Widzew Lodz – Górnik Zabrze Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Widzew Lodz — Górnik Zabrze, Παρ 23 Οκτ 21:30

Widzew LodzΗΙΙΙΗΗΙΙΙΗ

Εκστρακλάσα

Górnik ZabrzeΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Παίκτες

Widzew Lodz — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Ισπανία28 ετώνFran ÁlvarezÁlvarezΕπ. χαφ10202165011152979%951043551%2006150031107,13
#40Ισπανία23 ετώνMario GarcíaGarcíaΑρ. οπισθ.92321250924101984%13113423252%100990031307,45
#7Πολωνία23 ετώνMariusz FornalczykFornalczykΑρ. εξτρέμ102122233862680%72413146%200615003906,76
#28Πολωνία29 ετώνKarol ŚwiderskiŚwiderskiΚ. επιθ.102122165432265%411204854%200516003806,87
#99Πολωνία26 ετώνSebastian BergierBergierΚ. επιθ.1021217750400—41432334%200139003906,67
#3Κονγκό - Κινσάσα28 ετώνSteve KapuadiKapuadiΚ. αμυν.9111722240086%253843257%2001010031306,70
#1Πολωνία29 ετώνB. DrągowskiDrągowskiΤερμ.10000000000058%001605—00001322431506,88
#91Πολωνία21 ετώνMarcel KrajewskiKrajewskiΔεξ. οπισθ.10000710441179%1933833946%3001590031206,47
#8Δανία26 ετώνEmil KornvigKornvigΕπ. χαφ1000014221102785%1362355660%10011230031307,00
#25Πολωνία28 ετώνP. WiśniewskiWiśniewskiΚ. αμυν.9000703221286%594683858%10192003906,78
#6Αλβανία28 ετώνJuljan Shehu ShehuΑμ. χαφ601032010113387%591223555%200713002607,13
#32Ελλάδα27 ετώνG. PapanikolaouPapanikolaouΑμ. χαφ6000821130082%1241262953%10087002506,87
#79Κροατία23 ετώνStipe BiukBiukΑρ. εξτρέμ50009005122373%81202341%00047001506,84
#4Πολωνία27 ετώνMateusz ŻyroŻyroΚ. αμυν.60000000100—32184833%10054001606,43
#18Αλβανία27 ετώνLindon SelahiSelahiΑμ. χαφ60004200301—911621565%10020001606,86
#17Νορβηγία24 ετώνChristopher ChengChengΑρ. οπισθ.20002001200—61609—10021001206,66
#70Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνJusuf GazibegovicGazibegovicΔεξ. οπισθ.30102000213—40304—10020001306,46
#80Πορτογαλία26 ετώνDani SilvaSilvaΑμ. χαφ40001000201—22202—00000001306,59
#14Ισπανία25 ετώνRicardo VisusVisusΚ. αμυν.30000000000—01802—00010001306,46
#19Ελβετία25 ετώνDarian MalesMalesΔεξ. εξτρέμ10000000000—00000—00020000206,19
#20Καναδάς19 ετώνAntoni KlukowskiKlukowskiΔεξ. εξτρέμ40000000001—10002—10020001206,39
#57Νιγηρία22 ετώνSamuel AkereAkereΔεξ. εξτρέμ10000000100—10103—00011000006,70
#98Βραζιλία28 ετώνPaulinho BóiaBóiaΑρ. εξτρέμ10001002000—10004—10021000006,74
Górnik Zabrze — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#82Πολωνία22 ετώνKacper UrbańskiUrbańskiΕπ. χαφ10414188114103686%5161544249%100611003807,25
#19Ισπανία24 ετώνPeter FedericoFedericoΔεξ. εξτρέμ84041760261379%98502940%200216003607,12
#11Σλοβακία29 ετώνErik PrekopPrekopΚ. επιθ.102028303200—10612542%20069003206,84
#26Πολωνία34 ετώνRafał JanickiJanickiΚ. αμυν.10121623051086%12147656274%30088003907,11
#33Ουκρανία23 ετώνMaksym KhlanKhlanΑρ. εξτρέμ101013613313111174%941003539%1001710003906,96
#20Ισπανία30 ετώνJosemaJosemaΚ. αμυν.9111420621180%15205534162%20086003807,09
#14Πολωνία31 ετώνJaroslaw KubickiKubickiΑμ. χαφ7111410260087%551511429%200145003406,80
#7Γαλλία22 ετώνYvan Ikia DimiDimiΔεξ. εξτρέμ8101102091002—91312943%10078002206,76
#23Νορβηγία29 ετώνSondre LisethLisethΚ. επιθ.71218317920—32123556%210922002307,00
#18Τσεχία30 ετώνLukas SadilekSadilekΚ. μέσος8101210110183%55521558%00024002406,73
#9Γαλλία24 ετώνJanis AntisteAntisteΚ. επιθ.61014212300—43212044%20056003406,78
#1Γερμανία23 ετώνPhilipp SchulzeSchulzeΤερμ.10000000000060%101505—1001123133906,85
#61Τσεχία30 ετώνMichal SacekSacekΔεξ. οπισθ.8000100360586%24143013858%20098003706,87
#64Σλοβενία33 ετώνErik Janza JanzaΑρ. οπισθ.802011001721579%1492632754%00097002707,10
#8Πορτογαλία24 ετώνPaulo BernardoBernardoΕπ. χαφ9000941752385%134933245%100102003606,72
#21Τσεχία27 ετώνOndrej ZmrzlyZmrzlyΑρ. οπισθ.9000410251676%742231440%10052003306,83
#6Δανία25 ετώνMalthe HøjholtHøjholtΑμ. χαφ3000200100089%48108—10041002106,85
#66Γερμανία24 ετώνMaximilian DietzDietzΑμ. χαφ4000000150090%01103—10020000406,63
#4Πολωνία30 ετώνPawel BochniewiczBochniewiczΚ. αμυν.20000000000—22903—00010000106,65
#2Πολωνία23 ετώνPatryk WarczakWarczakΔεξ. οπισθ.20000000000—11002—00001000106,46
#2821 ετώνBastien DonioDonioΑμ. χαφ30000000000—53206—00011000006,69
#27Σουηδία24 ετώνZeidane InoussaInoussaΑρ. εξτρέμ20000001000—00000—00000001006,45
#34Κροατία18 ετώνBruno DurdovDurdovΔεξ. εξτρέμ10000000000—10001—00010000106,31

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Widzew Lodz10 αγώνεςGórnik Zabrze10 αγώνες
Widzew Lodz5 αγώνεςGórnik Zabrze4 αγώνες
Widzew Lodz5 αγώνεςGórnik Zabrze6 αγώνες
1010Αγώνες1010
1-6-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)8-1-1
10%10%Νίκες80%80%
1,414ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,919
0,99ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,99
0,88Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,66
0,66Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,313
15,6156ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,7137
440Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,6550
0,11ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,66
6,565ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,252
14,4144Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,913,8138
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,33
55Αγώνες44
0-3-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-1
0%0%Νίκες—
1,47ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
16,482ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
420Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
840ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
14,271Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
55Αγώνες66
1-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-0
20%20%Νίκες83%83%
1,47ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,8311
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,835
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,7816
14,874ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,614,285
420Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,25,231
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,674
525ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,33,320
14,673Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1313,883
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,332
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,33
1,515Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,50,99
13,1131ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,1151
7,373ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,312,4124
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1,89Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
14,472ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
6,633ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,53
1,26Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,630,53
11,859ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,815,392
840ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,61272
12,6126Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,912,8128
2,727Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,727
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,11
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,11
11,256Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
2,211Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1470Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,811,871
3,216Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,132,8317
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Widzew Lodz10 αγώνεςGórnik Zabrze10 αγώνες
Widzew Lodz5 αγώνεςGórnik Zabrze4 αγώνες
Widzew Lodz5 αγώνεςGórnik Zabrze6 αγώνες

Γκολ ομάδας

80%Over 0,590%
50%Over 1,580%
10%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,580%
60%Over 2,570%
40%Over 3,530%
20%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
10%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

10%Νίκη & Over 1,570%
0%Νίκη & Under 1,510%
0%Νίκη & Over 2,560%
10%Νίκη & Under 2,520%
0%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,54 αγ.
60%Over 1,54 αγ.
0%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

80%Over 1,54 αγ.
80%Over 2,54 αγ.
60%Over 3,54 αγ.
20%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

80%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
0%Νίκη & Over 2,54 αγ.
0%Νίκη & Under 2,54 αγ.
0%G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
40%Over 1,567%
20%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,567%
40%Over 2,550%
20%Over 3,533%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,567%
0%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,550%
20%Νίκη & Under 2,533%
0%G/G & Νίκη50%

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου0%
40%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη60%
10%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

80%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

80%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου0%
40%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη50%
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

10%Νίκη80%
60%Ισοπαλία10%
70%Νίκη ή ισοπαλία90%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία89%
10%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη4 αγ.
60%Ισοπαλία4 αγ.
60%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη83%
60%Ισοπαλία17%
80%Νίκη ή ισοπαλία100%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Κόρνερ αγώνα

70%Over 9,520%
70%Over 10,520%
40%Over 11,520%
40%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ40%
50%Over 5,5 υπέρ30%
50%Over 6,5 υπέρ20%
70%Over 4,5 κατά20%
50%Over 5,5 κατά20%
30%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

90%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

80%Over 9,54 αγ.
80%Over 10,54 αγ.
60%Over 11,54 αγ.
60%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

80%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
80%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
80%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
60%Over 4,5 κατά4 αγ.
40%Over 5,5 κατά4 αγ.
20%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,50%
60%Over 10,50%
20%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ0%
20%Over 5,5 υπέρ0%
20%Over 6,5 υπέρ0%
80%Over 4,5 κατά17%
60%Over 5,5 κατά17%
40%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,590%
100%Over 2,590%
70%Over 3,560%
60%Over 4,560%
30%Over 5,540%
20%Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι70%
60%Over 25 πόντοι60%
40%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι70%
20%Over 25 πόντοι30%
10%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
100%Over 2,54 αγ.
40%Over 3,54 αγ.
40%Over 4,54 αγ.
0%Over 5,54 αγ.
0%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι4 αγ.
40%Over 25 πόντοι4 αγ.
20%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι4 αγ.
0%Over 25 πόντοι4 αγ.
0%Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
100%Over 3,567%
80%Over 4,567%
60%Over 5,533%
40%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι67%
80%Over 25 πόντοι67%
60%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι83%
40%Over 25 πόντοι33%
20%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.