Vora – Vllaznia Shkodër Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Vora — Vllaznia Shkodër, Τετ 28 Οκτ 14:30

VoraΗΗΗΙΙΗΗΗΙΙ
Vllaznia ShkodërΙΗΗΗΝΙΗΗΗΝ

Παίκτες

Vora — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Αλβανία25 ετώνBernard KarricaKarricaΑρ. εξτρέμ6313147013416—35114139%100711001806,86
#33Αλβανία29 ετώνDajan ShehiShehiΚ. αμυν.6000320000091%36953161%200710011106,44
#55Αλβανία28 ετώνRomeo HarizajHarizajΤερμ.6000000000085%06502—1000113101206,61
#6Αλβανία25 ετώνCristian ShibaShibaΚ. αμυν.6000000020087%12802550%000460011106,10
#2Αλβανία23 ετώνHenri ZunaZunaΔεξ. οπισθ.6000300220479%021123038%300106001806,09
#21Αλβανία23 ετώνLeandro FrrokuFrrokuΑμ. χαφ6000300130078%011332852%10076001806,59
#10Αλβανία28 ετώνMario BarjamajBarjamajΕπ. χαφ50002212200—01001444%00033001606,35
#2Αλβανία27 ετώνJurgen VrapiVrapiΑρ. οπισθ.40003001103—23311155%20034001406,45
#20Αλβανία22 ετώνDario DakaDakaΕπιθ.50003012100—04017—00012001706,28
#29Κοσσυφοπέδιο24 ετώνKevin HalabakuHalabakuΑρ. εξτρέμ40001002102—00004—00021000406,34
#11Βόρεια Μακεδονία22 ετώνDimitar TrajkovTrajkovΜέσος30001101000—10104—00001000406,26
#15Αλβανία25 ετώνFrancesko HasajHasajΕπ. χαφ30001102001—00007—10022000306,15
Vllaznia Shkodër — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Αλβανία35 ετώνBekim Balaj BalajΚ. επιθ.621211512301—02432637%00036001907,05
#11Βέλγιο24 ετώνEdon MuratajMuratajΕπ. χαφ620212321530177%07104349%10038001906,75
#29Αλβανία34 ετώνEmiljano MustaMustaΑρ. οπισθ.6111510850573%381305461%000980011006,88
#6Μολδαβία28 ετώνCristian DrosDrosΑμ. χαφ6000310330286%01222754%200103001706,63
#18Γκάνα25 ετώνRandy DwumfourDwumfourΚ. αμυν.5000100210085%272714068%100430001006,45
#14Αλβανία28 ετώνPatrik BardhiBardhiΔεξ. εξτρέμ60004104307—12502150%00027001706,51
#25Αλβανία28 ετώνKlinti QatoQatoΚ. μέσος6000310361388%02302044%00025001606,63
#2Αλβανία31 ετώνErdenis GurishtaGurishtaΚ. αμυν.4000200210586%36902768%00002001706,66
#12Μολδαβία32 ετώνCristian AvramAvramΤερμ.40000000000—07400—000001480006,54
#3Αλβανία24 ετώνGledjan PusiPusiΚ. αμυν.4000300110087%151042357%00020000806,52
#17Κοσσυφοπέδιο25 ετώνAdnard MehmetiMehmetiΑμ. χαφ50001001000—34422658%20163001506,53
#45Ισπανία30 ετώνMamadou TounkaraTounkaraΚ. επιθ.50006203301—03111835%10083001506,46
#22Αλβανία19 ετώνSabion BiziBiziΚ. επιθ.40003104212—10201037%00002000306,52
#1Αλβανία21 ετώνAron JukajJukajΤερμ.20000000000—03201—00000311206,70
#4021 ετώνEnsar TafiliTafiliΚ. μέσος40005006200—31401452%10041000406,50
#33Βόρεια Μακεδονία22 ετώνXhezair AvduliAvduliΑρ. οπισθ.30000002000—01105—00001001006,63
#5Κοσσυφοπέδιο27 ετώνFatbardh LatifiLatifiΚ. αμυν.20000000000—15201255%10031000206,18
#13Αϊτή27 ετώνFrancois DulysseDulysseΚ. αμυν.20000000000—00627—21051000306,19
#21Αλβανία30 ετώνHerald MarkuMarkuΚ. μέσος30001000100—10016—10011000206,52
#90Βενεζουέλα24 ετώνDaniel PérezPérezΚ. επιθ.40004110000—0101525%00012000106,44
#1920 ετώνAris AraAraΑρ. εξτρέμ10000000000—00001—00000000006,38

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Vora6 αγώνεςVllaznia Shkodër6 αγώνες
Vora2 αγώνεςVllaznia Shkodër4 αγώνες
Vora4 αγώνεςVllaznia Shkodër2 αγώνες
66Αγώνες66
1-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-3
17%17%Νίκες17%17%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,416
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,53
0,171Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,53
1060ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,79,758
4,326Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,53,320
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,332
3,722ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 43,521
13,581Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,414,285
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,171
22Αγώνες44
0-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
44Αγώνες22
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,61κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,171
1,8311Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,41,6710
3,722ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,93,320
1166ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,214,587
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,4κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,5κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 3,3κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
17,2103Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,413,279
318Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,32,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,030,171
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,150,332
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,7κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,34κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,33κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (4/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Vora6 αγώνεςVllaznia Shkodër6 αγώνες
Vora2 αγώνεςVllaznia Shkodër4 αγώνες
Vora4 αγώνεςVllaznia Shkodër2 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,567%
0%Over 1,533%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
33%Over 2,533%
33%Over 3,533%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
17%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,54 αγ.
2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,52 αγ.
4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη17%
33%Ισοπαλία33%
50%Νίκη ή ισοπαλία50%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη4 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη2 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,517%
17%Over 10,50%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ17%
17%Over 5,5 υπέρ17%
0%Over 6,5 υπέρ17%
33%Over 4,5 κατά50%
0%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,54 αγ.
2 αγ.Over 10,54 αγ.
2 αγ.Over 11,54 αγ.
2 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,52 αγ.
4 αγ.Over 10,52 αγ.
4 αγ.Over 11,52 αγ.
4 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
83%Over 3,583%
67%Over 4,533%
33%Over 5,517%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι67%
50%Over 25 πόντοι50%
50%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι67%
33%Over 25 πόντοι17%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.
2 αγ.Over 5,54 αγ.
2 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.
4 αγ.Over 5,52 αγ.
4 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.