Γουέστ Μπρομ – Γουέστ Χαμ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Γουέστ Μπρομ — Γουέστ Χαμ, Σάβ 23 Ιαν 17:00

Γουέστ ΜπρομΝΝΙΗΗΝΝΙΗΗ

Τσάμπιονσιπ

Γουέστ ΧαμΝΝΝΙΙΝΝΝΙΙ

Παίκτες

Γουέστ Μπρομ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11EN20 ετώνJimmy-Jay MorganMorganΚ. επιθ.93331272572081%83203344%3001616002707,03
#4Ουγγαρία26 ετώνCallum StylesStylesΑρ. οπισθ.920210404140884%3472054552%00055002907,31
#21Ηνωμένο Βασίλειο23 ετώνIsaac PricePriceΚ. μέσος92122190592584%86922843%200612002807,10
#19Νορβηγία25 ετώνAune HeggebøHeggebøΚ. επιθ.82028322100—60101732%00096002506,69
#29EN20 ετώνHarry WhitwellWhitwellΚ. μέσος7111310872073%204504155%200413002306,95
#1EN30 ετώνMax O'LearyO'LearyΤερμ.9010000010070%001604—0000233272907,15
#17Μάλι26 ετώνOusmane DiakitéDiakitéΑμ. χαφ90001111620090%15122454957%4001012002806,97
#3EN29 ετώνNat PhillipsPhillipsΚ. αμυν.9000410420089%1596094766%30048002906,97
#6Ηνωμένες Πολιτείες25 ετώνGeorge CampbellCampbellΚ. αμυν.8000200220091%753751956%10043002706,87
#8Ιρλανδία27 ετώνJayson MolumbyMolumbyΚ. μέσος8000410332190%971342861%100310002706,92
#7Νορβηγία27 ετώνFelix Horn MyhreMyhreΚ. μέσος7010302340086%91722349%00077001606,68
#25Γαλλία23 ετώνNolan GalvesGalvesΔεξ. οπισθ.6000000020188%1551112359%00035002606,64
#20Γαλλία20 ετώνRabby NzingoulaNzingoulaΑμ. χαφ9000520640580%1461003347%10088002606,62
#2Ηνωμένο Βασίλειο28 ετώνChris MephamMephamΚ. αμυν.5000320120092%231841777%00011001207,41
#22EN33 ετώνConor TownsendTownsendΑρ. οπισθ.3000000120289%434011—00012001206,82
#15EN22 ετώνToby CollyerCollyerΑμ. χαφ30000001210—24406—00021000206,44
#18Γαλλία23 ετώνBrayann PereiraPereiraΔεξ. οπισθ.20002002100—10519—11034001106,15
#9Ηνωμένο Βασίλειο22 ετώνBarney StewartStewartΕπιθ.80001103100—11311146%00023001106,54
#26Ισπανία21 ετώνKareem TundeTundeΔεξ. εξτρέμ40004100200—30107—00024000106,58
#5Πολωνία28 ετώνKrystian BielikBielikΚ. αμυν.10000000000—01000—0000000000—
Γουέστ Χαμ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20EN29 ετώνJarrod Bowen BowenΔεξ. εξτρέμ953538146142571477%87304145%1004120021207,56
#15Ελλάδα28 ετώνK. MavropanosMavropanosΚ. αμυν.84041364121088%12103514766%200470021107,20
#9Κάτω Χώρες27 ετώνJoël PiroePiroeΚ. επιθ.83031363151077%30211034%00023002506,92
#17Γαλλία21 ετώνMohamadou KantéKantéΑμ. χαφ83131152230086%72511741%101103002906,81
#10Ισραήλ27 ετώνManor SolomonSolomonΑρ. εξτρέμ9222115121153591%112104960%000616002907,27
#14EN19 ετώνDivine MukasaMukasaΕπ. χαφ8202830340084%126142542%10046002706,87
#3EN29 ετώνMaximilian KilmanKilmanΚ. αμυν.9101421010093%865144159%300720021206,97
#11Αργεντινή28 ετώνTaty CastellanosCastellanosΚ. επιθ.812121532123179%61512742%3001412002907,01
#35Νορβηγία21 ετώνEdvin AustbøAustbøΑρ. εξτρέμ51115303101—51508—00000001206,90
#1Δανία26 ετώνMads HermansenHermansenΤερμ.9000000010079%00808—10004211221206,81
#7Βέλγιο23 ετώνArne EngelsEngelsΚ. μέσος802051121921389%118812952%1005120021007,22
#2EN29 ετώνKyle Walker-PetersWalker-PetersΔεξ. οπισθ.8020000390291%931162045%000950011106,63
#30EN20 ετώνOliver ScarlesScarlesΑρ. οπισθ.7000000151582%1351231755%20051002706,75
#34Κάτω Χώρες34 ετώνJoël VeltmanVeltmanΔεξ. οπισθ.7010000132179%87531659%10023002306,95
#19Πορτογαλία22 ετώνPabloPabloΚ. επιθ.50104223200—50011739%10086000306,72
#5Βραζιλία25 ετώνMoratoMoratoΚ. αμυν.5010000121181%53411558%20045002306,73
#61EN20 ετώνLewis OrfordOrfordΚ. μέσος8000410020186%44219—00023002306,71
#5818 ετώνA. GolambeckisGolambeckisΚ. αμυν.10001000000—01421—00000000106,94
#28Τσεχία31 ετώνTomáš Souček SoučekΑμ. χαφ10000000100—00200—00010000106,10
#30EN31 ετώνJames Ward-ProwseWard-ProwseΚ. μέσος10000000000—11103—00001000206,42
#21Βενεζουέλα22 ετώνKeiber LamadridLamadridΑρ. εξτρέμ10000000000—10101—00000000106,42
#18Σενεγάλη24 ετώνAdama BoiroBoiroΑρ. οπισθ.10000000000—10201—00000001006,64
#66EN19 ετώνJoshua AjalaAjalaΚ. επιθ.10000000000—10001—00010001006,60
#12Σενεγάλη21 ετώνE. DioufDioufΑρ. οπισθ.10000000000—00000—10010000106,07

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Γουέστ Μπρομ9 αγώνεςΓουέστ Χαμ9 αγώνες
Γουέστ Μπρομ5 αγώνεςΓουέστ Χαμ5 αγώνες
Γουέστ Μπρομ4 αγώνεςΓουέστ Χαμ4 αγώνες
99Αγώνες99
4-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-4-1
44%44%Νίκες44%44%
1,1110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,422,5623
0,787ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,91,6715
0,444Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,7119
0,676Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,711,5614
10,393ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,415,3138
3,632Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,35,852
0,333ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,444
5,146ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,26,357
13,8124Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,311,4103
0,111ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,10,333
55Αγώνες55
2-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
40%40%Νίκες60%60%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,58315
0,63ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93210
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,7615
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,83210
12,261ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,617,688
4,221Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,77,236
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,370,84
5,628ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,7525
13,266Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,711,457
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,63
44Αγώνες44
2-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-3-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,58κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,222Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,222
19Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,421,3312
18,9170ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1514,6131
7,971ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,77,265
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,2615
18,291ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,714,874
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,66,834
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,58κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
1090Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,39,989
2,1119Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,2220
0,111Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,111Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,060,111
9,849Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 118,643
210Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,881,68
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Γουέστ Μπρομ9 αγώνεςΓουέστ Χαμ9 αγώνες
Γουέστ Μπρομ5 αγώνεςΓουέστ Χαμ5 αγώνες
Γουέστ Μπρομ4 αγώνεςΓουέστ Χαμ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

78%Over 0,5100%
22%Over 1,567%
11%Over 2,544%

Γκολ αγώνα

56%Over 1,5100%
33%Over 2,578%
22%Over 3,556%
0%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

44%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
44%Over 0,5 β′ ημιχρόνου89%
22%Over 1,5 β′ ημιχρόνου44%

Συνδυασμοί

22%Νίκη & Over 1,544%
22%Νίκη & Under 1,50%
22%Νίκη & Over 2,544%
22%Νίκη & Under 2,50%
22%G/G & Νίκη22%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,5100%
20%Over 1,560%
20%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,5100%
20%Over 2,580%
20%Over 3,540%
0%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,560%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,560%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

56%Γκολ/Γκολ78%

G/G ανά ημίχρονο

22%G/G α′ ημιχρόνου33%
33%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

22%G/G & Νίκη22%
22%Νίκη χωρίς παθητικό22%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

40%G/G α′ ημιχρόνου20%
20%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
20%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

44%Νίκη44%
22%Ισοπαλία44%
67%Νίκη ή ισοπαλία89%
57%Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
22%Νίκη χωρίς παθητικό22%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη60%
40%Ισοπαλία20%
80%Νίκη ή ισοπαλία80%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,567%
56%Over 10,567%
44%Over 11,533%
44%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

67%Over 4,5 υπέρ67%
44%Over 5,5 υπέρ56%
33%Over 6,5 υπέρ33%
67%Over 4,5 κατά44%
56%Over 5,5 κατά33%
56%Over 6,5 κατά11%

Συνδυασμοί

89%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ89%
44%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ56%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,560%
40%Over 10,560%
20%Over 11,520%
20%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

80%Over 4,5 υπέρ60%
40%Over 5,5 υπέρ40%
40%Over 6,5 υπέρ20%
40%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά60%
20%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

89%Over 1,589%
67%Over 2,578%
44%Over 3,556%
44%Over 4,544%
22%Over 5,522%
11%Over 6,511%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

56%Over 15 πόντοι67%
22%Over 25 πόντοι44%
22%Over 35 πόντοι22%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

44%Over 15 πόντοι44%
33%Over 25 πόντοι33%
22%Over 35 πόντοι11%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
80%Over 2,560%
60%Over 3,540%
60%Over 4,540%
40%Over 5,520%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι60%
20%Over 25 πόντοι20%
20%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι40%
40%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.