborne Town — Crawley Town, Κυρ 08 Νοε 17:00

Wimborne TownΝΙΙΝΝΝΙΙΝΝ

Κύπελλο Αγγλίας

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 19,3%ισοπαλία Χ 19,3%νίκη φιλοξενούμενου 2 61,5%

Παίκτες

Wimborne Town — αναλυτικά στατιστικά παικτών
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για το ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Crawley Town — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2025/2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
EN23 ετώνBarker CharlieBarkerΚ. αμυν.10000000000—00000—0000000030—
EN25 ετώνWatson LouieWatsonΕπ. χαφ10000000000—00000—0000000030—
#6Αλβανία27 ετώνBajrami G.BajramiΚ. αμυν.10000000000—00000—0000000020—
#20Τζαμάικα22 ετώνDixon KaheimDixonΔεξ. εξτρέμ10000000000—00000—0000000010—
Αντίγκουα και Μπαρμπούντα27 ετώνPereira DionPereiraΔεξ. εξτρέμ10000000000—00000—0000000000—

Κρατάμε καταγραφή σεζόν για 5 παίκτες αυτού του ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Wimborne Town6 αγώνεςCrawley Town0 αγώνες
Wimborne Town3 αγώνεςCrawley Town0 αγώνες
Wimborne Town3 αγώνεςCrawley Town0 αγώνες
66Αγώνες00
3-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
50%50%Νίκες—
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/0)—
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,03κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/0)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/0)—
33Αγώνες00
1-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,17κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
33Αγώνες00
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,01κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,95κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/0)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,98κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Wimborne Town6 αγώνεςCrawley Town0 αγώνες
Wimborne Town3 αγώνεςCrawley Town0 αγώνες
Wimborne Town3 αγώνεςCrawley Town0 αγώνες

Γκολ ομάδας

83%Over 0,5—
33%Over 1,5—
17%Over 2,5—

Γκολ αγώνα

67%Over 1,5—
33%Over 2,5—
17%Over 3,5—
0%Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,5—
17%Νίκη & Under 1,5—
33%Νίκη & Over 2,5—
17%Νίκη & Under 2,5—
33%G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5—
3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—
3 αγ.Over 3,5—
3 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,5—
3 αγ.Νίκη & Under 1,5—
3 αγ.Νίκη & Over 2,5—
3 αγ.Νίκη & Under 2,5—
3 αγ.G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5—
3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—
3 αγ.Over 3,5—
3 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,5—
3 αγ.Νίκη & Under 1,5—
3 αγ.Νίκη & Over 2,5—
3 αγ.Νίκη & Under 2,5—
3 αγ.G/G & Νίκη—

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου—
33%G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη—
17%Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη—
50%Ισοπαλία—
100%Νίκη ή ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
17%Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη—
3 αγ.Ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη—
3 αγ.Ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,5—
—Over 2,5—
—Over 3,5—
—Over 4,5—
—Over 5,5—
—Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,5—
—Over 2,5—
—Over 3,5—
—Over 4,5—
—Over 5,5—
—Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,5—
—Over 2,5—
—Over 3,5—
—Over 4,5—
—Over 5,5—
—Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.